lek. dent.

53,53770315,80725667667667
monika.bogusz@superdentist.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
12 opinii

Bardzo miły i kompetentny lekarz, na jednej wizycie konsultowało mnie kilku specjalistów, chirurg i ortodonta, bez zbednych wycieczek do innych gabinetów.

Polecam, wszystko jak należy, ceny trochę wysokie ale jakość obsługi rekompensuje wszystko. Wole zapłacić więcej i mieć gwarancję że wszystko wykonane materiałami najwyższej klasy.

Dziękuję za miłą wizytę, mój synek jest zachwycony i z niecierpliwością czeka na następną wizytę, super podejście i ta szuflada z prezentami :-)

Zdecydowanie polecam, uratowała zęba, którego inny stomatolog chciał usunąć i wykonać protezkę, świetne podejście i sposób wytłumaczenia innych moich problemów których nie dostrzegał nikt.

Leczę się u Pani doktor od 2 lat, nigdy nie spotkałem się z żadną ignorancją, leczy się u Pani doktor również cała moja rodzina i nigdy nie słyszałem aby coś było nie tak, zawsze otrzymuję szczegółową informację o leczeniu oraz szczegółowy opis zabiegu, pełna kultura i profesjonalizm, uważam że poświęca na tłumaczenie bardzo dużo czasu wszystko jest przejrzyste i zrozumiałe. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor wszystkim. Uważam że jest godna polecenia. Jestem bardzo zdziwiony opinią sylart. Nie jestem tutaj od bronienia ale myślę że ktoś tu miał zły dzień i z pewnością to nie była Pani doktor.

Proponuję omijać gabinet pani Moniki Bogusz z daleka!!! To jest jakaś masakra. Już dawno nie spotkałem się z taką ignorancją w stosunku do pacjenta. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej Pani i wszystkim ostrzegam. Poza tym pani stomatolog traktuje swoich pracowników jak służących.

bezkonkurencyjna ! Pełen profesjonalizm , europejskie warunki, szkoda ze na wizytę trzeba było długo czekać ale jakość obsługi rekompensuje wszystko zdecydowanie polecam

polecam, zna się na rzeczy, nowoczesny sprzęt, robi wszystko starannie i bardzo dokładnie. Wizyta to czysta przyjemność

profesjonalistka w każdym zakresie, polecam, polecam, polecam.

pełne zadowolenie, miło, rzeczowo i profesjonalnie, pełne zadowolenie

pełen profesjonalizm, bardzo rzeczowo i spełnienie moich oczekiwań

Dużo mówi,chaotycznie, jest bardzo droga, imoja szczęka jakoś mi nie leży.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny