lekarz Mirosława Nadybska

Mira

17.06.2014

Pani doktor leczyła moje dziecko, zawsze znalazła czas na rozmowę, mogłam nawet do Niej zadzwonić na telefon prywatny, nawet do domu. Zawsze doradziła, naprawdę wiele straciliśmy Jej odejściem do Wieczności, niekiedy myślę co doradziłaby mi Pani Doktor, bardzo często Ją wspominamy.

24.03.2014

Wspaniały lekarz, człowiek, żal, że nie leczy swoich małych pacjentów, bardzo dzielna kobieta, walczyła z tą straszną chorobą do końca wieczny odpoczynek.... wdzięczny pacjent M . J

wdzięczny pacjent M . J

19.12.2011

Pani doktor była wspaniałą osobą.Nie da się opowiedzieć bólu jaki czuje z powodu jej odejścia, ponieważ byłam jej pacjentką przez 9 lat;)DZIĘKUJE;*

05.04.2011

Dzis w kwietniu się dowiedziałam , że nie ma juz Pani doktor. Musze wyrazic wyrazy współczucia. Twierdzę ,że to była najuprzejmniejsza lekarka w Kaliszu i wielkie dzięki za poświęcony czas mojemu dziecku. Barbara

Barbara

02.03.2011

szkoda że juz nie żyje umarła w listopadzie 2010r, a ja zostałam z moim synkiem bez jakiejkolwiek pomocy. Bardzo Bardzo Szkoda

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Kalisz"?

Jolanta Sukienniczak

None