lek. med. Michał Bieniecki

Pan Doktor Michał Bieniecki jest wysokiej klasy specjalistą. Operował moje kolano. Na wizycie zostałam poinformowana o przebiegu artroskopii. Szczegółowo i profesjonalnie odpowiedział na moje pytania. Jest też osobą o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej empatii. Rzadko spotyka się teraz takie osoby. Szczerze polecam Pana Doktora.

Serdecznie Polecam Pana doktora, bardzo miły i zaangażowany w leczenie pacjenta. Jasno tłumaczy wszystkie aspekty problemu.

Polecam najmocniej jak tylko potrafię! 6 miesięcy po operacji szycia (przeprowadzonej przez dr. Michała Bienieckiego) zerwanego więzadła krzyżowego oraz sumiennej rehabilitacji pod okiem kliniki wróciłem do pełnej aktywności fizycznej i sportów walki na dużym obciążeniu. Doktor Michał Bieniecki i cały zespół ARTRO-KLINIKI to profesjonaliści i fachowcy. Dziękuję!

Pan Bieniecki operował mi kolano, usuwając dwa problemy za jednym razem. Dwa lata po artroskopii, a już nie pamiętam która to noga :) Profesjonalne podejście do pacjenta, personel pomaga w trudnych chwilach przed i po operacji. Miałam wtedy 17 lat i pomimo dużego stresu wspominam ten czas bardzo pozytywnie.

Pana Doktora Michała Bienieckiego poleciła mi koleżanka.Cieszę się, że zdecydowałam się na operację halluxa i trafiłam do Pana Doktora. Od początku mojego kontaktu z Panem Doktorem czułam się zaopiekowana. Rzadko spotyka się takiego lekarza, który jest zainteresowany twoim zdrowiem.Ujmująca jest wiedza i podejście do pacjenta - wysoce profesjonalne i empatyczne.Doktor nie boi się pytań pacjenta. Wyjaśnia i przedstawia całą ścieżkę leczenia. Operacja mojego halluxa przebiegła super. Bardzo szybko ustąpił ból pooperacyjny stopy. Pan Doktor ma świetnie zorganizowany, z oddaniem pracujący zespół anestezjologów i pielęgniarek. Czułam się bezpieczna i ważna.Takie podejście ...

Od początku mojego kontaktu z Panem Doktorem czułam się zaopiekowana. Rzadko spotyka się takiego lekarza, który jest zainteresowany twoim zdrowiem.Ujmująca jest wiedza i podejście do pacjenta - wysoce profesjonalne i empatyczne.Doktor nie boi się pytań pacjenta. Wyjaśnia i przedstawia całą ścieżkę leczenia. Operacja mojego halluxa przebiegła super. Bardzo szybko ustąpił ból pooperacyjny stopy. Pan Doktor ma świetnie zorganizowany, z oddaniem pracujący zespół anestezjologów i pielęgniarek. Czułam się bezpieczna i ważna.Takie podejście niweluje stres pacjenta związany z operacją.
Bardzo polecam Pana Doktora Michała Bienieckiego jako doskonałego specjalistę i człowieka.

Doktor godny zaufania i polecenia. Operował haluksa mojej mamy, dla której był to pierwszy zabieg w życiu (lat 70). Pełen profesjonalizm i empatia Pana Doktora (i jego zespołu) pozwoliły przejść mamie bez stresu przez całą procedurę. Wszystko jasno i zrozumiale było wyjaśniane, opieka przed i pooperacyjna bardzo kompetentna i miła. Zabieg udał się doskonale, ból stopy ustąpił. Mama szczęśliwa:)

Profesjonalna i miła obsługa. Lekarz opisuje schorzenie i stara się wyjaśnić przyczynę bólu. Dzięki trafnej diagnozie i udanej operacji wróciłam do całkowitej sprawności. Świetny lekarz, polecam.

Pełen profesjonalizm. Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Zabieg operacyjny przeprowadzony idealnie. Polecam.

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, kompleksowa opieka od pierwszej wizyty po ostatnie spotkanie z fizjoterapeutą. Zdecydowanie POLECAM.

Jestem pacjentką pana doktora Michała od prawie 10 lat (kolana i bark). Teraz szykuję się na zabieg operacyjny barku. Jaki będzie efekt zabiegu nie wiem, mam jednak nadzieję (którą pokładam w panu Michale), że będzie dobrze. Ufam panu doktorowi bezgranicznie. Szanuję za empatię wobec pacjentów, za ciepło, za dobre słowa - to nadal jednak w świecie medycznym cechy dość rzadkie. Kto miał do czynienia z doktorem Michałem, ten wie o czym mówię. Za kompetencję oczywiście również - przede wszystkim za to. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę, wszak lekarzowi jest ono również bardzo potrzebne.