dr

Kielce
50,866077320,6285677

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
3 opinie

Pan dr. Mateusz Obarzanowski to bardzo dobry lekarz specjalista urolog,chirurg,onkolog.Jestem po radioterapii z powodu nowotworu złośliwego gruczołu krokowego.Od lutego 2012 r. jestem pod stałą opieką p.doktora i chcę mu za to gorąco podziękować.To wspaniały człowiek,bardzo,bardzo polecam.Sławomir 05

Wspaniały chirurg, urolog, onkolog. Dr. M. Obarznowski operował mnie w Swiętokrzyskim Centrum Onkologii ponad 6 tygodni temu przy zastosowaniu nowoczesnej metody laparoskopii.. Już w trakcie pobytu w szpitalu mogłem jako pacjent stwierdzić, że operacja została przeprowadzona perfekcyjnie – błyskawiczny powrót do dobrego samopoczucia, praktycznie zero bólu po zabiegu, żadnych powikłań, wyjście ze szpitala po 5 dniach od operacji !! Wyniki badań pooperacyjnych i mój aktualny stan zdrowia potwierdzają najwyższe kwalifikacje Dr. M.Obarzanowskiego. Tak przeprowadzony zabieg w przypadku mojej ciężkiej choroby stwarza na obecnym etapie ogromną szansę na pełne wyleczenie. Dziękuje serdecznie Dr. M. Obarzanowskiemu i z pełnym przekonaniem polecam go jako najwyższej klasy urologa –chirurga i onkologa.

Dobry specjalista,kompetentny, inteligentny jako lekarz ,jako człowiek może zbyt niesmiały . Polecam wszytkim którzy mają problemy onkologiczno-urologiczne. Mirosława

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny