dr n. med. Paweł Byrdziak

Kardiolog

ania

02.11.2013

witam a ile kosztuje wizyta u doktora i ile czasu czeka sie na wizytę. czy doktor na miejscu robi też usg serca

joanna

17.05.2015

lekarz godny polecenia pod kazdym względem; kompetencji, omówienia choroby jak i czasu poswięconego choremu.

Wladyslaw

06.07.2014

dr Paweł Byrdziak jest naprawdę fantastycznym i profesjonalnym lekarzem w Słupsku. Uzupełnia swoją wiedzę i stosuje aktualnie dostępną terapię. Jest człowiekiem niezwykle uprzejmym i pacjent dla niego nie jest kolejnym numerem do załatwienia. Bardzo mi pomógł i pozytywne skutki jego działań odczuwam nawet po 13 latach.

Anonim

27.03.2013

Polecam lekarza.Jest miły, subtelny.poświęca wiele czasu pacjentowi.Poza tym jest kompetentny i jeżeli widzi taką potrzebę rozszerza diagnostykę.

Anonim

05.09.2011

Witam ,chcialam dodac ,ze u Pana doktora moga sie leczyc tylko pacjenci stali,a ja chcialam meza rejestrowac,pani w rejestracji powiedziala ze Pan Doktor nie przyjmuje pacjentow pierwszego kontaktu.Przykro mi bylo poniewaz ,place za usluge.E>J

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Słupsk"?

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2