Gdzie przyjmuję

Wojkowice
50,364768219,0367909

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
9 opinii

Jak najbardziej godny polecenia!!! Byłam z córką, niespełna 4 latka. Osłuchał, zrobił wywiad, zajrzał do uszu, zapisał leki i wysłał w trybie pilnym do laryngologa (jedna przychodnia) podejrzewając zapalenie ucha. Jednocześnie informując że jeśli się nie uda na cito do laryngologa to z powrotem do niego, bo mimo że woli by laryngolog zobaczył to nie zostawi dziecka bez antybiotyku z zapaleniem ucha. Super!!

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Mam nadzieję, że taki pozostanie :uważny, kompetentny a jednocześnie stanowczy. Wszyscy inni lekarze z poradni mogą u tego lekarza pobierać lekcje pracy z pacjentem.

Świetny lekarz nie tuylko dla dorosłych ale tez ma niesamowite podejście do dzieci zawsze chodziłam do innej pani doktor i moja wizyta trwała 5 minut i tylko wciskała antybiotyki ostatnio trafiłam do pana Doktora i podejście wizyta badanie mojego dziecka przebiegło raz że bez płaczu mojej córci a dwa była to konkretna konsultacja oraz wizyta polecam naprawdę lekarz godny polecenia

bardzo dobry lekarz. konkretny, z dużą wiedzą medyczną, gogny zaufania

wspaniały lekarz,nie zepsuty leczy z powołania a nie dla pieniędzy,polecam

Polecam za wiedzę,opanowanie,kompetencje,zaufanie i wszystko co dobre.

Dr. Glica jest naprawde wspaniałym lekarzem uratowal moja babcie dwa razy gdy inny lekarz powiedzial ze juz nie da sie nic z tym zrobic!!!!!!! Kazdemu polecam !!!!!!!!!

Odwiedzałem w życiu wielu lekarzy, naprawdę tutaj mogę tylko chwalić.

Bardzo dobry i sumienny lekarz. Zawsze pomocny pacjentowi

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny