Mirosław Adrianek

Siedlce
52,168725122,27935840 25 633 41 40

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
22 opinie

Wspaniały człowiek i lekarz.Zawsze stara się pomóc.Człowiek wielkiego formatu.Miły,uprzejmy,kompetentny i pokorny.

Polecam tego lekarza ,pomógł mi i moim synom wyjść z silnej depresji.

Wspaniały lekarz ,polecam wszystkim !!!!

Do Pana dr Adrianka trafilam z silną depresją,bylam w oplakanym stanie,mieszkalam wtedy w UK wiec nie moglam czesto chodzic na wizyty,ale trafil mi z lekami idealnie,po miesiacu stosowania lekow odzylam,wrocila mi chęc zycia,zniknął smutek,wiadomo,rozmowa na wizycie nie jest do konca zbyt psychologiczna,dr wypytuje o przyczyny choroby lecz nie mowi jak z tym walczyc i co robic zeby bylo lepiej ale dzięki lekom ktore otrzymalam urodzilam zdrowego synka,w ciąży rowniez bralam te tabletki,miesiac przed porodem odstawilam lek jak mi kazal dr Adrianek i do dzisiaj choroba nie wrocila(wczsniej mialam juz 2 epizody depresyjne)a synek ma juz prawie 9 miesiecy,takze lekarz godny polecenia:)Mi uratowal zycie:)))

Lęczę się od 9 lat u Pana doktora.Pewnie by się skączyło bez powrotów do leków ale że jestem opornym pacjentem sama odstawiam to raz na kilka lat trafiam do gabinetu do dr.Trafił idealnie z lekami traktuję go jak najlepszego przyjaciela.O każdej porze mogę zadzwonić i wiem ze jesli ma możliwość poświęci swój czas.Nie przejdzie obojętnie koło swego pacjenta.Dziwią mnie komentarze typu ze nie okazuje zainteresowania.Trudno aby po pierwszej wizycie spodziewac sie cudów. To nie jest ból gardła który przechodzi po antybiotyku. Z tymi chorobami niestety jest tak ze leki to tylko wspomagaja i to od pacjenta zalezy czy chce przy pomocy leków i praca nad swoją psychika poprawic komfort swego zycia.

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.Przepisal mi bardzo silne leki bez wczesniejszego wywiadu.Zmienilam psychiatre i stosowalam inne leki.

Średnio polecam. Przy pierwszej wizycie po 5 min chciał mi w ciemno przepisać jakąś receptę, zapytałem co mi jest to powiedział, że nie wie. Gdy zapytałem czy depresja, czy nerwica, czy psychoza, czy schizofrenia to powiedział że nie wie. Wiec zapytałem na co jest recepta - powiedział, że jak przeczytam ulotkę leku to się przestraszę. Nie chciał mnie pytać o nic - chciał żebym ja mówił, ale nie wiedziałem co. Sprawiał wrażenie znudzonego i chciał żebym jak najszybciej wyszedł (co chwilę spoglądał na zegarek). Nie wiem - dla mnie kompletna strata czasu i pieniędzy z nim.

jest wspaniałym lekarzem i człowiek jakich mało się spotyka

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, uważnie słucha, trafnie stawia diagnozę,dba o adekwatny dobór leków.Niezwykle uprzejmy, naprawdę godny polecenia.

chodzę od 3 lat i niestety nie uzyskałam pomocy...

Jak na psychiatrę bardzo miły i konkretny.

NAJBARDZIEJ CHAMSKI LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁEM !!

Leczymy się obydwoje u tego psychiatry , ja i mój mąż. Podał leki adekwatne do schorzenia. Jest bardzo miły, słucha i dużo rozmawia z pacjentem. Naszym zdaniem godny polecenia.

nie polecilabym nikomu takiego lekarza zamiast pomoc bardziej przepisujac mi leki poglebial u mnie depresje testujac leki na mnie wreszcie przestalam chodzic leczylam sie u zwyklego lekarza jest mi teraz lepiej

Jestem miszkancem Losic i wybralem tego specjaliste za namowa matki i wiem ze zrobilem bardzo dobrze a owy lekarz spelnil moje oczekiwania i jestem zadowolony z jego wiedzy,podejscia do pacjenta.Lekarz godny polecenia.

lekarz jak każdy inny jak sie pozna i trafi na lek to ok mi akurat nie pomógł dostałam na początek cital bez efektu potem fevarin tez bez zmian i kazał mi iść do szpitala do Komorowa ale całe szczescie trafiłam na doktora z wa-wy który powiedział mi ze nic mi zaden szpital nie pomoże tylko trzeba trafić leki no i dostałam seronil i lerivon i wróciłam do żywych

Polecam tego lekarza. Wie co robi. Przede wszystkim słucha pacjenta.

Njlepszy lekarz psychiatra w Siedlcach. Godny polecenia. Dzięki niemu wróciłam do życia po bardzo cieżkiej depresji poporodowej. Kto do do niego chodzi na wizyty ten wie, że jest to lekarz z powołania.

Chyba najlepszy specjalista w Siedlcach i okolicy. Kompetentny, wzbudzający zaufanie, uprzejmy i niesamowicie konkretny lekarz.

Ja do niego więcej nie pójdę. Plotkarz. Krętacz. Muszę zaznaczyć, że moja opinia dotyczy przeszłości - 15 lat temu. Może nastąpił jakiś progres, ale ja sama tego nawet nie chcę sprawdzać.

Profesjonalista godny zaufania, można liczyć na jego pomoc w każdej sytuacji. Gorąco polecam :-)

Bardzo mi pomógł, jest profesjonalistą.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny