www.dentalesteticspa.pl

www.dentalesteticspa.pl

Bardzo miła pani doktor wszystko tłumaczy ma podejście do dziecka u nas był problem z leczeniem zębów dziecko 8 lat a tam już na pierwszej wizycie bylo super cieszę się że udało mi się znaleźć panią doktor 😁 naprawdę lekarz godny zaufania i polecenia 👍

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je zrozumieć bez problemu. Wizyty odbywają się punktualnie co jak dla mnie było bardzo istotne i zawsze są potwierdzane przez rejestrację dzień wcześniej. Teraz czas na mojego męża którego już zapisałam. Serdecznie pozdrawiam cały zespół gabinetu i polecam leczenie w tym gabinecie. Edyta z reszta rodziny

Z całego serca Polecam. Odwiedzilismy 4 gabinety dentystyczne z dzieckiem wiek 5 lat nikt nie umiał sobie poradzić aby dziecko się nie bało i otorzyło buźkę. Jestem mega zadowolona że udało mi się do Państwa trafić. Pani Doktor bardzo miła, wszytko po kolei wytłumaczy co trzeba najpierw zrobić, tworzy przyjazną atmosferę i z dużą dozą empatii oraz pełnego zaangażowania podchodzi do małego pacjenta. Czekamy na kolejną wizytę 🙂

Po jakimś nie spełna miesiącu wystąpiły komplikacje i problemy. Ząb który został nadbudowany ukruszył się, a zęby po 3 miesiącach zaczęły się "krzywić". Po roku kiedy byłam na wizycie kontrolnej u swojego stomatologa, oznajmił, że ani trochę nie widać, abym miała kiedykolwiek aparat (nosiłam oba rok).

Miła i uprzejma dentystka. Ceny przystępne w skali Skarżyska. Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie. Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy. Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej. Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej. Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Witam, jestem dość specyficznym pacjentem ponieważ mam niski próg bólu że tak to nazwe.. przypadkowo natrafiłem na Panią Martę chciałem zapytać o gaz rozweselający czy na prawdę to działa ? rozważam leczenie w tym że gabinecie i chciałbym zaczerpnąć trochę informacji. pozdrawiam

Leczyłam u Pani doktor zęba kanałowo, wszystko profesjonalnie i dobrze wykonane. Jedyny mały minus to dosyć częste i jak na Skarżysko wysokie ceny. Jeśli chodzi o kompetencje nie ma zarzutów, godna polecenia!

rodzice przestali się bac, że stanie mi się krzywda, zdecydowali się za namową znajomych, którzy też mają niesforne i nadpobudliwe dzieci.

Polecam Panią Martę! Córcia przestała się bać dentysty i z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę. Profesjonalizm, uprzejmość i fantastyczne podejście do maluchów (i nie tylko).

Pani Doktor sprawnie i precyzyjnie wykonała mi zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w okolice policzków i bruzd nosowo- wargowych, oraz podania botoxu na zmarszczki na czole i tzw. kurze łapki o okolicach oczu. Chciałam osiągnąć naturalny efekt i z satysfakcją stwierdzam ( jak zerkam od paru dni w lusterko ) że, taki efekt, dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor został osiągnięty! Na pewno wrócę na kolejne konsultacje i zabiegi.