Paweł Mielczarek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
6 opinii

P. Dr leczył moją córkę. Opieka dobra, podejście do rodziców ok, jednak niepotrzebnie córka nastawiona była w pewnym momencie na duży stres i ból. Podejście dr jednak dobre

Sympatyczny i dobry lekarz. Poświęcił nam dużo czasu i przystępnie wyjaśnił na czym polega choroba. Na miejscu mieliśmy wykonane badanie usg i uroflowmetrię. Zapisaliśmy sie na kontrolną wizytę i dalsze leczenie. Polecamy tego lekarza.

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i fachową opiekę.

Mój Krzyś od urodzenia moczył się w nocy. W pewnym momencie stał się to dla nas naprawdę duży problem. Byłam już u kilku lekarzy ale nie było żadnych efektów leczenia. Dopiero doktor przeprowadził badania które wykazały chorobę pęcherza. Leczenia trwało 3 miesiące. Teraz Krzyś jest zdrowy. Dziękuje za skuteczne leczenie.

Byłam u doktora z synem. Choroba została szybko wyleczona. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do dziecka. Polecam.

Bardzo miły lekarz.Osoba kompetentna.Dobry kontakt z dziećmi.Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny