lek. dent.

Opole
50,666793217,9283035605323103

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
6 opinii

Chodzę do Pani Oksany od czasu kiedy pierwszy raz na nią trafiłem - bardzo polecam zawsze mi pomogła i według mnie jest najlepszym stomatologiem u którego byłem(byłem u wielu). Specjalistka w swoim zawodzie, miła, delikatna. Zdecydowanie POLECAM!!!

Miło fajnie i przyjemnie ale nie po pogadankę tam się idzie , fachowość daje wiele do życzenia a ceny kosmos!

Pani Oksana jest najlepsza dentystka w Opolu. Bierze owszem dużo, ale jeżeli jest się jej stalym pacjentem, obniża znaczaco ceny. Nigdy nie mieliśmy z mężem żadnych zastrzeżeń do jakości jej usług. Idealnie dobiera kolor, świetnie leczy i jest szczera- nie owija w bawełnę, że zab nadaje sie do leczenia, potem męczy miesiacami, kasuje, a na koniec i tak trzeba wyrwać- mówi że nic się nie da zrobić i już. Uratowała mnie w ten sposób od poważnego zakażenia, który zafundowała mi inna pani "doktor" zalepiajac zab z infekcja miazgi. Pani Oksana to zdecydowanie najwyższa liga w tym mieście.

Wspaniała Pani doktor. Pamięta każdego swojego pacjenta i podchodzi do wszystkich bardzo indywidualnie. Polecam wszystkim! świetnie podchodzi do dzieci, a lęk przed dentystą odchodzi w niepamięć.

Bardzo dobry psycholog. Umie uspokoić i wzbudzić zaufanie pacjenta. Niestety po czasie okazuje się że jakość wykonanych prac stomatologicznych pozostawia wiele do życzenia. Ceny niestety kosmiczne.

Wspaniała Pani Doktor.Miła ładna i sympatyczna ,potrafi wyleczyć każdy ząb.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i profesjonalnie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny