lekarz Michał Janiak

Traumatolog, Ortopeda

Znam doktora od 12-13 lat. Operował mi rękę na cieśń. Fantastyczny efekt. 3 dni po zabiegu władałam ręką bez problemu. Obecnie miałam inną operację ręki - znów doskonale. Ma złote ręce, talent. Na wizycie się nie spieszy, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, zrozumie sytuację i podpowie jak sobie radzić, co można zrobić albo czego nie warto robić. Patrzy na człowieka holistycznie, nie "naprawia" go jak zabawki z klocków lego, a patrzy co i na co wpłynie, co najpierw co potem by miao to sens i właściwy efekt. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Bardzo go sobie cenię, i zamierzam pozostać pod jego opieką.

Ten lekarz operował moją córkę. Zastosował metodę, jakich od dawna się nie stosuje. Wymyślono ją sto lat temu, od dwudziestu powinna być tylko w książkach. Ortopeda u którego byłam teraz, złapał się za głowę, że takie rzeczy robi się w Otwockju. Nogą córki jest do ponownej operacji, a szrama na nodze ma 20 centymetrów. Tragedia. Nie polecam.

POLECAM TAK WSPANIEŁEGO LEKARZA . PRZEMIŁY ,WYTŁUMACZY WSZYSTKO DOKŁADNIE. NIE LICZY SIĘ WIEK PACJENTA .WSZYSCY TWIERDZILI ,ZE MAMA NIE MOŻE MIEĆ ZROBIONEJ PROTEZY W KOLANIE W WIEKU 81 LAT .PAN DOKTOR WYKONAŁ MAMA DZIĘKI PANU DOKTOROWI CHODZI NIE WIE CO TO BÓL. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.ŚWIETNY SPECJALISTA.

Wspaniały lekarz, znakomity kontakt z nim, uprzejmość a nade wszystko duża wiedza medyczna połączona z umiejętnościa jej wykorzystania

Polecam po pierwszej wizycie od razu diagnoza i skierowanie na zabieg.Oczywiscie gdy przyszło do operacji to Pan Janiak był i wszystko przebiegło dobrze.Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Polecam każdemu

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Wnikliwie sprawdzał i dopytywał o moje schorzenie. Bardzo dobry ortopeda. Wysoka kultura osobista i jego umiejętności są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Pana Janiaka. Tu go znalazłem i cieszę się że jestem pod jego opieką ( jestem już po dwóch wizytach ) . Polecam

Nie często się spotyka takiego człowieka - odpowiedzialny, kompetentny, oddany choremu w 100 procentach. Lekarz godzien naśladowania

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Byłem już jakiś czas temu u Pana Dr. z kontuzją stawu skokowego - szybki powrót do ruchu tylko dzięki Panu Michałowi. Świetny specjalista - polecam!