dr n. med.Paweł Kopyra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
14 opinii

• 5

Pan doktor Kopyra jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Zawsze miły, który wytłumaczy wszelkie niejasności. Wreszcie trafiłam na dobrego fachowca;))

• 5

Ja również dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr-a Kopyry. Moja ciąża od początku była trudna, podczas gdy inny lekarz od razu ją przekreślił Pan doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Problemów było sporo, jednak dzięki kompetencji Pana doktora mam dzisiaj wspaniałego synka.Polecam z czystym sumieniem, mile widziane wizyty z tatą:)

• 5

Znakomity lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Naprawdę bardzo polecam!

• 5

Pan Doktor, to świetny specjalista, posiada dużą umiejętność tłumaczenia pacjentowi niejasności w przystępny sposób. Jest niezwykle empatyczny, spokojny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistę godnego zaufania.

• 4
  • 5

Wspanialy specjalista z kultura i taktem.

• 5

Oprócz uprzejmości i sympatycznej aparycji Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania, poświęca bardzo dłużo czasu pacjentce nie ograniczając wizyty do 10-15 minut jak w wielu przypadkach. Dzięki temu wykrył w mojej ciąży nieprawidłowość i poważnie zajął się tematem drążąc go do samego końca. Bezinteresownie przyjął mnie w szpitalu by wykonać dodatkowe badania. Konsultuje się z innymi lekarzami w razie potrzeby. Konsultował mnie dodatkowo bez pobierania opłat. SUPER Lekarz

• 5

Z czystym sumieniem mogę polecić, jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam a było ich nie mało...

• 5

super lekarz :) miły i konkretny, super podejście do pacjentki, konkretne opisywanie choroby, 100% pozytywu

• 5

polecam!!! wspaniały lekarz i człowiek

• 5

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie. Bardzo taktowny i uprzejmy. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Spośród wszystkich ginekologów (również kobiet), których odwiedziłam, właśnie Pana Doktora poleciłabym na pierwsze badanie nastolatki czy Pani, która ma kłopot z przełamaniem wstydu przed wizytą- pełen profesjonalizm w połączeniu z ludzkim obliczem!

• 5

Lekarz rewelacyjny,z powolania.Żałuję,ze trafilam na niego tak późno.Jak sobie pomyslę ile czasu i pieniędzy zmarnowałam na "lekarzy dorobkiewiczów" to krew mnie zalewa. Pan Doktor jest bardzo dokładny,kompetentny i przede wszystkim przesympatyczny i ludzki! Polecam go wszystkim.

• 5

jest świetnym ginekologiem podchodzi do swojego zawodu bardzo poważanie i tak traktuje pacjentów. wcześniej miałam 4 ginekologów a ten jet rewelacyjny wszystko umie wytłumaczyć tak żeby człowiek zrozumiał a po operacji przychodzi odwiedza pyta się i dba o dobro pacjentki

• 5

polecam !! :)robiłam u doktora badania prenatalne,odpowiada na wszystkie zadane pytanie.. po prostu polecam ! :)

• 5

Rewelacyjny lekarz, w 3 wizyty rozwikłał problem, z którym wcześniej nie poradziło sobie 7 poprzednich lekarzy i przez 2 lata musiałam znosić codzienne bóle. Po 3 wizycie skierował mnie na operację i w końcu po 2 latach cierpień mój jajnik został wyleczony, nie boli, nie ma innych nieprzyjemnych objawów. Dr Kopyra na moją prośbę był obecny przy operacji a po wszystkim kilka razy odwiedzał mnie i konsultował z lekarzem prowadzącym mój stan zdrowia. Z czystym sumieniem polecam dr Kopyrę, dla mnie nie istnieje już żaden inny ginekolog. Straciłam majątek na bieganie po ginekologach a dr Kopyra nie dość, że jest świetnym specjalistom to jeszcze nie jest nastawiony tylko na kasę i nie zdziera - wręcz przeciwnie zdarza się,że bierze grosze. Chodzą do niego już moja mama i bratowa- będę go polecać każdej kobiecie :)

Gdzie przyjmuję

place 11

Poznań
    52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat