drMateusz Obarzanowski

Urolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.9512345
3 opinie

• 5

Pan dr. Mateusz Obarzanowski to bardzo dobry lekarz specjalista urolog,chirurg,onkolog.Jestem po radioterapii z powodu nowotworu złośliwego gruczołu krokowego.Od lutego 2012 r. jestem pod stałą opieką p.doktora i chcę mu za to gorąco podziękować.To wspaniały człowiek,bardzo,bardzo polecam.Sławomir 05

• 5

Wspaniały chirurg, urolog, onkolog. Dr. M. Obarznowski operował mnie w Swiętokrzyskim Centrum Onkologii ponad 6 tygodni temu przy zastosowaniu nowoczesnej metody laparoskopii.. Już w trakcie pobytu w szpitalu mogłem jako pacjent stwierdzić, że operacja została przeprowadzona perfekcyjnie – błyskawiczny powrót do dobrego samopoczucia, praktycznie zero bólu po zabiegu, żadnych powikłań, wyjście ze szpitala po 5 dniach od operacji !! Wyniki badań pooperacyjnych i mój aktualny stan zdrowia potwierdzają najwyższe kwalifikacje Dr. M.Obarzanowskiego. Tak przeprowadzony zabieg w przypadku mojej ciężkiej choroby stwarza na obecnym etapie ogromną szansę na pełne wyleczenie. Dziękuje serdecznie Dr. M. Obarzanowskiemu i z pełnym przekonaniem polecam go jako najwyższej klasy urologa –chirurga i onkologa.

• 4
  • 4
  • 5

Dobry specjalista,kompetentny, inteligentny jako lekarz ,jako człowiek może zbyt niesmiały . Polecam wszytkim którzy mają problemy onkologiczno-urologiczne. Mirosława

Gdzie przyjmuję

place 11

Kielce
    50,866077320,6285677

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat