lekarz Mieczysław Ołpiński

Urolog

2,7
2,4
2,4

Szkoda czasu na tego człowieka. Kultura osobista na poziomie zerowym. Odżywki totalnie chamskie, wręcz prostackie. Zgłosiłem się po 3 tygodniach bólu podbrzusza. Ból taki który uniemożliwia chodzenie, siedzenie, tylko leżeć można. Chyba że zjadło się opakowanie przeciwbólowych. Na USG wykonanym przez innego lekarza stwierdzono żylaki powrozka. Na tą informację dostałem odpowiedź : " i co z tego?" Według tego konowała " jedynie niepłodność jest powodem do dalszego leczenia i mam się do bólu przyzwyczaić". Zaznaczę że płodność nie była sprawdzana. Od razu zostałem po chamsku olany. Ciężko jest nawet opisać ...

Zaznaczę że płodność nie była sprawdzana. Od razu zostałem po chamsku olany.
Ciężko jest nawet opisać ton wypowiedzi tego człowieka. Nie ma w języku kulturalnych ludzi dostatecznie obelżywych słów.
Nikomu nie polecam i zaznaczam że według innych urologów ból jest wystarczającym przesłaniem do operacji.

Gbur bez wychowania. Nie polecam!!!!!!!!!!!!! Leczę się na kamienicę nerkową i na wizytę czekałam trzy miesiące. Lekarz ten ma chamskie odzywki i żałuję tylko, że pozwoliłam sobie żeby ten PAN tak do mnie się odzywał.

Zgłosiłem się z bólem przy oddawaniu moczu. Badanie może nie jest, aż tak bardzo przyjemne dla pacjenta, ale lekarz podchodzi do wszystkich czynności dokładnie i dba o komfort. Urolog ma tutaj dodatkowo kwalifikacje chirurga, więc to rozszerza w znaczący sposób możliwości leczenia w jednym miejscu. Z tego powodu polecam.

Miałem powtarzające się kłopoty z potencją. Poszedłem do pana Mieczysława, bo polecono mi go w pewnym szpitalu. Dostałem zalecenia farmakologiczne, dietetyczne i psychologiczne. Przyznam, że po miesiącu już odzyskałem całkowitą sprawność seksualną. Jestem wdzięczny za pomoc w naprawdę miłej atmosferze.

Miałam zapisaną wizytę u doktora w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Była to wizyta kontrola na której miało być wykonane badanie USG nerki trzy miesiące po usunięciu złogu z prawego przewodu moczowego. Podczas wizyty lekarz był w stosunku do mnie arogancki ponadto sposób jego wypowiedzi czy też odpowiadanie na moje pytania było bezczelne. Doktor Ołpiński swoim brakiem kultury osobistej mówiąc do mnie na „TY” wykazał brak szacunku co do mojej osoby. Wizyta była dla mnie koszmarem, którego nie chciałabym już doświadczyć. Wizyta zakończyła się tym, że badanie nie zostało wykonane pomimo iż było to badanie kontrolne poszpitalne.

Lekarz TRAGEDIA!!! Nigdy więcej wizyt u tego Pana. Chamstwo w pełnym wydaniu, nic nie wytłumaczył, burczał coś pod nosem. Zdecydowanie nie polecam!

Odniosłem wrażenie, że lekarz "zalicza" wizytę. Ponadto jest mało uprzejmy i komunikatywny. Nie polecam.

Nie oceniam kompetencji lekarza gdyż nie posiadam takowych kwalifikacji. Zabieg przeprowadzany dosyć sprawnie w systemiemie jednodniowym. Kontakt przed i po zabiegu sprowadził się do wręczenia przez lekarza kartki z lakoniczna epikryza. Dopiero znajomy lekarz wyjaśnił mi co i jak po zabiegu. W kwestii relacji lekarz pacjent typ: "następny proszę".

Jest kompetentny, polecam, podjął się usunięcia kamieni nerkowych metodą ESWL , pomimo iż 5 lekarzy stwierdziło ,,Tylko operacja" Marianna Krauze