dr n. med.

Paweł Kopyra

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11


Poznań
52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
4.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
5/5
Ilość poświęconego czasu
5/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
5.05
16 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

W sumie co tu dużo pisać, pod koniec wizyty z usg prenatalnym zapytał:jakieś pytania? Nie miałam żadnych pytań, po raz pierwszy chyba u ginekologa odpowiedzi pana dr były tak dokładne i rzeczowe, że z gabinetu wyszłam bardzo usatysfakcjonowana. Polecam!

5,0/5

Wspaniały lekarz , godny polecenia.. Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!! Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!! Same superlatywy moge pisać! Pozdrawiam Panie Doktorze :)

5,0/5

Pan doktor Kopyra jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Zawsze miły, który wytłumaczy wszelkie niejasności. Wreszcie trafiłam na dobrego fachowca;))

5,0/5

Ja również dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr-a Kopyry. Moja ciąża od początku była trudna, podczas gdy inny lekarz od razu ją przekreślił Pan doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Problemów było sporo, jednak dzięki kompetencji Pana doktora mam dzisiaj wspaniałego synka.Polecam z czystym sumieniem, mile widziane wizyty z tatą:)

5,0/5

Znakomity lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Naprawdę bardzo polecam!

5,0/5

Pan Doktor, to świetny specjalista, posiada dużą umiejętność tłumaczenia pacjentowi niejasności w przystępny sposób. Jest niezwykle empatyczny, spokojny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistę godnego zaufania.

4,8/5

Wspanialy specjalista z kultura i taktem.

5,0/5

Oprócz uprzejmości i sympatycznej aparycji Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania, poświęca bardzo dłużo czasu pacjentce nie ograniczając wizyty do 10-15 minut jak w wielu przypadkach. Dzięki temu wykrył w mojej ciąży nieprawidłowość i poważnie zajął się tematem drążąc go do samego końca. Bezinteresownie przyjął mnie w szpitalu by wykonać dodatkowe badania. Konsultuje się z innymi lekarzami w razie potrzeby. Konsultował mnie dodatkowo bez pobierania opłat. SUPER Lekarz

5,0/5

Z czystym sumieniem mogę polecić, jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam a było ich nie mało...

5,0/5

super lekarz :) miły i konkretny, super podejście do pacjentki, konkretne opisywanie choroby, 100% pozytywu

5,0/5

polecam!!! wspaniały lekarz i człowiek

5,0/5

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie. Bardzo taktowny i uprzejmy. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Spośród wszystkich ginekologów (również kobiet), których odwiedziłam, właśnie Pana Doktora poleciłabym na pierwsze badanie nastolatki czy Pani, która ma kłopot z przełamaniem wstydu przed wizytą- pełen profesjonalizm w połączeniu z ludzkim obliczem!

5,0/5

Lekarz rewelacyjny,z powolania.Żałuję,ze trafilam na niego tak późno.Jak sobie pomyslę ile czasu i pieniędzy zmarnowałam na "lekarzy dorobkiewiczów" to krew mnie zalewa. Pan Doktor jest bardzo dokładny,kompetentny i przede wszystkim przesympatyczny i ludzki! Polecam go wszystkim.

5,0/5

jest świetnym ginekologiem podchodzi do swojego zawodu bardzo poważanie i tak traktuje pacjentów. wcześniej miałam 4 ginekologów a ten jet rewelacyjny wszystko umie wytłumaczyć tak żeby człowiek zrozumiał a po operacji przychodzi odwiedza pyta się i dba o dobro pacjentki

5,0/5

polecam !! :)robiłam u doktora badania prenatalne,odpowiada na wszystkie zadane pytanie.. po prostu polecam ! :)

5,0/5

Rewelacyjny lekarz, w 3 wizyty rozwikłał problem, z którym wcześniej nie poradziło sobie 7 poprzednich lekarzy i przez 2 lata musiałam znosić codzienne bóle. Po 3 wizycie skierował mnie na operację i w końcu po 2 latach cierpień mój jajnik został wyleczony, nie boli, nie ma innych nieprzyjemnych objawów. Dr Kopyra na moją prośbę był obecny przy operacji a po wszystkim kilka razy odwiedzał mnie i konsultował z lekarzem prowadzącym mój stan zdrowia. Z czystym sumieniem polecam dr Kopyrę, dla mnie nie istnieje już żaden inny ginekolog. Straciłam majątek na bieganie po ginekologach a dr Kopyra nie dość, że jest świetnym specjalistom to jeszcze nie jest nastawiony tylko na kasę i nie zdziera - wręcz przeciwnie zdarza się,że bierze grosze. Chodzą do niego już moja mama i bratowa- będę go polecać każdej kobiecie :)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat