lek. dent. Paweł Cichosz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Brak empatii i zrozumienia pacjenta, pobieżnie ocenił moją sytuację. Nic sie nie dowiedziałam na tej wizycie a to była konsultacja, ktora miała mi dostarczyć informacji o możliwych metodach leczenia. Co on robi w gabinecie, gdzie ludzie przychodzą po pomoc, to nie wiem. Pieniądze bierze za to ze jest i łaskę zrobi że przyjmie.

Wow! Robił mi dwa implanty, jestem pod wrażeniem pewnej ręki, wykonania, jakby robił to całe życie. Wszystko sie przyjęło, żadnych powikłań, mega. W przeciwieństwie do innego implantologa, gdzie miałam wrażenie, że na mnie sie uczy, w dodatku implant się nie przyjął. Wykonanie w gabinecie Dental Point u dr Rojewskiego.

"złote ręce" - polecam w 100 proc. Pan doktor usunął skomplikowane ósemki w 30 sekund. Wcześniej straszono mnie, że to może potrwać około godziny.

zero kontaktu z pacjentem. brak informowania o działaniach, które zamierza podjąć. Po pół godzinie walczenia z ósemką na moje pytanie, czy jednak może odstąpimy od jej usunięcia skoro ta nie drgęła- stwierdził, że to mój ząb i moja decyzja. Facet mógłby popracować nad empatią, bo umiejętnościami chirurgicznymi się nie wykazał.

super profesjonalny: robił mi 4 implanty .odbudowę kości,2 resekcje

super profesjonalny: robił mi 4 implanty .odbudowę kości,2 resekcje

Lekarz niezwykle kompetentny. Dla pacjenta ważne jest zdecydowanie lekarza. Kładąc się na fotel, czujesz, że jestes w bardzo dobrych rękach. Zna się na fachu i ma dobry kontakt z pacjentem. Przy trm jest miły, dowcipny i niesamowicie przystojny.

jest super, wszczepił mi 4 implanty, robi to błyskawicznie i profesjonalnie, jest pewny tego co robi, miły i budzi bardzo duze zaufanie, do tego komunikatywny, gorąco polecam, jak implanty to tylko u niego!!

lekarz jest naprawdę rewelacyjny, osemkę zatrzymaną usunoł w 15 minut, a inny lekarz powiedział że zabieg będzie trwać około godziny !!!. znajomwj wszczepił 3 implanty i zrobił na tym korony - jest bardzo zadowolona.