Gdzie przyjmuję

Ełk
53,828052922,3646629

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.05
11 opinii

Prowadził moją ciąże pierwszy i ostatni raz! Odradzam! Nie zna się na rzeczy jak coś podczas ciąży się dzieje wysyła na badania na które jest już za późno! Brak kompetencji! powagi sytuacji bezczelny arogancki! Nie dziwie się że tyle jest negatywny opinii na temat tego Pana

Idąc do lekarza oczekujemy tego że nam pomoże, fakt gdy lekarz jest miły inaczej się człowiek czuje, niemniej jednak uważam Pana Kunę za najlepszego ginekologa w Ełku, jako jedyny na oddziale zainteresował się co mi dolega gdy nawet moja Pani doktor (miła i sympatyczna) miała mnie w głębokim poważaniu, chodzę do niego od wielu lat i nigdy nie był wobec mnie niemiły czy arogancki choć podobno potrafi, wiem że jest najlepszym lekarzem i przede wszystkim kompetentnym a ja wolę chodzic do lekarza co się zna na swojej pracy niż do miłej i sympatycznej Pani która wciska ciemnotę.

Arogancki, bezczelny... no chyba, że ktoś chodzi do niego na wizyty prywatne to inna bajka. Odradzam wszystkim!!!

Kazdy ma inne zdanie o tym lekarzu, Dr Kuna pomogl mi i zeby nie on byc moze moje dziecko urodziloby sie duzo, duzo za wczesnie. Mam zdrowe donoszone dziecko i moge powiedziec ze po czesci wlasnie przez tego lekarza. Fakt ze podejscie innych osob na odziale budzi u mnie bardzo duzo watpliwosci i zastrzezen. Ale cóż nie mozemy miec wszystkiego .

Nie polecam.Bezczelny typ.Traktuje protekcionalnie,bez poczucia minimum taktu.

Zdecydowanie odradzam,mam nadzieje ze nigdy nie bede miala okazji widziec sie z tym człowiekiem.W niczym nie przypomina lekarza co do leczenia badania i kompetencji.

Ja co prawda nie leczyłam się u Dr Kuny, ale mogę śmiało powiedzieć, że uratował moje dziecko. Fakt nie uzyskałam żadnej informacji, odnośnie ewentualnych przyczyń porodu. Ogólnie jeśli mogę ocenić szpital, to śmiało mogę stwierdzić że nie jest przyjazny matce - z całą pewnością. Obsługa jest nie miła i zamiast pomagać matkom, które czasem mają również problemy natury psychicznej (gdy dziecko jest chore) tylko dołują i zakładają najczarniejszy scenariusz. Nie dają żadnej nadziei i wiary że będzie dobrze.

brudne łapy, i nie nakłada rękawiczek między wizytami.

Czytając opinie pani powyzej az sie przerazilam. Ten lekarz nie zmienil sie od lat. Trzymal mnie na oddziale z martwa ciaza tydzien czasu, wypuscil z resztkami lozyska, nic nie tłumaczył. Na moja prosbe o psychologa odmowił. Bardzo arogancki. Posiada władzę absolutną na oddziale. Na gorszego lekarza nigdy nie trafiłam. Wczesniejsze posty na znanym lekarzu o nim z moich wypowiedzi zostały usunięte. Zwracam sie wiec z uprzejmą prośbą do moderatorow o nie kasowanie mojego postu. Jezeli potrzeba dokumentacji potwierdzającej jego zaniedbania to takowe posiadam.

Coz mozna powiedziec... pan doktor o malo nie zamordowal mi dziecka. Co prawda bylo to 14 lat temu ale do konca swoich dni tego nie zapomne. Moje dziecko przezylo cudem, dzieki innym kompetentnym lekarzom, ktorzy naprawili, co ten pan spartaczyl. Poprzez jakies personalne przepychanki miedzy lekarzami, nie zajal sie mna jak nalezy, dziecko (zupelnie zdrowe), ktore powinno przyjsc na swiat poprzez cesarskie ciecie (wysokie cisnienie matki, dziecko okrecone pepowina czterokrotnie) urodzilo sie naturalnie ze skala APGAR 3/8 i krwawieniem do mozgu. Moj syn jest obecnie zdrowy ale po porodzie spedzil miesiac czasu w klinice w Bialymstoku. W Elku dawano mu trzy dni zycia, zostal po urodzeniu ochrzczony z wody. Do konca zycia nie zapomne ''wrazen'' jakie pan doktor zafundowal mi i mojej rodzinie.

bez komentarza............niemam niemam najprzyjemniejszych wspomnien po wizycie u tego pana............

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny