dr Mirosława Moczała

Lekarz rodzinny, Pediatra

Średnia ocen:5/5

Iza

07.03.2014

Pani Mirosława jest kompetentną i rewelacyjną lekarką, ze świetnym podejściem do dzieci,polecam serdecznie.

a

17.12.2013

jest zaangażowana w sprawy pacjenta, co się z tym wiąże to dokładność i profesjonalizm, w razie potrzeby przyjmuje o każdej porze , za przyzwoite pieniądze, polecam,

Anonim

22.05.2013

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, doświadczoną w leczeniu dzieci, konkretną, dobiera leki skuteczne, doradza w sprawie tańszych, jest na bieżąco z nowościami. Zawsze pomocna, zadaję mnóstwo ale konkretnych pytań odnośnie tego jak się pacjent czuje, poświęca dużo czasu na osłuchiwanie małego pacjenta. Mojemu synowi zdiagnozowała astmę (przy czym sugerowałam to wcześniej kilku lekarzom, że z synem dzieje się coś niedobrego ale żaden nie zareagował), skierowała do alergologa, podjęliśmy leczenie i powolutku wychodzimy na prostą. Zaletą Pani doktor jest także to, że słucha swoich pacjentów a nie opiera się na rutynie...jak niektórzy lekarze z którymi miałam wcześniej kontakt. Zdecydowanie polecam znajomym Panią doktor.

olek amoczala

27.01.2013

kompetentny, dobry lekarz, godny polecenia

kompetentny, dobry lekarz, godny polecenia

Anonim

17.03.2011

Świetne podejście do dzieci i fachowe podejście do leczenia. Konkretne lekarstwa, konkretne wskazówki. Lekarz, który wie czego chce. Wizyta na bardzo wysokim poziomie rozwiała moje wątpliwości.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra "?

Anna Plewa

Lekarz rodzinny