lek. med.

53,783705420,482277189 534 78 88
ortopedia@artroskopia.olsztyn.pl

Kalendarz przyjęć
Pon08.02Wt09.02Śr10.02Czw11.02Pt12.02So13.02Nd14.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
19 opinii

Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja nadal siebie uważam za młodzika i nie dopuszczałam myśli że sama to sobie zrobiłam.Załamałam się gdy dotarło do mnie to iż będę musiała pracę odstawić na drugi plan i długi czas poświęcić dla zdrowia.Chciałam podziękować dla Pana za to że po każdej wizycie i rozmowie z Panem,może nie fizycznie(bo ból nie znika,ale już nie długo;)) ale psychicznie czułam się lepiej,bo za każdym razem mogłam dowiedzieć się szczegółowo jaki jest stan mego zdrowia i odczułam wielką opiekę z Pana strony a to jest bardzo ważne dla ludzi.To dzięki Panu postawiłam na zdrowie a nie na pracę i jest to bezcenne.Wielkie podziękowania dla Waszego Pana fizjoterapeuty!!! Pokazał mi jak ćwiczyć by rozruszać mięśnie i po woli widzę już poprawę.Mimo bólu ćwiczę serie dwa razy dziennie,tak jak mi zalecono i już małymi kroczkami widzę poprawę w elastyczności ręki,nawet te same serie robię na drugą rękę by w przyszłości zapobiec podobnym powikłaniom.Jeszcze raz wielkie dziękuję dla Pana fizjoterapeuty od sumiennej pacjentki,obiecuję że na kolejnej wizycie będę mogła się pochwalić dla Pana moimi osiągnięciami,zwłaszcza że dzięki temu po operacji pozwoli mi to szybciej powrócić do pracy.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana doktora i każdemu polecam Waszą klinikę ze względu na opiekę i profesjonalizm,który odczuwa się już w rejestracji.Całe życie pracuję z ludźmi i dla ludzi,mam skrzywienie zawodowe co chodzi o obserwację ludzkich zachowań i z wielką przyjemnością stwierdzam, iż po przekroczeniu Waszej kliniki odczuwa się przemiłą atmosferę co nie często się dziś spotyka.Z przyjemnością czekam na każdą wizytę i spotkanie z Panem doktorem,bo czuję się jak człowiek który nigdy nie wychodzi od Pana z pustymi rękami więc przeciwnie,jestem wysłuchana,dostaję rozmowę która za każdym razem wnosi coś nowego w moim wypadku i otrzymuję wskazówki jak dalej postępować by przetrwać do finału leczenia.Za wszystko BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE MICHALE BIENIECKI!!! Wiem że do operacji muszę jeszcze troszkę poczekać ale świadomość iż Pan doktor będzie jej wykonawcą,to wiem że nie powierzyłabym mego zdrowia nikomu innemu,bo wierzę że jestem w najlepszych rękach dzięki którym będę mogła wrócić do pracy, by znów móc robić coś dla drugiego człowieka.Dzięki Pana pracy z powołania, będę mogła znowu oddać się swojemu powołaniu-drugiemu człowiekowi.Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, od razu wyczuwa się, że zna się na tym co robi. Miałam do niego pełne zaufanie w przeciwieństwie do innych ortopedów u których bywałam. Nie naraża pacjentów na niepotrzebne zabiegi. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty.

świetny lekarz. Jego podejście do mojej osoby było indywidualne i bardzo profesjonalne. Mimo, że moje leczenie jeszcze się nie skończyło, wiem, że P. Michał Bieniecki na pewno mnie wyleczy i dołoży do tego wszelkich starań.

Witam Kilka miesięcy temu byłem operowany na bark przez Dr. Michała Bienieckiego Do gabinetu Pana Dr. trafiłem zupełnie przypadkowo , nie ukrywam że się trochę obawiałem jak to będzie lecz co się okazało po pierwszej wizycie zupełnie nie potrzebnie ;-) Uprzejmość oraz profesjonalne podejście do pacjenta ,oraz fachowa wiedza Pana Dr sprawiły że poddałem się zabiegowi. Przed zabiegiem Pan Dr. wszystko wyjaśnił w czym jest problem oraz przebieg całego leczenia. Jestem teraz 6 m-cy po zabiegu mój bark jest sprawny i nic się nie dzieje. POLECAM- nie ma lepszego specjalisty w Olsztynie jak i w okolicy

Przede wszystkim SKUTECZNY i konkretny. A to jest moim zdaniem najważniejsze. Naprawdę godny polecenia.

bardzo dobry fachowiec a przy tym miły sympatyczny człowiek operował mi bark z dobrym skutkiem jest lekarzem do którego ma się zaufanie

Witam Jestem pacjentem Dr. Michała Bienieckiego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,że to jest wspaniały lekarz ,świetny specjalista ,zna się na tym co robi jak nikt inny. Dokładnie wyjaśnia chorobę oraz sposób jej leczenia ,robi niezbędne badania i stawia trafną diagnozę i to jest najważniejsze ;) a w dodatku jest komunikatywny i można z nim pogadać jak z człowiekiem ,rozumie każdego POLECAM

3 miesiące temu byłem operowany na bark przez dr Michała Bienieckiego. Od 4 lat ciągle mi wypadał. Teraz gram znowu w siatkówkę i mogę ścinać i nic się nie dzieje. Bardzo dobry specjalista, wytłumaczył wszystko jak człowiekowi. Tak na prawdę to bolało mnie tylko ukłucie igła przed uśpieniem, potem już nic. Polecam!

Przez 2 lata miałam problemy z kolanem, każdy ortopeda mówił co innego. Wreszcie trafiłam do dr Michała Bienieckiego. Zbadał mnie tak jak nikt wcześniej, zrobił USG, powiedział ze kolano trzeba będzie zoperować. Wszystko zorganizował. Po miesiącu byłam po zabiegu. Obecnie mija rok od czasu zabiegu. Żyje normalnie, jeżdze na rowerze i biegam, wcześniej to bylo niemozliwe, a ból miałam na co dzień. Bardzo polecam doktora Bienieckiego!

Byłem na wizycie w ramach NFZ. Doktor mnie zbadał, zrobił USG. Ustalił termin zabiegu i wszystko na prawdę dokładnie wytłumaczył. Teraz jestem 8 tygodni po operacji i wszystko jest super. Nie mam przeskakiwania w kolanie i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Od 3 lat męczyłem się z bolącym łokciem tenisisty. Stosowałem wszystko i byłem i wielu lekarzy. Ale tylko dr Bieniecki wyjaśnił mi co to jest za problem. Teraz jestem 3 miesiące po ostrzyknięciu i jestem nareszcie bez bólu. Wszystko robię normalnie reką i nareszcie mogę spać. Polecam!

Zostałem zbadany, doktor zrobił tez USG podczas wizyty bez dodatkowych pieniędzy! powiedział co mi jest i że leczy się to rehabilitacją. Dzisiaj jestem po i czuje się bardzo dobrze. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, spokojny, sympatyczny i kompetentny. Polecam

Lekarz godny polecenia.Szczególnie za uprzejmość i kompetencję.

Witam.mialam problem z kolanem, leczylam sie chyba u wiekszosci specjalistow i nikt nic nie stwierdzil. 3 lata na tabletkach i zastrzykach przeciwbolowych i zapalnych i nic. Do dr. Michala bienieckigo trafilam tylko na usg, lecz muz mnie nie wypuscil i zajal sie moim kolanem. Jestem juz prawie miesiac po zabiegu i jest super. Cala ekipa zasluguje na conajmniej pochwale. Precyzja i fachowosc w kazdym detalu. Polecam dr michala bienieckiego, bo nie ma lepszego :-) pozdrawiam. Asia :-)

Podczas wizyty konstruktywnie, rzeczowo i z wielką uprzjmością wyjasnił przyczynę choproby i przebieg jej leczenia.

Bardzo dobry lekarz, choc dluo trzeba czekac na wizyte. Bardzo bardzo goraco polecam :) Nie ma w Olsztynie lepszego:) jak i w okolicy.

jest bardzo dobrym lekarzem.jestem jego pacjentko.jestem zadowolona zjego pracy zawsze mi pomorze jak mam problem.jest ok.

Bardzo dobry lekarz. Wysoka kompetencja i prawidłowe podejście do pacjenta. Operacja, którą na mnie poprowadził, okazała się wyjątkowo dobra i pomocna. Dzięki niemu, z moją nogą jest już zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że tak już będzie cały czas, a w późniejszym czasie jeszcze lepiej. Pozytywny lekarz, polecam :) Pozdrawiam Maciej Kurylak

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny