Mariusz Włusek

Średnia:
3.8512345
10 opinii

• 5

Polecam najlepszy ginekolog. Oby było więcej takich lekarzy jak Dr Włusek .Jak narazie dla mnie jedyny najlepszy:-)Wszystko wytłumaczy. Dzięki Dr urodziłam śliczną zdrową córeczkę:-)

• 4
  • 5

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale lekarze są godni polecenia.

• 1

Niestety ja też muszę dać Panu doktorowi negatywną opinię. jak widać nadmiar pacjentek Panu doktorowi nie służy!!! Doktor zrobił się chamski i nieuprzejmy!!! Szkoda, bo kiedyś był bardzo cenionym lekarzem a teraz już wiem, że ostatnia wizyta w jego gabinecie była ostatnią w moim życiu!!! Zero szacunku dla pacjentek, lekceważenie objawów choroby i brak czasu na dokładne badanie to to co ostatnio cechuje Pana doktora!!! Nie wspomnę już o kilku godzinnej kolejce w poczekalni i kilkunastu tygodniach oczekiwania na wizytę!!!

• 1

Dr Włusek to najgorszy ginekolog jakiego znam!!! Nie rozpoznał u mnie endometrium, które w tym czasie można było wyleczyć farmakologicznie. Kiedy inny lekarz ją wykrył było już za późno i musiałam przejść zabieg abrazji. Dziwią mnie te pozytywne opinie bo dla mnie lekarz ten był zawsze niemiły,opryskliwy i jak widać niekompetentny. Jeżeli chodzi o badania to nigdy nie zlecił mi żadnych. Robiłam je sama, na własny koszt a Pan dr nawet nie raczył podpowiedzieć jakie jeszcze badania należy wykonać. Przyczyny mojej choroby zawsze lekceważył mówiąc, ze przesadzam. Mało tego, w kolejce do niego trzeba czekać nawet po kilka godzin a terminy kilku miesięczne przy poważnych schorzeniach też pozostawię bez komentarza. Podsumowując- nikomu nie polecam tego niefachowego chama!!!

• 1

Beznadziejny lekarz, prowadził moją ciąże i bardzo źle to wspominam brak podejścia do pacjenta, nie miły. Nie polecam nikomu, wogule oddział ginekologiczny w Będzinie to porażka z panią Buczyńską na czele radze omijać szerokim łukiem

• 5

Dr Włusek to świetny ginekolog podchodzi fachowo do sprawy w razie wątpliwości wytłumaczy wszystko i napewno podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Zdecydowanie polecam

• 5

Najlepszy ginekolog położnik na jakiego mogłam trafić! Prowadził moją ciążę od marca 2012 (wizyty co 2 tyg w przychodni), kierując na wszystkie wymagane i nie tylko badania. Rodziłam poprzez CC u niego w szpitalu, wszystko SUPER, blizny praktycznie nie widać (nie wiem jak to zostało zszyte, ale lepiej chyba być nie może!),opieka wspaniała, fachowiec w 100%! Polecam tego lekarza wszystkim niezdecydowanym i nie tylko :)

• 5

Ja również zdecydowanie polecam.Dr Włusek jest świetnym fachowcem,nie lekceważy,nie upomina,wytłumaczy,rozwieje wątpliwości.Bada dokładnie,podczas ciąży zleca dużo badań. Tylko te kolejki...każda chce się do niego dostać;)

• 5

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, jest delikatny, minusem jest że ma zawsze stos pacjentek, ale to świadczy tylko o tym, że warto Go polecić. Dziękuję ! :)

• 5

Jestem pacjentką dr Włuska od 1985 roku. Dzięki niemu donosiłam 2 ciąże i mam dwów wspaniałych synów. Ambitny i kompetentny fachowiec. Godny polecenia.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat