dr Mirosław Midura

Ortopeda, Traumatolog

3,1
3,1

14.09.2012

Dr Midura to człowiek,który wybrał własciwy zawód,a swój talent i umiejętności przekuwa na korzyść pacjenta.Jego podejście,wyrozumiałość,cierpliwośc wzbudzają zaufanie.Jestem po endopretezie od dwóch lat/mój wiek?-"niestety, po południu"/.Pozdrawiam Doktora i polecam innym tak wspaniałego chirurga!!!Danuta B.z Leska

12.05.2012

Znakomity lekarz. Moja kontuzja jest dosyć skomplikowana, lekarze, u których byłam przed wizytą u doktora Midury załamywali ręce, nie wiedzieli co jest grane z nogą i nie starali się dowiedzieć. Doktor Midura robi, co się da i zleca najróżniejsze badania żeby znaleźć przyczynę choroby. Wszystko dokładnie wyjaśnia, zawsze ma czas dla pacjenta. Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

07.04.2012

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

Kto pisze żle o tym specjaliście jest ostatnim palantem

13.12.2011

jeszcze się taki nie narodził, żeby wszystkim dogodził.Ja przeszłam operację stawu kolanowego-rekonstrukcję wiązadła,jestem bardzo zadowolona z metod, które pan doktor stosował, szybko wróciłam do zdrowia,dziękuję.

19.11.2011

Jest to przykład lekarza, który nie powinien leczyć nawet zwierząt.Tej osoby wogole nie powinno sie nazywac lekazem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Mielec"?

Szpital powiatowy
Żeromskiego 22
USG WAMEX
Ul. Krótka 5
Mielec
szpital wojewódzki im św łukasza w tarnowie
lwowska 178
Tarnów