lekarz Michał Brzozowski

Neurochirurg

Wspaniały Lekarz o wszechstronnej wiedzy. Działa interdyscyplinarnie wyjaśniając istotę choroby. Doskonały Lekarz z powołaniem. Doktor jest bardzo miłym, sympatycznym Człowiekiem z ogromnym darem i talentem. Serdecznie polecam! Profesjonalista w Neurochirurgii.

Wszystkie te opinie o prosesjonaliżmie , postawie lekarza, umiejętnościach, zaangażowniu bardzo prawdziwe. Żyję po operacji guza mózgu mam się wspaniale. Dziękuję Panie doktorze.

Wspaniały lekarz, polecam i z całego serca dziękuję. Może trochę późno ale myślę że dzięki panu dok. żyje.

Z całego serca polecam Pana doktora,jest wspaniałym człowiekiem,wrażliwym na ból i cierpienie pacjenta,po pół rocznym chodzeniu do innego neurochirurga podjełam najlepsza decyzje w życiu idąc do Doktora Brzozowskiego,wystarczyła jedna wizyta i jasno powiedział co dzieje się z kręgosłupem widział jak bardzo jestem zmęczona ciągłym bólem, i nie potrzebował kilku następnych wizyt tylko od razu sprawę postawił jasno,wyznaczył termin operacji powiedział jakie badania należy wykonać,wszystko wytłumaczył przebieg operacji jak i czas po operacji,dał kontakt do siebie. Po tylu miesiącach bólu, budząc się po operacji skończył się mój koszmar,zero bólu kregoslupa,nogi. Dzięki Panu Doktorowi dziś czuje,że żyje skończył się płacz,nieprzespane noce,ciągle branie leków przeciwbólowych. Od pierwszego dnia po operacji nie potrzebowałam lęków,zero bólu,wiadomo długa rehabilitacja przede mną,ale dziś będąc po 2 tygodniach po operacji cieszę się że trafiłam do tak wspaniałego lekarza,człowiek godny polecenia dla każdego kto cierpi na bóle kręgosłupa,dziś zapomniałam o tym ze kręgosłup może bolec. Lekarz z powołania a przy tym wspaniały człowiek,dla którego liczy się pacjent a nie kasa,polecam z całego serca NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE !!
Przepuklina kręgosłupa lędzwiowego, Sandomierz.

Szczere wyrazy uznania dla pana doktora. Jako pierwszy trafnie postawil diagnoze mojej corce. Pomimo przesuniecia godziny wizyty zostalismy przyjeci w pozniejszych godzinach. Jestem bardzo wdzieczna za okazana pomoc i bede dozgonnie wdzieczna. Polecam

Pan DR . Michał Brzozowski uratowal życie mojemu mężowi za co bardzo mu dziękuje . Jest to człowiek któremu można zaufać tak jak w przypadku mojego męża gdzie stan był krytyczny , po trzech operacjach mózgu i po pół roku mój mąż jest w bardzo dobrym stanie ,poznaje rodzinę ,rozumie co do niego mówimy jezdzi na wózku .PANIE DOKTORZE JEST PAN WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM ODDANYM LEKARZEM SWOIM PACJĘTOM Stanisław Wołkowicz

pan doktor Brzozowski to chodząca wyrocznia. Wyrwał moją miesięczną córeczkę z ramion śmierci. Będę mu wdzięczna do końca życia. Polecam bo jest lekarzem z powołania i z ogromnym talentem.

z doktorem miałem przyjemność nie raz a to z powodu mego tętniaka. Uważam że jest dobrym doktorem. Niestety ostatnio chyba zapomniał o mnie gdyż idzie rok jak czekam na wypis i wyniki badań ze szpitala. Niestety nie mogę sie dodzwonić a nawet jak jakoś dojadę do tego Lublina to zazwyczaj go nie ma. Brak mi jakoś energii i sił by cały czas dopominać się o swoje. mały minusik. :\

mały minusik. :\

Byłam operowana przez p. doktora Brzozowskiego dwukrotnie (obydwie operacje kręgosłupa, każda innego odcinka). Jest naprawdę lekarzem z powołania do tego obdarowanym niezwykłym darem w swojej specjalności. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdemu, kogo dotknęła choroba z zakresu neurochirurgii. Dziękuję serdecznie panie doktorze za pomyślnie przeprowadzone operacje i opiekę, jak również przy tej okazji całemu personelowi oddziału neurochirurgii PSK 4.

Moja siostra Anna bardzo ciężko zachorowała. Miała w głowie dwa tętniaki, operował ją dr Michał Brzozowski. Operacja przebiegła pomyślnie. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z takim lekarzem, tzn. miłym, sympatycznym, rzeczowym i opiekuńczym. Serdecznie dziękuję doktorowi i całemu personelowi medycznemu za uratowanie życia mojej siostrze. Wdzięczna rodzina z Chełma.