Marżolena Uniejewska

Dietetyk

3,7
3,4

04.04.2011

Przemiła osoba,ale moim zdaniem swoim wyglądem nie wzbudza zaufania - jest potwornie chuda! jesli to wynik diet, a nie, nie daj Boże choroby, to może swiadczyc o obsesji szczupłej figury. Czas, jaki poświęca kolejnym pacjentom - klientom - niezwykle krótki. Nie można porozmawiać. Waga, karteczka ...

Czas, jaki poświęca kolejnym pacjentom - klientom - niezwykle krótki. Nie można porozmawiać. Waga, karteczka z dietą, dla każdego taka sama , należność i następny, proszę.
Coś tu nie gra! Za szybko, zbyt powierzchownie. Dobry dietetyk, to również dobry psycholog, tu czasem szukamy wsparcia i motywacji do zmiany stylu życia ico za tym idzie - odżywiania.
A faktem jest ,że schudłam kilka kilogramów,a tyle mi było trzeba.

31.03.2009

Ta Pani jest dietetyczką,nie jest lekarzem.Jest przemiłą osobą,bardzo przyjazną.Pod Jej opieką straciłam na wadze 20 kg i trwa to już 10 waga sprzed odchudzania nie powróciła.Bardzo szczerze polecam wizyty u tej Pani dietetyczki.Pacjentka Janina z Ostrowa Wielkopolskiego PS nie wiem ile obecnie kosztuja wizyty,kiedy ja chodziłam koszt wizyty był 35 zł.

Paulina

31.03.2016

U p. Marżolenki schudłam rok temu dokładnie 53kg. Jestem najszczęśliwszą 55 kilogramową XS-ową kobietą :))) Wiem, co jeść, a dieta u tej kobitki, to mięsko, ziemniak, zupa, ser, wędlina, jogurt, warzywa - najzwyklejsze domowe jedzenie. w środę wybieram się na kontrole i wiem już że ...

w środę wybieram się na kontrole i wiem już że będzie dobrze!

Emilia

30.01.2016

Dietetyk godny polecenia ,posilki latwe do przygotowania ,nie drogie produkty a najważniejsze że skuteczna dieta.

06.05.2013

Dzięki tej pani dietetyk uwierzyłam że mogę nosić rozmiar XS ;)

Dzięki tej pani dietetyk uwierzyłam że mogę nosić rozmiar XS ;)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kalisz"?

Studio Sport APOLLO
ul.Paderewskiego 2-6