lekarz Mirosława Lubińska

Dermatolog

05.04.2012

Wiele miesięcy zachodziliśmy do wszystkich Wałbrzyskich "specjalistów" z dermatologii a to na piaskowej u starego dziadka i pani doktor która nie słuchała odpowiedzi na zadawane przez siebie pytania. Lubińska od razu rozpoznała problem mojej wnuczki, której wbrew wcześniejszym diagnozom odrastają włoski HURA

candy candy710

12.12.2011

Nie polecam. Młoda osoba, przychodząca ze zgrupowaniem "czerwonych gul" zlokaliowanych na żuchwie, to zdaniem Pani doktor najczęściej osoba dojrzewająca, z trądzikiem młodzieńczym (generalizacja w dermatologii wydaje się niewskazana). Na własną rękę wykonano badanie antybiogram(bez sugestii lekarza), które potwierdziło zakażenie bakteryjne, które nasiliło zdiagnozowany (uprzednio) przez Panią doktor tradzik (tyle to pacjent wiedział sam). Mimo wyników i wskazania, ze bakteria jest oporna na antybiotyk zapisany kilka miesięcy wczesniej, pacjent usłyszał, że kuracja musi być permanentna...zero dyskusji, za to często wskazane wizyty kontrolne...Polskie leczenie metodą prób i błędów. Uda, nie uda się...Lekarza zmieniono tego samego dnia, przepisał stosowny antybiotyk (w zastrzykach) + żele do twarzy wrażliwe (tym razem) na bakterię (dobrane stosowanie z wynikami antybiogramu, na które pierwszy lekarza nawet nie raczył spojrzeć...).

22.02.2011

problem jak byl tak jest,zle postawiona diagnoza,a poza tym wizyta kontrolna miala byc darmowa a niestety pani <doktor> chyba zapomina co mowi.zdecydowanie nie polecam!!!

04.01.2011

bardzo kompetentny lekarz,uprzejmy i bardzo miły

bardzo kompetentny lekarz,uprzejmy i bardzo miły

26.11.2010

Bardzo kompetentny lekarz, przed zastosowaniem leczenia przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem - dieta, styl życia, skłonności do chorób w rodzinie itp. Zaleca przemyślane odpowiednie leki. Zdecydowanie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Wałbrzych"?

Żeromskiego 11

Klonowa 6
None
Piłsudskiego 39
Świebodzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
SALMED Przychodnia Specjalistyczna
ulica Królowej Elżbiety 84
Świebodzice
Przedsiębiorstwo Lecznicze "BHMed" Sp. z o.o.
ulica Strzelińska 35
Świdnica