Marżolena Uniejewska

3,7
3,4

Paulina

31.03.2016

U p. Marżolenki schudłam rok temu dokładnie 53kg. Jestem najszczęśliwszą 55 kilogramową XS-ową kobietą :))) Wiem, co jeść, a dieta u tej kobitki, to mięsko, ziemniak, zupa, ser, wędlina, jogurt, warzywa - najzwyklejsze domowe jedzenie. w środę wybieram się na kontrole i wiem już że ...

w środę wybieram się na kontrole i wiem już że będzie dobrze!

Magdalena

10.03.2016

Schudłam 18kg. Dieta jest naprawdę efektywna, ale niestety bardzo niezdrowa. Tak samo można jeść ponad 1000kcal w mcdonaldzie i też chudnąć, a przy okazji niszczyć sobie organizm. Dieta bazuje na produktach które jemy na co dzień, dzięki czemu nie jest uciążliwa, ale nie przyzwyczaja nas do zdrowych nawyków (większość produktów jest przetworzona!!!), co może spowodować że łatwo wróci się do starej wagi. Dieta jest uboga w tłuszcze, co w przypadku kobiet w przyszłości może mieć złe skutki układu hormonalnego.Dobry starter, łatwo zrzucone kilogramy ale w niezdrowy sposób.

Emilia

30.01.2016

Dietetyk godny polecenia ,posilki latwe do przygotowania ,nie drogie produkty a najważniejsze że skuteczna dieta.

Anonim

11.06.2014

A ja zaczynam! Mam do zrzucenia 40kg (dla mojego szczęścia). Wierzę, że uda mi się osiągnąć cel w ciągu roku!

Anonim

22.01.2014

Ja dopiero zaczynam, po dwóch tygodniach schudłam 6 kg. Mój cel jest jeszcze odległy ale już widzę skuteczność i najważniejsze - jem normalne posiłki i nie jestem głodna. jestem osobą bardzo zajętą zatem nie potrzebuję długich wizyt i pseudo motywujących wywodów. Przygotowanie jedzenia na wynos do pracy nie zabiera mi dużo czasu. Chodząc do specjalisty oczekujemy skuteczności i to jest najważniejsze. Powodzenia dla wszystkich odchudzających się!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii