dr n. med. Michał Owecki

Neurolog

Dominika

16.06.2015

Pan doktor bardzo konkretny, szczegółowo podchodzi do wywiadu, zleca badania które naprawdę mogą coś wykazać, do tego jest bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu pacjentowi, a nie jak inni których do tej pory spotkałam, wypuszcza po kilku minutach. Godny polecenia, kompetentny lekarz.

Andrzej

11.06.2013

Polecam wszystkim doktora Oweckiego, ponieważ jest bardzo dobrym fachowcem, a przede wszystkim ma dużą cierpliwość i potrafi wysłuchać pacjenta. W moim przypadku już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, którą potwierdziła późniejsza diagnostyka. Doktor Owecki interesuje się pacjentem. Dzisiaj bardzo rzadko spotyka się takich lekarzy.

05.04.2012

Uprzejmy,słuchający,konkretny,uśmiechnięty. Mnie bardzo pomógł.

Uprzejmy,słuchający,konkretny,uśmiechnięty. Mnie bardzo pomógł.

03.04.2012

Zdecydowanie nie polecam pana doktora - niemily, nie wyjasnia o co chodzi, bardziej przejęty papierkami niż pacjentem. Może w trakcie wizyty prywatnej inaczej to wygląda, ale państwowo - odradzam

14.03.2012

Bardzo dobry specjalista, dokładnie bada pacjenta- co jest obecnie raczej rzadkością, tłumaczy sposób leczenia, jest uprzejmy i miły dla pacjenta, umie słuchać i rzeczywiście interesuje go los chorego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Fabryczna 34b

rzeczypospolitej

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
Poznań
NZOZ Centrum Medyczne WAL MED S.C.
Łowmiańskiego 18
JAP - MED