Paweł Kopyra

Poznań
52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
15 opinii

Wspaniały lekarz , godny polecenia.. Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!! Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!! Same superlatywy moge pisać! Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Pan doktor Kopyra jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Zawsze miły, który wytłumaczy wszelkie niejasności. Wreszcie trafiłam na dobrego fachowca;))

Ja również dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr-a Kopyry. Moja ciąża od początku była trudna, podczas gdy inny lekarz od razu ją przekreślił Pan doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Problemów było sporo, jednak dzięki kompetencji Pana doktora mam dzisiaj wspaniałego synka.Polecam z czystym sumieniem, mile widziane wizyty z tatą:)

Znakomity lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Naprawdę bardzo polecam!

Pan Doktor, to świetny specjalista, posiada dużą umiejętność tłumaczenia pacjentowi niejasności w przystępny sposób. Jest niezwykle empatyczny, spokojny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistę godnego zaufania.

Wspanialy specjalista z kultura i taktem.

Oprócz uprzejmości i sympatycznej aparycji Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania, poświęca bardzo dłużo czasu pacjentce nie ograniczając wizyty do 10-15 minut jak w wielu przypadkach. Dzięki temu wykrył w mojej ciąży nieprawidłowość i poważnie zajął się tematem drążąc go do samego końca. Bezinteresownie przyjął mnie w szpitalu by wykonać dodatkowe badania. Konsultuje się z innymi lekarzami w razie potrzeby. Konsultował mnie dodatkowo bez pobierania opłat. SUPER Lekarz

Z czystym sumieniem mogę polecić, jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam a było ich nie mało...

super lekarz :) miły i konkretny, super podejście do pacjentki, konkretne opisywanie choroby, 100% pozytywu

polecam!!! wspaniały lekarz i człowiek

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie. Bardzo taktowny i uprzejmy. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Spośród wszystkich ginekologów (również kobiet), których odwiedziłam, właśnie Pana Doktora poleciłabym na pierwsze badanie nastolatki czy Pani, która ma kłopot z przełamaniem wstydu przed wizytą- pełen profesjonalizm w połączeniu z ludzkim obliczem!

Lekarz rewelacyjny,z powolania.Żałuję,ze trafilam na niego tak późno.Jak sobie pomyslę ile czasu i pieniędzy zmarnowałam na "lekarzy dorobkiewiczów" to krew mnie zalewa. Pan Doktor jest bardzo dokładny,kompetentny i przede wszystkim przesympatyczny i ludzki! Polecam go wszystkim.

jest świetnym ginekologiem podchodzi do swojego zawodu bardzo poważanie i tak traktuje pacjentów. wcześniej miałam 4 ginekologów a ten jet rewelacyjny wszystko umie wytłumaczyć tak żeby człowiek zrozumiał a po operacji przychodzi odwiedza pyta się i dba o dobro pacjentki

polecam !! :)robiłam u doktora badania prenatalne,odpowiada na wszystkie zadane pytanie.. po prostu polecam ! :)

Rewelacyjny lekarz, w 3 wizyty rozwikłał problem, z którym wcześniej nie poradziło sobie 7 poprzednich lekarzy i przez 2 lata musiałam znosić codzienne bóle. Po 3 wizycie skierował mnie na operację i w końcu po 2 latach cierpień mój jajnik został wyleczony, nie boli, nie ma innych nieprzyjemnych objawów. Dr Kopyra na moją prośbę był obecny przy operacji a po wszystkim kilka razy odwiedzał mnie i konsultował z lekarzem prowadzącym mój stan zdrowia. Z czystym sumieniem polecam dr Kopyrę, dla mnie nie istnieje już żaden inny ginekolog. Straciłam majątek na bieganie po ginekologach a dr Kopyra nie dość, że jest świetnym specjalistom to jeszcze nie jest nastawiony tylko na kasę i nie zdziera - wręcz przeciwnie zdarza się,że bierze grosze. Chodzą do niego już moja mama i bratowa- będę go polecać każdej kobiecie :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny