dr n. med. Paweł Kopyra

Basia

26.02.2016

W sumie co tu dużo pisać, pod koniec wizyty z usg prenatalnym zapytał:jakieś pytania? Nie miałam żadnych pytań, po raz pierwszy chyba u ginekologa odpowiedzi pana dr były tak dokładne i rzeczowe, że z gabinetu wyszłam bardzo usatysfakcjonowana. Polecam!

Ania N

16.10.2014

Wspaniały lekarz , godny polecenia.. Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!! Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!! Same superlatywy moge pisać! Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Wspaniały lekarz , godny polecenia..
Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!!
Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!!
Same superlatywy moge pisać!
Pozdrawiam Panie Doktorze :)

gosiaczek

31.01.2014

Pan doktor Kopyra jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Zawsze miły, który wytłumaczy wszelkie niejasności. Wreszcie trafiłam na dobrego fachowca;))

wdzięczna pacjentka

26.06.2013

Ja również dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr-a Kopyry. Moja ciąża od początku była trudna, podczas gdy inny lekarz od razu ją przekreślił Pan doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Problemów było sporo, jednak dzięki kompetencji Pana doktora mam dzisiaj wspaniałego synka.Polecam z czystym sumieniem, mile widziane wizyty z tatą:)

Daga

08.06.2013

Znakomity lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Naprawdę bardzo polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety