dr n. med. Paweł Byrdziak

Kardiolog

Lekarz na medal! Pełny profesjonalizm i szacunek do pacjenta. Bada dokładnie i wszystko tłumaczy. Polecam.

lekarz godny polecenia pod kazdym względem; kompetencji, omówienia choroby jak i czasu poswięconego choremu.

dr Paweł Byrdziak jest naprawdę fantastycznym i profesjonalnym lekarzem w Słupsku. Uzupełnia swoją wiedzę i stosuje aktualnie dostępną terapię. Jest człowiekiem niezwykle uprzejmym i pacjent dla niego nie jest kolejnym numerem do załatwienia. Bardzo mi pomógł i pozytywne skutki jego działań odczuwam nawet po 13 latach.

witam a ile kosztuje wizyta u doktora i ile czasu czeka sie na wizytę. czy doktor na miejscu robi też usg serca

Polecam lekarza.Jest miły, subtelny.poświęca wiele czasu pacjentowi.Poza tym jest kompetentny i jeżeli widzi taką potrzebę rozszerza diagnostykę.

Witam ,chcialam dodac ,ze u Pana doktora moga sie leczyc tylko pacjenci stali,a ja chcialam meza rejestrowac,pani w rejestracji powiedziala ze Pan Doktor nie przyjmuje pacjentow pierwszego kontaktu.Przykro mi bylo poniewaz ,place za usluge.E>J

Doktor Paweł Byrdziak prowadzi mnie od 2003 roku, mam NS. Mając takiego specjalistę mogę spać spokojnie, wiedząc, że doktor zrobi wszystko abym dożył późnej starości funkcjonując jak większość zdrowych ludzi. W trakcie wizyty poświęca mi wiele uwagi, przeprowadzając wszystkie niezbędne badania. Jest specjalistą godnym polecenia, któremu ufam.

Nigdy po wizycie u lekarza nie czułem się tak porzadnie załatwiony.

Nigdy po wizycie u lekarza nie czułem się tak porzadnie załatwiony.

Pan Paweł Byrdziak jest doktorem nauk medycznych o specjalności kardiolog. Jest doskonałym fachowcem, życzliwym dla swoich pacjentów .Opiekuje się nami skutecznie od wielu lat. Wdzięczni pacjenci Eleonora i Marian Majkowscy

Wdzięczni pacjenci
Eleonora i Marian Majkowscy

Super wszystko jasno i przejrzyście. Cena z echo serca. Polecam doktora - świetny sprzęt... Pełna profesja.