Michał Owecki

Poznań
52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
8 opinii

Polecam wszystkim doktora Oweckiego, ponieważ jest bardzo dobrym fachowcem, a przede wszystkim ma dużą cierpliwość i potrafi wysłuchać pacjenta. W moim przypadku już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, którą potwierdziła późniejsza diagnostyka. Doktor Owecki interesuje się pacjentem. Dzisiaj bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.

Uprzejmy,słuchający,konkretny,uśmiechnięty. Mnie bardzo pomógł.

Zdecydowanie nie polecam pana doktora - niemily, nie wyjasnia o co chodzi, bardziej przejęty papierkami niż pacjentem. Może w trakcie wizyty prywatnej inaczej to wygląda, ale państwowo - odradzam

Bardzo dobry specjalista, dokładnie bada pacjenta- co jest obecnie raczej rzadkością, tłumaczy sposób leczenia, jest uprzejmy i miły dla pacjenta, umie słuchać i rzeczywiście interesuje go los chorego.

Jestem pacjentką dr Oweckiego od 4 lat. Wiele przeszłam, poznałam wielu lekarzy i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest jednym z niewielu dla których dobro pacjenta jest najważniejsze! Leczy nie tylko mnie ale i innych członków mojej rodziny. Zawsze dostępny, pomocny i uśmiechnięty!

wspanialy czlowiek,kompetentny lekarz!!!

Bardzo miły i sympatyczny doktor .Dzięki niemu mój stan zdrowia nie pogarsza się , pracuje zawodowo nadal.

Sympatyczny, wyrozumiały i ciepły człowiek. Dzięki niemu moje życie stało się prostsze!Dziękuję doktorze!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny