dr n. med.Paweł Pawlaczek

18.07.2013
12:46
  • 4
  • 5

Jest dobrym specjalistą,przy pierwszej wizycie zastosował potrzebne badania celem określenia stanu zdrowia.Udziela wyczerpującej informacji o stanie zdrowia.W dalszym leczeniu wykorzystuje dostępną aparaturę i środki farmakologiczne celem poprawy stanu zdrowia.

06.05.2013
20:02
  • 3
  • 1

Byłem u tego lekarza pomimo dobrych opinii nie jestem zadowolony z wizyty.. i nie polecił bym nikomu, można jedynie z nim porozmawiać bo jest miły i nic po za tym.. u innego lekarza o tej samej specjalizacji od razu wykrył u mnie pewne schorzenie o którym ten "lekarz nie miał zielonego pojęcia.. przykro mi ale żenada.. a kasę zabierają pomimo braku pomocy zastanówcie się przed wizyta..

Keno, 38 lat

20.12.2012
12:15
  • 5

Bardzo dobry i życzliwy, pogodny i z odpowiednią dawką humoru. Interesuje się pacjentem, rozwiewa wszystkie wątpliwości w związku z chorobą, (pan doktor podczas pierwszej wizyty zdjagnozował u mnie guza, od razu się mną zajął -dzieki niemu juz po 3 tygodniach bylem po udanej operacji ktorą zresztą sam przeprowadził) pomaga pacjentowi przejść przez cały ten trudny okres, interesuje się opiekuje i informuje na bieżąco o wynikach badań. Dodaje otuchy i nadziei na przyszłość. Bardzo polecam!!

01.11.2012
21:09
  • 4
  • 5

Bardzo grzeczny, spokojny, chętny do pomocy. Leczyłem się dotąd u trzech lekarzy urologów do doktora Pawlaczka mam pełne zaufanie.

20.07.2012
16:35
  • 5

niesamowity czlowiek wie jak dotrzec do pacjeta i wie jak go leczyc naprawde swietny specjalista

display statlastseen stat