Marżolena Uniejewska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
33 opinie

A ja zaczynam! Mam do zrzucenia 40kg (dla mojego szczęścia). Wierzę, że uda mi się osiągnąć cel w ciągu roku!

Ja dopiero zaczynam, po dwóch tygodniach schudłam 6 kg. Mój cel jest jeszcze odległy ale już widzę skuteczność i najważniejsze - jem normalne posiłki i nie jestem głodna. jestem osobą bardzo zajętą zatem nie potrzebuję długich wizyt i pseudo motywujących wywodów. Przygotowanie jedzenia na wynos do pracy nie zabiera mi dużo czasu. Chodząc do specjalisty oczekujemy skuteczności i to jest najważniejsze. Powodzenia dla wszystkich odchudzających się!

W ciągu pierwszego tygodnia -4 kg, potem odpowiednio w każdym następnym po -1 kg przy solidnym stosowaniu diety. Razem schudłam już 21 kg. Nieprawdfą jest że za każdym razem ta sama dieta, ja dostawałam co tydzień inny zestaw, podobny ale odmienny od poprzedniego. Jeszcze tylko 9 kg i osiągnę swój sukces

Witam,ja zaczęłam z zeszłym tygodniu... Efekt -7kg Kobitka bardzo sympatyczna tylko mało czasu poświęca pacjentowi. moim zdaniem najważniejsze że dieta jest skuteczna :)

Pani dietetyk, to bardzo miła , ciepła osoba, natomiast poświęca mało czasu na zdyscyplinowanie pacjenta oraz na wyjaśnieniu problemu..wizyta trwa dosłownie 3 minuty, dostajesz tylko dietkę na tydzień , płacisz i po wizycie...natomiast nie podchodzi Pani do pacjenta indywidualnie, nic nie zmienia, nawet jeśli nie ma efektów......

Dzięki tej pani dietetyk uwierzyłam że mogę nosić rozmiar XS ;)

Myślę, że najlepszym komentarzem będzie sucha statystyka - w ciągu 10 tygodni stosowania diety straciłem 17 kg (wciąż jeszcze chudne), z czego ponad 20 kg tkanki tłuszczowej (w międzyczasie chodząc na siłownie zbudowałem parę kilo tkanki mięśniowej). Przestrzeganie diety w połaczeniu w z wysilkiem fizycznym (dwa razy w tygodniu jogging, dwa razy w tygodniu siłownia, raz basen) dało w moim przypadku ogromne rezultaty. Startowałem od tanki tłuszczowej na poziomie 41% w tej chwili zszedłem poniżej 20% (i mieszcze się już w normie). Uważam osobę Pani Marżoleny za bardzo kompetentną i pomocną. Jesli tylko ktoś chce naprawde zrzucić zbędne kilogramy i będzie przestrzegał jej to jestem przekonany, że u tej osoby znajdzie pomoc. Wraz ze mną u Pani Uniejewskiej odchudza się kilku znajomych i każdy notuje średni cotygodniowy spadek wagi na poziomie 1,5kg/tydzień. Dodam, że jedzenie które serwuje Pani dietetyk jest smaczne i w zupełności wystarczające (głód oddczuwałem jedynie przez pierwsze 3 dni, później problem znikł :) pozdrawiam i polecam.

ja zaczęłam tydzień temu w Ostrowie dieta nie jest drastyczna wieczorami nie chce mi się jeść nauczyłam się pić kawy i herbaty bez cukru nie jem słodyczy pierwsza wizyta 45+20 u jej męża badanie tłuszczu BMI i kaloryczność potrzebna w ciągu doby, obydwoje państwo bardzo mili nie wiem jak to dalej będzie szło, ALE SILNA MOTYWACJA SAMEGO SIEBIE JEST TU SPRZYMIERZEŃCEM, powodzenia dla odchudzających się

Chodziłam do pani Marżoleny 5 lat temu , w ciągu 6 tygodni schudłam 10 kilo. Póżniej przybrałam na wadze bo zaszłam w ciąże. Obecnie stosuje tą samą dietę co kiedyś i chudne. Polecam.

chodzilam do pani marżoleny w wieku 11 lat gdyz mialam nadwage, schudłam 13 kg, przytylam troszke(po 6 latach) ale to nie wina diety lecz tego ze poszlam do liceum stres i wiecej jadlam, w tym tygodniu zwrocilam sie znowu do niej, faktycznie dieta podobna do tej co mialam kiedys ale bardzo skuteczna, wspierala mnie ona podczas diety wtedy i wspiera takze teraz, wierz w pacjentów, POLECAM!!

Pani Uniejewskiej zawdzięczam świetne samopoczucie, nie tylko to fizyczne ale takze psychiczne. W miesiac schudlam 7 kg, dzis waze 57kg i chce mi sie fruwac!!!! Jeszcze 1kg brakuje do pelni szczescia, mam zamiar to zrobic w tym tygodniu :)) Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i z niecierpliwością czekam na nasze spotkanie. Joanna

10 lat temu schudłam 12 kg przez 3 miesiace byłam zadowolona. Obecnie chodzilam do niej 2 miesiace i nic nie schudlam . Nie wiem dlaczego?

Witam, dzięki tej Pani w końcu zaczęłam się sobie podobać. z Miłą chęcią Patrze na swoje zdjęcia.. oglądam siebie w lusterku. Widzę Piękną dziewczynę! Ważyłam 98 kg. w końcu powiedziałam dość! Koleżanka poleciła mi właśnie tą Panią Dietetyk, teraz ważę 67 kg. schudłam 31 kg w ciągu niecałego roku. Polecam!

Powiem tak Pani Marżolena jest dobrym dietetykiem choć ma pewne wady.Jako lekarz powinna bardziej motywować osobę odchudzającą, powinna faktycznie zmieniać diety i nie dawać cały czas tego samego do żarcia.Jak bylam dzieckiem chodziłam do tej pani teraz znów zaczełam a dietę którą mi dala była prawie że identyczna. Jednak schudłam 15 kg. Jakby jej się chciało to by każdemu zrobiła inną dietę.

super jest pani Marżolena Uniejewska,korzystałam z porad pani Marżoleny z wielkim pozytywnym skutkiem,przez pół roku schudłam 21 kg. Było to 12 lat temu,niestety trochę mi przybyło (z własnej woli),ale nie dużo. Bardzo,bardzo polecam panią Marżolene.Janina z Ostrowa

Nie polecam, wizyta u tej Pani polega na tym że drukuje ona te same diety każdemu,czy osoba jest bardzo otyła czy też ma do zrzucenia tylko kilka kg. Pacjenta powinno się traktować indywidualnie.

Bardzo miła osoba pomogła mi z moim problemem schudłam 16kg w nie całe 3 miesiące. Jadłam normalne rzeczy i nie byłam głodna Polecam i dziękuję za pomoc Jadwiga

Przemiła osoba,ale moim zdaniem swoim wyglądem nie wzbudza zaufania - jest potwornie chuda! jesli to wynik diet, a nie, nie daj Boże choroby, to może swiadczyc o obsesji szczupłej figury. Czas, jaki poświęca kolejnym pacjentom - klientom - niezwykle krótki. Nie można porozmawiać. Waga, karteczka z dietą, dla każdego taka sama , należność i następny, proszę. Coś tu nie gra! Za szybko, zbyt powierzchownie. Dobry dietetyk, to również dobry psycholog, tu czasem szukamy wsparcia i motywacji do zmiany stylu życia ico za tym idzie - odżywiania. A faktem jest ,że schudłam kilka kilogramów,a tyle mi było trzeba.

Pani Marżolena pomogła mi schudnąć już 22 kg, zostało mi jeszcze raz tyle, mam nadzieję, że dam radę:) Pani dietetyk jest przemiła, pełna energii i radości. I to się udziela :) POLECAM!!!!!!!

Pani Marżolena daje wszystkim te same diety. Czy to jest mężczyzna, kobieta czy młoda dojrzewająca osoba. Pewnie, że się chudnie, ale po zakończeniu diety szybko przybiera się z powrotem na wadze. Ta dieta nie zmienia nawyków żywieniowych

Godna polecenia bardzo mila i sympatyczna

Przemiła osoba, która przede wszystkim nie jest nastawiona an krytykowanie innych 'nie udało Ci się w tym tygodniu, to się nie przejmuj, za tydzień będzie lepiej, bo jesteś zdolna'. Wizyty faktycznie krótkie, ale według mnie jeżeli ma się pytania odpowiada na nie zawsze. Jest cierpliwa, jeżeli chodzi o durne pomysły i według mnie wzbudza sporo dobrych emocji. Schudłam 14kg, przez rok bez diety przytyłam 1,5kg... bo wiadomo jak to jest, wróciłam trochę do czekolady, ale to nie wina diety. A co do diet - jadłam więcej niż zwykle!

Chodziłam do pani Marżoleny.Pomogła mi schudnąć 9 kg lecz kiedy przestałam chodzić waga się moja podniosła.

Nie polecam.Każdemu daje te same diety i każdego traktuje podobnie,sprzedaje te swoje diety nawet osobą bardzo szczupłym, mającym krzywy obraz siebie samego i zachęca do odchudzania się anorektyczki.

Moj 15-letni obecnie syn Wojtek był otyły od zawsze.Pani dietetyk pomogła mu schudnąć już 19 kg .Sumiennie przestrzegał i przestrzega nadal diet podanych przez pania Marżolenę.Mogę z całą pewnościa polecić wszystkim pania dietetyk.Agata R.-Kępno

dzięki pani Marżolenie schudłam 25 kg i to nie była drastyczna dieta. :)

Zdecydowanie polecam tą Pania dietetyk. To przemiła osoba i bardzo dobry specjalista, dzięki diecie którą mi zapisała schudłam 13 kg bo taki był mój cel. Waga z przed diety nie powróciła i cały czas pozostaje bez zmian :)

Zdecydowanie spełniła moje oczekiwania. Chudłam systematycznie co tydzień tracąc kilogram / ale to indywidualne cechy, każdy ma inaczej/. schudłam 25 kg. przy ogromnym wsparciu emocjonalnym ze strony dietetyczki, myślę że to głównie spowodowało, że udało mi się wytrwać. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

nie polecam tej dieteyczki ze wzgledu na to iz nie podchodzi ona do pacjenta inwidualnie tylko kazdemu tak samo, po jej diecie przytylam i do tego przemiana materi mi sie pogorszyla:(

Zdecydowanie TAK!!! Polecam Goąco panią Marżolenkę! b.pacjętka

Wizyta trwa zbyt krótko. Pozostałam bez odpowiedzi na moje pytania. Dostałam suchą diete bardzo mi nieprzyjazną. Chodziłam cały czas głodna a chyba nie o to chodzi w odchudzaniu. Maria Ostrów Wlkp

Czy ktoś mógłby mi podać numer telefonu do tej dietetyczki ? Z góry dziękuję ;)

Ta Pani jest dietetyczką,nie jest lekarzem.Jest przemiłą osobą,bardzo przyjazną.Pod Jej opieką straciłam na wadze 20 kg i trwa to już 10 waga sprzed odchudzania nie powróciła.Bardzo szczerze polecam wizyty u tej Pani dietetyczki.Pacjentka Janina z Ostrowa Wielkopolskiego PS nie wiem ile obecnie kosztuja wizyty,kiedy ja chodziłam koszt wizyty był 35 zł.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny