Mirosława Nadybska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
17 opinii

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

Wspaniały lekarz, człowiek, żal, że nie leczy swoich małych pacjentów, bardzo dzielna kobieta, walczyła z tą straszną chorobą do końca wieczny odpoczynek.... wdzięczny pacjent M . J

Pani doktor była wspaniałą osobą.Nie da się opowiedzieć bólu jaki czuje z powodu jej odejścia, ponieważ byłam jej pacjentką przez 9 lat;)DZIĘKUJE;*

Dzis w kwietniu się dowiedziałam , że nie ma juz Pani doktor. Musze wyrazic wyrazy współczucia. Twierdzę ,że to była najuprzejmniejsza lekarka w Kaliszu i wielkie dzięki za poświęcony czas mojemu dziecku. Barbara

szkoda że juz nie żyje umarła w listopadzie 2010r, a ja zostałam z moim synkiem bez jakiejkolwiek pomocy. Bardzo Bardzo Szkoda

pani Dr.Nadybska była bardzo dobrym neurologiem dzięki niej moje dziecko jest dzisiaj zdrowe bardzo wiele jej zawdzięczam i bardzo dziękuje.

Była rewelacyjnym lekarzem,neurologiem,człowiekiem.Zwyrazami szacunku mama Mateuszka M

Nie potrafię wyrazić bólu, tak bardzo zasmuciła mnie wiadomość o śmierci Pani Doktor. Tyle nam pomogła, niesamowita wiedza, zawsze otwarta, zawsze znalazła czas na słowa otuchy, pocieszenia. Moja córka dzisiaj płacze dowiedziawszy się, że nie spotka się ze swoją Panią Doktor. Co my teraz bez niej zrobimy. Będziemy szukać, ale trudno będzie znależć kogoś kto by Ją zastąpił. Cudowna, zawsze zostanie w mojej pamięci. Dziękujemy Pani Doktror i żegnamy.

tak nam szkoda ze odeszla to byl najlepszy lekarz na swiecie

Witam serdecznie!!! Trafilam do Pani doktor z polecenia dr. Drogowskiego z Konina.I na co trafiłam? Na przeogromna wiedze przekazaną z polskiego na nasze, na oddaną lekarke dla której dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu i na otuche w sercu , która pomogła mi zrozumieć że w takich chorobach jak epilepsja pośpiech to coś co zabija pacjenta a nie mu pomaga. Serdecznie jestem jej za to wdzięczna.O każdej porze dnia i nocy polecałabym kazdemu.

Przez tą panią dr. moje dziecko jest opuźnione w rozwoju o 1,5 roku , ponieważ nie widziała ona potrzeby wypisania 13 mc. dziecku , które nawet nie obruciło sie na bok skierowania na rehabilitacje , po ciężkich napadach od urodzenia . Chodzimy do tej pani dr. bo niema innej w naszym mieście , jak większość matek z którymi się spotykam w poczekalni tylko po recepte i skierowanie i tak na większość badań nie daje .Przykre ale prawdziwe .Dawniej ta pani dr. leczyła ponoć rewelacyjnie ,co sie stało niewiem .Rozżalona matka

Rewelacja:):):) Dawno temu uratowala moje dziecko i dzieki jej za to:) a dzis moglam wychowywac kaleke;( Rozsadna kobieta godna kazdej pochwaly!!!

super lekarka polecam byłam z synem raz i naprawde poswieciła duzo czasu dla nas ale wiem od siosty bo leczy tam syna 17 lat ze nmaprawde ma podejscie do dzieci

Bardzo dobra lekarka. Początkowo trafiłam do prywatnego gabinetu. Po kolejnych wizytach Pani dr sama zasugerowała, że przyjmuje również na Kasę Chorych. Nie ma różnicy w jej podejściu do pacjenta czy prywatnie czy państwowo. Tak samo tu i tu bardzo kompetentna.

świetny fachowiec , ogromna wiedza medyczna ,wysoka kultura osobista . Przez wiele lat wspiera mnie i moje chore dziecko, zawsze gotowa z udzieleniem pomocy , bardzo często robi to bez wynagrodzenia .

Pani doktór jest nie zawodnym lekarzem godnym zaufania od dziecka mnie leczy.

pani doktor owszem nie zbagatelizowala problemu jednak jej diagnoza nie była słuszna badania ktore zostaly wykonane okazały sie błedne prawdopodobnie przez kiepski sprzęt niestety zostalo w nas zasiane ziarnko niepewności czy aby nasze dziecko nie ma epi jest to jednak jedyny neurolog dziecięcy w naszym małym mieście i nie dziwi mnie to ze najpierw wszyscy trafiają do niej

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny