Mariusz Włusek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Małachowskiego 12
Będzin
50,324071619,1331576(032) 267-30-11

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

Siemońska 11
Będzin
50,324676219,1599309(032) 7625331
2402187@zoz.org.pl

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.1/5
Kompleksowość podejścia
4.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.1/5
Ilość poświęconego czasu
4.1/5
Uprzejmość
4.1/5
Godny polecenia
4.1/5
Średnia:
4.15
13 opinii
Opinie pacjentów
4,7/5

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale zespół lekarzy, którymi kieruje są godni polecenia. Pielęgniarki w większości to też siostry wielkiego serca.

5,0/5

Witam. Zacznę od tego że niektórzy tutaj mają problem z pojęciami. Wyrażenie opinii na czyjś temat nie polega na słowach "Dziwią mnie te pozytywne opinie" każdy ocenia według siebie i nie kieruje się opiniami innych. Żeby ocenić w tym wypadku lekarza trzeba go "poznać". Teksty właśnie tego typu są wręcz żenujące. W moim przypadku znam doktora Włuska ponad rok. Prowadził moją drugą ciąże i gdyby nie Pan doktor to niewiem jakby się to skończyło. Na USG prenatalnym okazało się że syn ma wadę serca. Gdy poszłam z wynikami do doktora uspokoi mnie i obiecał że będzie ok. 12 sierpnia urodziłam zdrowego chłopaka tak jak obiecał Pan doktor. Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia i świadczą o tym kolejki które też przeżyłam.

5,0/5

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, wszystko wytłumaczy zdecydowanie polecam

5,0/5

Polecam najlepszy ginekolog. Oby było więcej takich lekarzy jak Dr Włusek .Jak narazie dla mnie jedyny najlepszy:-)Wszystko wytłumaczy. Dzięki Dr urodziłam śliczną zdrową córeczkę:-)

4,8/5

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale lekarze są godni polecenia.

1,2/5

Niestety ja też muszę dać Panu doktorowi negatywną opinię. jak widać nadmiar pacjentek Panu doktorowi nie służy!!! Doktor zrobił się chamski i nieuprzejmy!!! Szkoda, bo kiedyś był bardzo cenionym lekarzem a teraz już wiem, że ostatnia wizyta w jego gabinecie była ostatnią w moim życiu!!! Zero szacunku dla pacjentek, lekceważenie objawów choroby i brak czasu na dokładne badanie to to co ostatnio cechuje Pana doktora!!! Nie wspomnę już o kilku godzinnej kolejce w poczekalni i kilkunastu tygodniach oczekiwania na wizytę!!!

1,0/5

Dr Włusek to najgorszy ginekolog jakiego znam!!! Nie rozpoznał u mnie endometrium, które w tym czasie można było wyleczyć farmakologicznie. Kiedy inny lekarz ją wykrył było już za późno i musiałam przejść zabieg abrazji. Dziwią mnie te pozytywne opinie bo dla mnie lekarz ten był zawsze niemiły,opryskliwy i jak widać niekompetentny. Jeżeli chodzi o badania to nigdy nie zlecił mi żadnych. Robiłam je sama, na własny koszt a Pan dr nawet nie raczył podpowiedzieć jakie jeszcze badania należy wykonać. Przyczyny mojej choroby zawsze lekceważył mówiąc, ze przesadzam. Mało tego, w kolejce do niego trzeba czekać nawet po kilka godzin a terminy kilku miesięczne przy poważnych schorzeniach też pozostawię bez komentarza. Podsumowując- nikomu nie polecam tego niefachowego chama!!!

1,3/5

Beznadziejny lekarz, prowadził moją ciąże i bardzo źle to wspominam brak podejścia do pacjenta, nie miły. Nie polecam nikomu, wogule oddział ginekologiczny w Będzinie to porażka z panią Buczyńską na czele radze omijać szerokim łukiem

5,0/5

Dr Włusek to świetny ginekolog podchodzi fachowo do sprawy w razie wątpliwości wytłumaczy wszystko i napewno podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Zdecydowanie polecam

5,0/5

Najlepszy ginekolog położnik na jakiego mogłam trafić! Prowadził moją ciążę od marca 2012 (wizyty co 2 tyg w przychodni), kierując na wszystkie wymagane i nie tylko badania. Rodziłam poprzez CC u niego w szpitalu, wszystko SUPER, blizny praktycznie nie widać (nie wiem jak to zostało zszyte, ale lepiej chyba być nie może!),opieka wspaniała, fachowiec w 100%! Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

5,0/5

Ja również zdecydowanie polecam.Dr Włusek jest świetnym fachowcem,nie lekceważy,nie upomina,wytłumaczy,rozwieje wątpliwości.Bada dokładnie,podczas ciąży zleca dużo badań. Tylko te kolejki...każda chce się do niego dostać;)

5,0/5

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, jest delikatny, minusem jest że ma zawsze stos pacjentek, ale to świadczy tylko o tym, że warto Go polecić. Dziękuję ! :)

5,0/5

Jestem pacjentką dr Włuska od 1985 roku. Dzięki niemu donosiłam 2 ciąże i mam dwów wspaniałych synów. Ambitny i kompetentny fachowiec. Godny polecenia.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat