Michał Glica

Internista

jerzy

19.03.2016

Lekarz rzeczowy, kompetentny konkretny zainteresowany pacjentem.Polecam. Fachowiec z dużą wiedzą i naprawdę kompleksowym podejściem.

Lekarz rzeczowy, kompetentny konkretny zainteresowany pacjentem.Polecam.
Fachowiec z dużą wiedzą i naprawdę kompleksowym podejściem.

Barbara

02.12.2015

Byłam po raz pierwszy u tego lekarza i jestem zadowolona a tym samym polecam go innym pacjentom. Od wczoraj przyjmuje w Łagiszy i jeszcze raz polecam.

Justyna

14.02.2014

Jak najbardziej godny polecenia!!! Byłam z córką, niespełna 4 latka. Osłuchał, zrobił wywiad, zajrzał do uszu, zapisał leki i wysłał w trybie pilnym do laryngologa (jedna przychodnia) podejrzewając zapalenie ucha. Jednocześnie informując że jeśli się nie uda na cito do laryngologa to z powrotem do niego, bo mimo że woli by laryngolog zobaczył to nie zostawi dziecka bez antybiotyku z zapaleniem ucha. Super!!

Anonim

26.05.2013

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Mam nadzieję, że taki pozostanie :uważny, kompetentny a jednocześnie stanowczy. Wszyscy inni lekarze z poradni mogą u tego lekarza pobierać lekcje pracy z pacjentem.

Anonim

01.02.2013

Świetny lekarz nie tuylko dla dorosłych ale tez ma niesamowite podejście do dzieci zawsze chodziłam do innej pani doktor i moja wizyta trwała 5 minut i tylko wciskała antybiotyki ostatnio trafiłam do pana Doktora i podejście wizyta badanie mojego dziecka przebiegło raz że bez płaczu mojej córci a dwa była to konkretna konsultacja oraz wizyta polecam naprawdę lekarz godny polecenia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Wojkowice"?

ulica Spokojna 19
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju
aleja Jana Pawła II 7
Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Pod Orłem" S.C.
ul. Bohaterów Warszawy 26
Bielsko-Biała
Jana III Sobieskiego 52
ul. Generała Jerzego Ziętka 13
Piekary Śląskie
Pierkowskie 15
Wojkowice Kościelne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM DIALIZA" Sp. z o.o.
Jabłoniowa 27
Sosnowiec