dr n. med.Mieczysław Gałęzia

Urolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.2512345
12 opinii

• 1

Niestety muszę napisać negatywną opinię na podstawie swojego pobytu na oddz.dr Gałęzi.Brak pełnej diagnostyki przed zabiegiem i mnóstwo komplikacji po zabiegu łącznie z sepsą.Czeka mnie teraz długotrwałe leczenie łącznie z następnymi zabiegami.Personel tez nie za uprzejmy.Nie jestem zadowolony a wręcz zniechęcony.Jeśli urologia to wszędzie ale nie Czerwona Góra.

• 5

Posiada wiedzę, praktykę i umiejętności. Specjalista wysokiej klasy. W ramach opłaconej wizyty wykonuje USG. Sprawia wrażenie mało mówiącego. Na pytania zawsze odpowie krótko, ale konkretnie. Mnie wyleczył z groźnej choroby.

• 5

Jest specjalistą wysokiej klasy.Korzystam z jego porad i leczenia i jestem zadowolony.Dr Gałęzia jest też kierownikiem oddziału urologi w Czerwonej Górze.To dzięki niemu oddział ten ma dobrą renomę i opinię nie tylko w naszym regionie.To on trzyma rygor i wysoki poziom usługi medycznej(gdy jest nieobecny,np.z powodu urlopu daje się to zauważyć). Personel medyczny, szczególnie pielęgniarki na bardzo wysokim poziomie wiedzy i umiejętności.

• 3
  • 2

Dwa lata temu umieściłem wpis pochlebny. Niestety, okazało się, że dolegliwości szybko wróciły a nawet nasiliły się. Ponownie poszedłem do specjalisty, tym razem w innym mieście. Pokazałem wcześniejsze zalecenia i diagnozę. Obecny lekarz bardzo się zdziwił, że diagnoza została postawiona tylko na podstawie wywiadu. Teraz już wiem na pewno co mi dolega - pełna diagnostyka zrobiła swoje. Okazało się, że niepotrzebnie wcześniej wziąłem serię antybiotyków. Nie jest moim celem nikogo oczerniać, ale po czasie okazało się, że w moim przypadku p. doktor Gazłęzia zawiódł.

• 5

Lekarza polecił mi znajomy po pierwszej wizycie byłem średnio nastawiony ale opinie mógł dopiero wyrazić po wykonanym usg na które umówiliśmy sie na inny dzień. Po USG dostałem skierowanie na Czerwoną Górę na operację. Stosunek dr Gałęzi do mnie i innych pacjentów na sali jest super. Ogólnie opinia w szpitalu wśród pracowmników i pacjentów jest super. Zabieg był wykonany bardzo szybko i profesjonalnie. POLECAM tego człowieka. Poprzednie opinie są śmieszne typu ze zle kogos potraktował. Wystarczy przyjść pod jego gabinet i zobaczyc ilu ma pacjentów. cały korytarz. Jest oddany swojej pracy!!!

• 1

zostałem potraktowany jak rzecz, nie wytłumaczone nic, nie wiem nawet na co jestem chory, krew w moczu to dla pana doktora normalność, dla mnie nie. Chciałem więcej wyjaśnień powiedział - może pan iść do innego urologa, ja nie mam czasu dla pana. NIE POLECAM !

• 3
  • 1

Wizyta trwała niecałe 10 minut, USG zrobione niedbale, praktycznie się do mnie nie odzywał. Mimo posiadanych badań, i wyników z antybiogramem, skierował mnie na dokładnie takie same badania tylko oczywiście do swojego szpitala. Po odebraniu wyników miałbym pojawić się u niego ponownie na prywatnej wizycie... i znowu zapłacić 120zł. W gabinecie czułem się jak worek ziemniaków, albo jakiś intruz. Wcale się nie dziwię, że pieniądze bierze z góry, przed wizytą, bo za takie potraktowanie po wizycie nie zapłaciłbym ani grosza. Sam chciałbym za 10 minut "pracy" brać takie pieniądze.

• 2

Może w prostych przypadkach wystarczający. W nieco trudniejszych nie. Powiedziałem że PRAWDOPODOBNIE mam kamień w nerce, to wpisał do karty (bez sprawdzenia!) "podejrzenie kamienia w nerce". Jak za 120 zł bardzo marnie! Płatność wymagana z góry. Po pewnym czasie, bez uzyskanej pomocy śpieszyło mu się abym wyszedł z gabinetu bo chciał przyjąć następnych. Jestem NIEZADOWOLONY!

• 1

Jestem w szoku, taki specjalista - a na fundusz jakby - nie specjalista

• 5

Pan doktor jest specjalistą dużej klasy. Robi dokładny wywiad. Ewentualne USG przeprowadza na miejscu i jest wliczone w cenę wizyty. Do tego jest taktownym człowiekiem. Polecam.

• 5

Witam, 10 temu Pan Gałęzia uratował mi nerkę, kiedy to inny lekarz chiał mi ją wyciąć. Kilka lat później, po nawrocie choroby kolejny raz pomógł mi. Obecnie mam swietne wyniki badań. Świetny, kompetentny lekarz. Może mało mówi, ale za to robi prawie cuda! Zdecydowanie polecam!

• 5

Wysokiej klasy specjalista.Niezbyt rozmowny .Tłumacząc chorobę i metodę leczenia mówi krótko i rzeczowo. Na wszystkie zadawane pytania przez chorego odpowiada również krótko i rzeczowo co stwarza złudzenie,że jest mało komunikatywny.

Gdzie przyjmuję

place 11

Jagiellońska 13
    Kielce
    50,881721820,61514960 41 346 22 99

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat