Mariusz Włusek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kama

07.07.2016

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o dr Włusku. Wszystko wytłumaczy, od a do z, doda otuchy, odpowie na każde pytanie z uśmiechem (a zaznaczam że zawsze mam przygotowany cały zestaw). To moja pierwsza ciąża wiec wyrozumiale siedzi i jak "babie na granicy" wyjaśni wszelkie wątpliwości. Mimo komplikacji natury fizycznej czekamy na szczęśliwe rozwiązanie :)

Halina

10.04.2016

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale zespół lekarzy, którymi kieruje są godni polecenia. Pielęgniarki w większości to też siostry wielkiego serca.

Małgorzata

15.02.2016

Witam ,chodze do dr.włuska od 1990roku.jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego znam,a znam wielu.dziwia mnie te negatywne opinie bo doktor jest bardzo grzecznym,sympatycznym i dowcipnym człowiekiem i nigdy nie pozostawił mnie bez koniecznego badania i odpowiedzi na wiele moich pytań.Najlepszą opinia dla niego jest to że nie sposób do niego się dostać,kolejki i terminy na wizytę są ogromne tyle ma pacjentek ,a na dodatek przychodzi do przychodni wcześniej i zawsze wychodzi po godzinach przyjęć,to świadczy najlepiej o człowieku i lekarzu jakim jest dr. Wlusek.

Pacjętka

22.01.2016

Witam. Zacznę od tego że niektórzy tutaj mają problem z pojęciami. Wyrażenie opinii na czyjś temat nie polega na słowach "Dziwią mnie te pozytywne opinie" każdy ocenia według siebie i nie kieruje się opiniami innych. Żeby ocenić w tym wypadku lekarza trzeba go "poznać". Teksty właśnie tego typu są wręcz żenujące. W moim przypadku znam doktora Włuska ponad rok. Prowadził moją drugą ciąże i gdyby nie Pan doktor to niewiem jakby się to skończyło. Na USG prenatalnym okazało się że syn ma wadę serca. Gdy poszłam z wynikami do doktora uspokoi mnie i obiecał że będzie ok. 12 sierpnia urodziłam zdrowego chłopaka tak jak obiecał Pan doktor. Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia i świadczą o tym kolejki które też przeżyłam.

Malwina

29.04.2015

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, wszystko wytłumaczy zdecydowanie polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Będzin"?

Michał Wyciągłowski

Generała Jankego 145
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "KOMPAS"
Modrzejowska 27

Agnieszka Potępa

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Będzin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poliklinika Dąbrowska"
ulica J. Piłsudskiego 92
Dąbrowa Górnicza