Marżolena Uniejewska

32 opinie

22.01.2014
14:23
  • 5

Ja dopiero zaczynam, po dwóch tygodniach schudłam 6 kg. Mój cel jest jeszcze odległy ale już widzę skuteczność i najważniejsze - jem normalne posiłki i nie jestem głodna. jestem osobą bardzo zajętą zatem nie potrzebuję długich wizyt i pseudo motywujących wywodów. Przygotowanie jedzenia na wynos do pracy nie zabiera mi dużo czasu. Chodząc do specjalisty oczekujemy skuteczności i to jest najważniejsze. Powodzenia dla wszystkich odchudzających się!

20.05.2013
19:43
  • 5

W ciągu pierwszego tygodnia -4 kg, potem odpowiednio w każdym następnym po -1 kg przy solidnym stosowaniu diety. Razem schudłam już 21 kg. Nieprawdfą jest że za każdym razem ta sama dieta, ja dostawałam co tydzień inny zestaw, podobny ale odmienny od poprzedniego. Jeszcze tylko 9 kg i osiągnę swój sukces

16.05.2013
14:16
  • 5

Witam,ja zaczęłam z zeszłym tygodniu... Efekt -7kg Kobitka bardzo sympatyczna tylko mało czasu poświęca pacjentowi. moim zdaniem najważniejsze że dieta jest skuteczna :)

13.05.2013
21:55
  • 4

Pani dietetyk, to bardzo miła , ciepła osoba, natomiast poświęca mało czasu na zdyscyplinowanie pacjenta oraz na wyjaśnieniu problemu..wizyta trwa dosłownie 3 minuty, dostajesz tylko dietkę na tydzień , płacisz i po wizycie...natomiast nie podchodzi Pani do pacjenta indywidualnie, nic nie zmienia, nawet jeśli nie ma efektów......

06.05.2013
19:25
  • 5

Dzięki tej pani dietetyk uwierzyłam że mogę nosić rozmiar XS ;)

display statlastseen stat