Mariusz Włusek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Opinii13

Halina

10.04.2016

Konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo pomocny i profesjonalny. Dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. W razie potrzeby doda otuchy. Oddział, na którym przyjmuje nie jest zbyt nowoczesny, ale zespół lekarzy, którymi kieruje są godni polecenia. Pielęgniarki w większości to też siostry wielkiego serca.

Pacjętka

22.01.2016

Witam. Zacznę od tego że niektórzy tutaj mają problem z pojęciami. Wyrażenie opinii na czyjś temat nie polega na słowach "Dziwią mnie te pozytywne opinie" każdy ocenia według siebie i nie kieruje się opiniami innych. Żeby ocenić w tym wypadku lekarza trzeba go "poznać". Teksty właśnie tego typu są wręcz żenujące. W moim przypadku znam doktora Włuska ponad rok. Prowadził moją drugą ciąże i gdyby nie Pan doktor to niewiem jakby się to skończyło. Na USG prenatalnym okazało się że syn ma wadę serca. Gdy poszłam z wynikami do doktora uspokoi mnie i obiecał że będzie ok. 12 sierpnia urodziłam zdrowego chłopaka tak jak obiecał Pan doktor. Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia i świadczą o tym kolejki które też przeżyłam.

Malwina

29.04.2015

Zdecydowanie polecam tego doktora, kompetentny, bardzo uprzejmy, da się z nim porozmawiać, wszystko wytłumaczy zdecydowanie polecam

Anonim

06.12.2012

Niestety ja też muszę dać Panu doktorowi negatywną opinię. jak widać nadmiar pacjentek Panu doktorowi nie służy!!! Doktor zrobił się chamski i nieuprzejmy!!! Szkoda, bo kiedyś był bardzo cenionym lekarzem a teraz już wiem, że ostatnia wizyta w jego gabinecie była ostatnią w moim życiu!!! Zero szacunku dla pacjentek, lekceważenie objawów choroby i brak czasu na dokładne badanie to to co ostatnio cechuje Pana doktora!!! Nie wspomnę już o kilku godzinnej kolejce w poczekalni i kilkunastu tygodniach oczekiwania na wizytę!!!

Kornelia Szkl.

07.07.2014

Polecam najlepszy ginekolog. Oby było więcej takich lekarzy jak Dr Włusek .Jak narazie dla mnie jedyny najlepszy:-)Wszystko wytłumaczy. Dzięki Dr urodziłam śliczną zdrową córeczkę:-)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Będzin"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski