lek. dent. Monika Bogusz

Chirurg stomatolog, Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Opinii12

Zbyszek

29.06.2014

Bardzo miły i kompetentny lekarz, na jednej wizycie konsultowało mnie kilku specjalistów, chirurg i ortodonta, bez zbednych wycieczek do innych gabinetów.

Dorota

01.06.2014

Polecam, wszystko jak należy, ceny trochę wysokie ale jakość obsługi rekompensuje wszystko. Wole zapłacić więcej i mieć gwarancję że wszystko wykonane materiałami najwyższej klasy.

Roman

20.05.2014

Dziękuję za miłą wizytę, mój synek jest zachwycony i z niecierpliwością czeka na następną wizytę, super podejście i ta szuflada z prezentami :-)

Tomek

07.04.2014

Zdecydowanie polecam, uratowała zęba, którego inny stomatolog chciał usunąć i wykonać protezkę, świetne podejście i sposób wytłumaczenia innych moich problemów których nie dostrzegał nikt.

Andrzej

19.03.2014

Leczę się u Pani doktor od 2 lat, nigdy nie spotkałem się z żadną ignorancją, leczy się u Pani doktor również cała moja rodzina i nigdy nie słyszałem aby coś było nie tak, zawsze otrzymuję szczegółową informację o leczeniu oraz szczegółowy opis zabiegu, pełna kultura i profesjonalizm, uważam że poświęca na tłumaczenie bardzo dużo czasu wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor wszystkim. Uważam że jest godna polecenia. Jestem bardzo zdziwiony opinią sylart. Nie jestem tutaj od bronienia ale myślę że ktoś tu miał zły dzień i z pewnością to nie była Pani doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Drawsko Pomorskie"?

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Kupiecka 12