lekarz Monika Kopka

Bardzo skrupulatnie zbadała synka. Zinterpretowała wyniki badań, które nie były bezposrednio związane z celem wizyty. Bardzo miła. To co wg mnie jest jej ogromnym aytutem to zaangażowanie.

Witam, na początku naszej współpracy z Panią doktor byliśmy bardzo zadowoleni z jej podejścia i doświadczenia, starsze dzieci bez problemu wyprowadzała z infekcji, niestety kiedy pojawiło się nasze najmłodsze dziecko sytuacja się odwróciła. Nie mogę zarzucić Pani doktor złego podejścia do pacjenta lub braku wiedzy, być może zgubiła ją rutyna. Nie zaniepokoił jej fakt nawracających infekcji i kaszlu u naszego 4-miesięcznego dziecka (kasłało od ponad 2 miesięcy, po 2 antybiotykach w krótkim czasie był nawrót), na ostatniej wizycie jej diagnoza brzmiała "prawdopodobnie zapalenie oskrzeli, brak zmian osłuchowych". W godzinę później byliśmy na prywatnej wizycie u innego lekarza, który rozpoznał obustronne zapalenie płuc! Zdjęcie rtg wykazało liczne zmiany i jak nam powiedziano w szpitalu zmiany te świadczą o tym, że infekcja trwa od dawna, a na kontroli po drugim antybiotyku dziecko było u Pani Doktor Kopki na kontroli. Na pocieszenie mogę dodać, że jeździliśmy do wielu lekarzy i nikt nie widział potrzeby bardziej dogłębnej diagnozy dziecka. Być może Pani Doktor sprawdza się dla starszych dzieci, my na pewno więcej do niej nie trafimy

Wspaniały pediatra i skarbnica wiedzy medycznej,pozbawiona rutyny, uśmiechnięta, kompetentna. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy mają okazję korzystać z jej opieki. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor .

Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy mają okazję korzystać z jej opieki.
Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor .

Nie ma lepszego lekarza,jest cudowna kobietą,naprawdę pomaga dziecią,angażuje się,jest niezastąpiona.Oby w Polsce było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor i życie naszych maluszków byłoby łatwiejsze.

Pani Doktor jako jedyna rozpoznała u mojej kilkumiesięcznej córeczki schorzenie, które mogło zaważyć na całym jej życiu. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu moje dziecko zostało szybko pokierowane do odpowiedniego specjalisty, który dokonał potrzebnego zabiegu. Jestem wdzięczna Pani Doktor nie tylko za postawienie trafnej diagnozy oraz dalszą pomoc w uzyskaniu specjalistycznego leczenia, ale także za jej ciepłe podejście do pacjenta. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy mają okazję korzystać z jej opieki.

bardzo kompetentna osoba. Zajmuje się pacjentem, a nie zastanawia nad biurokracją. Jeśli nie jest pewna diagnozy pokieruje dalej. Mojego bobasa sama umówiła do alergologa w Koperniku, ograniczając czas oczekiwania do minimum. Modlić się tylko aby tak młoda pani doktor nie dała się pożreć systemowi. Polecam wszystkim mamom

Młodziutka, ale doskonale wykształcona osoba, pozbawiona rutyny, uśmiechnięta, miła, kompetentna, polecam - doskonale zdiagnozowała moje dziecko.

Miła, sympatyczna.Wspaniały lekarz,zrobi wszystko aby pomóc.

Miła, sympatyczna.Wspaniały lekarz,zrobi wszystko aby pomóc.

Dziewczyna "miodzio" Polecam wszystkim niezdecydowanym

Dziewczyna "miodzio"