dr

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
14 opinii

Dr Midura to człowiek,który wybrał własciwy zawód,a swój talent i umiejętności przekuwa na korzyść pacjenta.Jego podejście,wyrozumiałość,cierpliwośc wzbudzają zaufanie.Jestem po endopretezie od dwóch lat/mój wiek?-"niestety, po południu"/.Pozdrawiam Doktora i polecam innym tak wspaniałego chirurga!!!Danuta B.z Leska

Znakomity lekarz. Moja kontuzja jest dosyć skomplikowana, lekarze, u których byłam przed wizytą u doktora Midury załamywali ręce, nie wiedzieli co jest grane z nogą i nie starali się dowiedzieć. Doktor Midura robi, co się da i zleca najróżniejsze badania żeby znaleźć przyczynę choroby. Wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze ma czas dla pacjenta. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.Ja przeszłam operację stawu kolanowego-rekonstrukcję wiązadła,jestem bardzo zadowolona z metod, które pan doktor stosował, szybko wróciłam do zdrowia,dziękuję.

Jest to przykład lekarza, który nie powinien leczyć nawet zwierząt.Tej osoby wogole nie powinno sie nazywac lekazem.

To nie jest lekarz, to jest potwór ! Tacy ludzie jak On nie powinni leczyć, brak wiedzy.. Przez niego miałam wykonywane już 2 operacje..

doktor był bardzo chamski wobec mnie, nie dość że tyle to pieniędzy kosztuje to jeszcze lekarz łaskę mi robi że mnie przyjmie,w dodatku jeśli człowiek chce się zarejstrować to i tak nie ma gdzie bo nikt łaskawie nie podnosi telefonu ja mam gdzieś taką drogą służbę zdrowia.pozdrawiam

Nigdy nie byłem u takiego lekarza i wszystkim odradzam pójście do niego ! Odniosłem wrażenie, że bawi go ból i dolegliwości pacjentów, a niektóre jego metody leczenia są nie z tej epoki.

nikomu go nie polecam, chodziłam do niego kilka miesięcy i tylko pogorszył moją sytuacje

Miałam operację wymiany stawu biodrowego w Mieleckim szpitalu, wykonywał ją właśnie dr Midura i jestem zachwycona. Już w pierwszej dobie po operacji trzeba wstawać i ćwiczyć nogę, na początku z chodzikiem a później o kulach. Jestem 4 miesiące po operacji mam malutką bliznę, która szybko się zagoiła i jest mało widoczna, wygląda jak zadrapanie. Polecam gorąco ten szpital a przede wszystkim tego specjalistę. Panie doktorze dziękuję bardzo.

trochę nie ma czasu.... ale w sumie OK !

absolutnie polecam! Miły,uprzejmy a przede wszystkim świetny lekarr - chirurg!Skutecznie postawił mnie na nogi (dwie operacje). Wszystkim polecam,którzy mają kłopoty ze stawami biodrowymi

pan doktor jest miły polecam pana doktrora ..........dobry

:) bardzo miły pan i robi wrażenie dobrego fachowca i człowieka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny