dr hab. n. med.

Michał Jeleń

Patomorfolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Kluczborska 37
Wrocław
51,121288617,04922480 71 321 73 15

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4/5
Kompleksowość podejścia
4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.3/5
Ilość poświęconego czasu
4/5
Uprzejmość
4.2/5
Godny polecenia
3.7/5
Średnia:
4.05
6 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Profesjonalnie wykonana biopsja tarczycy.

3,3/5

Użytkownik anonimowy Anonim 83.27.214.57 Komentarz: W prokuraturze dostał amnezji: wyparł się stwierdzonych w badaniach nacieków nowotworowych w mózgu zmarłego na czerniaka złośliwego : jest jednym z lekarzy którego należy zaliczyć, iż swoim postępowaniem bierze udział w przestępstwie aby bezkarnie zarabiać na umierającym nie zważając na cierpienia człowieka tj.: doprowadzenie do śmierci poprzez zaniechanie leczenia i diagnozowania choroby nowotworowej /dr Marek Bębenek-ONKOMED, DCO Wrocław, od ponad 16 lat Koordynator Programu z ramienia U.M. Wydział Zdrowia Wrocław co do uwarunkowań genetycznych chorób nowotworowych w rodzinach pacjenta/, na krótko przed śmiercią sprawne przekazanie umierającego na badania doświadczalne do dr. Janusza Lange /DCTK Wrocław - brak Uchwały Komisji Bioetycznej DIL-dr A.Wojnar-który zaniżył stopień zaawansowania choroby w bad. hist.-pat., brak polisy ubezpieczeniowej terminalnie chorego w programie eksperymentów medycznych-F.F. Sigma Tau/D Janusz Lange na kilka dni przed śmiercią wypisuje terminalnie chorego do domu z kont. badań i wraz z zaświadczeniem do USC. Podpis na protokole ślubu zmieniał się dwukrotnie po śmierci zmarłego w aktach sądowych, testament sfałszowany w widoczny sposób, opinie biegłych w sprawie świadectwem przestępstwa: OCZYWIŚCIE MÓZG MUSI BYĆ ZDROWY, BEZ NACIEKÓW NOWOTWOROWYCH ABY UPRAWDOPODOBNIĆ TESTAMENT. Pełnomocnikiem parodniowej żony zmarłego jest adwokat Wojciech K./patrz.: zatrzymanie znanych wrocławskich adwokatów/. Podobnej amnezji w sprawie doznali w prokuraturze współpracownicy Prof. Jelenia: dr Beata Osiecka /wyk. sekcję zwłok zmarłemu Lucjanowi Szczubiał+15.07.2004 r.,pisała pracę naukową dot.zmarłego za przyczyną niezwykle zaawansowanych przerzutów nacieków czerniaka do mózgu zmarłego-/, dr Alicja Markowska wykonywała zdjęcia w czasie sekcji zwłok: też doznała amnezji-w sprawie protokół sekcji zwłok Lucjana Szczubiała nosi datę 20 lipca 2004 roku - kremację zwłok wykonano 17 lipca 2004 roku ! Profesor Michał Jeleń został mianowany Prorektorem D/S Dydaktyki Akademii Medycznej we Wrocławiu. KAŻDEGO DNIA STAJEMY PRZED WYBOREM ZŁA LUB DOBRA. PROFESORA MICHAŁA JELENIA NAZWAĆ CZŁOWIEKIEM UCZCIWYM NIE MOŻNA. To tylko niektóre nieprawidłowości w sprawie znamionujące przestępstwo. Parodniowa żona zmarłego w Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu "rozliczyła" przejęty majątek po zmarłym Lucjanie Szczubiał wartości ponad milion złotych jako kwotę "tylko" 380.- tysięcy zł. i startowała do Europarlamentu i w wyborach do Sejmu z listy Bogdana Zdrojewskiego w 2011 roku. Maria Szczubiał Wrocław - proszę o zamieszczenie niniejszej wypowiedzi w oparciu o dokumenty medyczne, sądowe, prokuratorskie. Czy z powyższego nie wynika układ o znamionach przestępczo-korupcyjnych ? Dlaczego przyjął Pan stanowisko Prorektora A.M. we Wrocławiu - Panie Profesorze M. Jeleń ?! Maria Szczubiał

5,0/5

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek!

5,0/5

no no to jest hit medycyny brawo dr michał jest aniolem jak kiedys polecal go dr irek s

1,0/5

W prokuraturze dostał daleko idącej amnezji: wyparł się stwierdzonych w badaniach nacieków nowotworowych w mózgu zmarłego na czerniaka złośliwego : jest jednym z lekarzy którego należy zaliczyć, iż swoim postępowaniem pomaga aby bezkarnie zarabiać na umierającym, zarabiać na śmierci człowieka tj.: doprowadzenie do śmierci poprzez zaniechanie leczenia i diagnozowania choroby nowotworowej /dr Marek B.-ONKOMED/, na krótko przed śmiercią sprawne przekazanie umierającego na badania doświadczalne do dr. Janusza L. DCTK, który z kolei na kilka dni przed śmiercią wypisuje terminalnie chorego do domu z kont. badań i wraz z zaświadczeniem do USC. Podpis na protokole ślubu zmieniał się dwukrotnie po śmierci zmarłego, testament sfałszowany w widoczny sposób, opinie biehgłych w sprawie świadectwem przestępstwa: NO I OCZYWIŚCIE MÓZG MUSI BYĆ ZDROWY, BEZ NACIEKÓW NOWOTWOROWYCH ABY UPRAWDOPODOBNIĆ TESTAMENT. Pełnomocnikiem parodniowej żony zmarłego jest adwokat Wojciech K./patrz.: zatrzymanie znanych wrocławskich adwokatów/. Podobnej amnezji w sprawie doznali w prokuraturze współpracownicy Prof. Jelenia: dr Beata Osiecka /wyk. sekcję zwłok zmarłemu Lucjanowi Sz.+15.07.2004 r.,pisała pracę naukową dot.zmarłego/, dr Alicja Markowska wykonywała zdjęcia w czasie sekcji zwłok: też doznała amnezji. KAŻDEGO DNIA STAJEMY PRZED WYBOREM ZŁA LUB DOBRA. PROFESORA MICHAŁA JELENIA NAZWAĆ CZŁOWIEKIEM UCZCIWYM NIE MOŻNA.

4,8/5

Bardzo miły i kochany pan doktor, wykonywał mi biopsje węzła chłonnego metodą cienkoigłową, bezboleśnie i szybko, prawidłowo oceniony wynik już po 15-tu minutach, polecam tego lekarza jest naprawdę dobrym specjalistą.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat