dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Hipertensjolog, Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Konsultował mojego syna w Instytucie Zdrowia Dziecka w związku z nadciśnieniem tętniczym. Po wizycie w szpitalu, kompleksowych badaniach udzielił wyczerpujących informacji. Niesamowita wiedza i cierpliwość. Polecam serdecznie.

Lekarz może i kompetentny ale jako człowiek nie powinien mieć styczności z żadną osobą a co dopiero pacjentem tym bardziej jeśli chodzi o dziecko.

Córka moja ma obecnie 36 lat. Jest z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z przewlekłą niewydolnością nerek spowodowaną schorzeniem podstawowym. Trafiła do Pana Doktora w wieku 12 lat i była przez niego prowadzona przez lat 8. Trafiła w stanie ciężkim - czekały ją już tylko dializy i przeszczep. Odpowiednie zdiagnozowanie i zastosowana eksperymentalna kuracja spowodowały, że córka jest na własnych nerkach i zakłada tylko cewnik na noc. Degradacja nerek została zatrzymana i zaobserwowano nawet poprawę. Jeżeli jesteście Państwo pacjentami Profesora proszę słuchajcie i wykonujcie dokładnie jego polecenia, pytajcie nawet po kilka razy jeżeli czegoś nie rozumiecie a przyniesie to pozytywny rezultat. Leczenie nerek to nie leczenie grypy - jedna wizyta, antybiotyk i albo będziemy zdrowi albo nie. Tutaj mamy do czynienia z procesem wieloletnim. Sposób leczenia w tym czasie może się zmieniać i nie jest to wina lekarza tylko rozwój choroby. Swoje obserwacje zawsze należy przekazać lekarzowi nawet wtedy gdy wydaje się nam ze są to nic nie znaczące drobiazgi.
Kompetentny, wie co robi, tłumaczy do oporu, kompleksowo patrzy na pacjenta, podpowiada co jeszcze należy zrobić aby ogólny stan pacjenta uległ poprawie. POLECAM.

Byliśmy na wizycie u Pana Profesora . Bardzo miły i rzetelny. Wypytał o wszystkie objawy, ustalił plan leczenia .a przede wszystkim wszystko nam wytłumaczył , naprawdę wszystko. Po jednej wizycie ciężko mi polecić na dłużą metę jednak warto samemu się przekonać . My zostajemy już pod skrzydłami Pana Profesora. Wzbudził w nas zaufanie .

Byliśmy na wizycie u Pana Profesora .
Bardzo miły i rzetelny.
My zostajemy już pod skrzydłami Pana Profesora.
Wzbudził w nas zaufanie .

Świetny lekarz, ktoś kto pisze że oczekuje gratyfikacji to jakaś pomyłka, chyba zbyt wiele fantazji w głowie ma ten człowiek. Od 14 lat nigdy niczego od nas nie oczekiwał, super człowiek, bardzo wyrozumiały, konkretny, mojego niepełnosprawnego syna, który wiem że nie rokuje dobrze, leczy tak jakby to wszystko miało największy sens, niczego nie pomija a wręcz sprzyja, robimy wiele badań ambularotyjnie, nawet tych najdroższych. Polecam

Jestem byłym pacjentem Pana Profesora Litwina i dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować! Złoty człowiek!

Wspaniały i bardzo dobry specjalista.Leczył mnie wiele lat na toczniowe zapalenie nerek.Zawdzięczam mu życie.Dziękuje panie doktorze.

Leczę córkę u prof. Litwina od 15 lat. Zupełnie nie zgadzam się z wcześniejszą opinią. Nigdy nie oczekiwał ode mnie gratyfikacji, zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Takie opinie jak ta z kwietnia 2013 są bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące. Kiedy córka skończy 18 lat trudno będzie mi znaleźć lekarza, do którego będę miała takie zaufanie jak do profesora.

Beznadziejny zadufany w sobie człowiek, byłam z dzieckiem u niego i powizycie doszłom do wniosku że szkoda że nie ma testow predyspozycji. Nie polecam straszny czlowiek pozorant i zachecający do gratyfikacji w zamian za badania na oddziale. takich ludzi powinno się wyżucać z tak sznowanego zawodu jak lekarz. PozdrawiamB

PozdrawiamB

świetny lekarz. Podejście do dzieci i fachowe leczenie dają nadzieje na możliwości w dziedzinie medycyny. Pozdrawiam