Paweł Pawlaczek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
8 opinii

Nie wiem kto pisze te pozytywne opinie, ale jestem po wizycie i nie podzielam ich, szkoda czasu i pieniędzy .... polecam tego lekarza tym, którzy chcą żeby im ktoś (przemądrzały) dokopał ...

Jest dobrym specjalistą,przy pierwszej wizycie zastosował potrzebne badania celem określenia stanu zdrowia.Udziela wyczerpującej informacji o stanie zdrowia.W dalszym leczeniu wykorzystuje dostępną aparaturę i środki farmakologiczne celem poprawy stanu zdrowia.

Byłem u tego lekarza pomimo dobrych opinii nie jestem zadowolony z wizyty.. i nie polecił bym nikomu, można jedynie z nim porozmawiać bo jest miły i nic po za tym.. u innego lekarza o tej samej specjalizacji od razu wykrył u mnie pewne schorzenie o którym ten "lekarz nie miał zielonego pojęcia.. przykro mi ale żenada.. a kasę zabierają pomimo braku pomocy zastanówcie się przed wizyta..

Bardzo dobry i życzliwy, pogodny i z odpowiednią dawką humoru. Interesuje się pacjentem, rozwiewa wszystkie wątpliwości w związku z chorobą, (pan doktor podczas pierwszej wizyty zdjagnozował u mnie guza, od razu się mną zajął -dzieki niemu juz po 3 tygodniach bylem po udanej operacji ktorą zresztą sam przeprowadził) pomaga pacjentowi przejść przez cały ten trudny okres, interesuje się opiekuje i informuje na bieżąco o wynikach badań. Dodaje otuchy i nadziei na przyszłość. Bardzo polecam!!

Bardzo grzeczny, spokojny, chętny do pomocy. Leczyłem się dotąd u trzech lekarzy urologów do doktora Pawlaczka mam pełne zaufanie.

niesamowity czlowiek wie jak dotrzec do pacjeta i wie jak go leczyc naprawde swietny specjalista

rewelacyjny lekarz bardzo uprzejmy i dobrze zna sie na swoim fachu

gorąco polecam dr Pawlaczka wspaniały lekarz świetny specjalista. Potrafi słuchać odpowiada na każde pytanie i doradza najlepsze metody leczenia a co ważniejsze tłumaczy na czym one polegają. Zawsze usmiechnięty lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny