lekarz Monika Hyper-Ochalik

Psychiatra

Polecam z całego serca Panią dr. Jest specjalistą najwyżej klasy. Profesjonalizm, pełne zrozumienie, rzetelność, życzliwość. Holistyczne oraz ciepłe podejście do pacjenta.

Typ lekarza do którego po pierwszej wizycie ma się dość wszystkiego. Była kiedyś ordynatorem, poleciała z tego stanowiska więc teraz przyjmuje tylko prywatnie. Brak zrozumienia i empatii do pacjenta. Stwarza bardo sztywną i nie miłą atmosferę. Jeżeli nie mają Państwo poważnego problemu tylko chwilowe złe samopoczucie lub problem ze spaniem to można śmiało iść lecz na dłuższą lub nawet wieloletnią opieką bym się zastanowił a wręcz wstrzymał i poszukał lekarza otwartego , z uśmiechem na twarzy. Nie polecam!

Typ lekarza do którego po pierwszej wizycie ma się dość wszystkiego.

Bardzo fachowa i rzetelna pomoc, duża wiedza merytoryczna i lata praktyki. Trafiłem po wyszukaniu w internecie strony www.psychiatra-katowice.com Polecam potrafi pomóc