lekarz Paweł Czaja

Internista, Kardiolog

Na wizytę prywatną trzeba czekać ponad pół roku, na zlecone przez lekarza dalsze badania (prywatnie) również ponad pół roku. Wizyta, mimo iż przeprowadzona w uprzejmej atmosferze, nie przebiegła jak powinna - brak stosownego wywiadu, żadnego ostrzeżenia przed zapisanymi lekami, po których wystąpiły silne skutki uboczne, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Jak się okazało potem, skutki te występują bardzo często. Uważam, że problem, z którym przyszłam na wizytę (ponownie po 2,5 roku) został zbagatelizowany. Kontakt z lekarzem jest utrudniony, w razie nagłych wypadkach nie można liczyć na wsparcie. Gdy udało mi się na następny dzień skontaktować, p. Paweł Czaja polecił mi iść do innego lekarza, który ma szybsze terminy na echo serca.
Cała sytuacja, biorąc pod uwagę fakt, iż cena za wizytę nie należy do najniższych, jest bardzo rozczarowująca.

Najlepszy lekarz w Kaliszu. Profesjonalny, uprzejmy, nie denerwują go pytania pacjenta, fachowo wyjaśnia występujący problem. Godny polecenia. Szkoda że tak długo trzeba czekać na wizytę.