Mariusz Włusek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kama

07.07.2016

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o dr Włusku. Wszystko wytłumaczy, od a do z, doda otuchy, odpowie na każde pytanie z uśmiechem (a zaznaczam że zawsze mam przygotowany cały zestaw). To moja pierwsza ciąża wiec wyrozumiale siedzi i jak "babie na granicy" wyjaśni wszelkie wątpliwości. Mimo komplikacji natury fizycznej czekamy na szczęśliwe rozwiązanie :)

27.10.2012

Najlepszy ginekolog położnik na jakiego mogłam trafić! Prowadził moją ciążę od marca 2012 (wizyty co 2 tyg w przychodni), kierując na wszystkie wymagane i nie tylko badania. Rodziłam poprzez CC u niego w szpitalu, wszystko SUPER, blizny praktycznie nie widać (nie wiem jak to zostało ...

Rodziłam poprzez CC u niego w szpitalu, wszystko SUPER, blizny praktycznie nie widać (nie wiem jak to zostało zszyte, ale lepiej chyba być nie może!),opieka wspaniała, fachowiec w 100%!
Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

19.04.2012

Ja również zdecydowanie polecam.Dr Włusek jest świetnym fachowcem,nie lekceważy,nie upomina,wytłumaczy,rozwieje wątpliwości.Bada dokładnie,podczas ciąży zleca dużo badań. Tylko te kolejki...każda chce się do niego dostać;)

Tylko te kolejki...każda chce się do niego dostać;)

10.04.2012

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, jest delikatny, minusem jest że ma zawsze stos pacjentek, ale to świadczy tylko o tym, że warto Go polecić. Dziękuję ! :)

16.02.2012

Jestem pacjentką dr Włuska od 1985 roku. Dzięki niemu donosiłam 2 ciąże i mam dwów wspaniałych synów. Ambitny i kompetentny fachowiec. Godny polecenia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Będzin"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski