Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii, posiadający dyplom I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Dermatologicznej WIM oraz w Poradni Dermatologicznej SZPZLO gdzie sprawował funkcję Kierownika. W międzyczasie uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2012 roku otworzył prywatną Klinikę Dermatologiczną MURANO, w której pracuje jako lekarz dermatolog- wenerolog ale również wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i las...

Najgorszy lekarz, wszystko co czytam o nim to kłamstwo. Idzie sami do niego na wizytę na NFZ to zobaczycie jaki jest grzeczny i jak tłumaczy choroby i jak wyprasza z gabinetu po krótkiej chwili wizyty. Nie zbada dobrze a już wyrzuca z gabinetu. Taki lekarz to wstyd dla całej służby zdrowia. Odradzam wszystkim!!!

Gorąco polecam Pana dr Rujnę - klinika z klimatem i nowoczesna, lekarz kompetentny oraz pomógł mi bardzo abym wróciła do formy

Tyle się mówi, że doktor jest świetny w prywatnej klinice. A ja Wam powiem, że on przyjmuje też w ramach NFZ w jednej z przychodni warszawskich. Byłam u niego kilkukrotnie na wizytach związanych z chorobą skóry i zawsze bardzo kompetentnie udzielał mi wszelkich odpowiedzi na moje pytania. I co najważniejsze nie przepisuje leków które kosztują majątek. Przepisuje ich rodzime odpowiedniki tańsze zazwyczaj o 60-80% od leków zachodnich koncernów. Cenię go bardzo za wiedzę, chęć pomocy i za świetny kontakt z pacjentem.

Cenię go bardzo za wiedzę, chęć pomocy i za świetny kontakt z pacjentem.

Plecam usługi doktora Rujny. Jest kompetentny, życzliwy, autentycznie zainteresowany problemami zdrowotnymi pacjenta. Warto korzystać z pomocy Lekarza, dla którego wykonywany zawód jest prawdziwą pasją.

Odłożyło mi się trochę tłuszczu (podbródek, brzuch i uda) i do tego trochę cellulitu. Właśnie z tym problemem zwróciłam się do dr P. Rujna, który zaproponował mi serię 6 zabiegów, co 2 tygodnie (3 zabiegi lipolizy iniekcyjnej i 3 zabiegi systemem fal radiowych i ultradzwięków). Zaciekawiło mnie takie połączenie zabiegów i to urządzenie, a dr Rujna wydał mi się wiarygodny i kompetentny, dlatego zdecydowałam się na terapię. Zaczęłam od podbródka i brzucha. Do tej pory miałam już samą lipolizę i bez rewelacji. Jestem już po zakończonej kuracji, a efekty jakie uzyskałam to: wałeczek na podbródku i brzuchu zlikwidowany i co nieprawdopodobne skóra jest napięta i jędrna. Żadnej wiotkości. Kochani to na prawdę działa. Pewnie myślicie, że majątek wydałam. Wcale nie! Dr Rujna jest na prawdę dobry w tym co robi, ma według mnie potężną wiedzę i jest na bieżąco z wszystkimi nowościami w zakresie estetycznej. Polecam gorąco

Lubię nowości, a ponieważ dr P. Rujna wzbudził moje zaufanie zdecydowałam się na zabieg "miękkiego liftingu". Polegał on na podaniu kwasu hialuronowego o nazwie Pluryal volume (nowość) za pomocą tzw. miękkiej kaniuli (bardzo długa, nie ostra igła). Miałam tylko 4 wkłucia, kompletnie nic nie czułam, żadnego bólu. Po zabiegu żadnego siniaka. Jestem ogromnie zadowolona z efektu, bo jest dokładnie taki, o jakim mówił doktor i jakiego ja oczekiwałam: moje kości policzkowe są delikatnie uwydatnione, owal twarzy wygładzony, zmarszczki rozprostowane, skóra nawilżona. Choć jestem bardzo wymagająca i trudno mnie zadowolić w 100% to tym razem nie mam się do czego przyczepić. Klinika piękna, dr Rujna moim zdaniem wie co robi i potrafi idealnie dobrać zabieg do pacjenta, aby uzyskać optymalny efekt i jeszcze profesjonalnie ten zabieg wykonał. Cena bardzo przystępna. Polecam

Dr Rujna wykonał mi zabieg odmładzania twarzy laserem frakcyjnym CO2. Doktor przed zabiegiem bardzo dokładnie wytłumaczył mi jego przebieg, efekt jaki moge uzyskac, okres gojenia i okreslił koszt zabigu. Efekt jaki uzyskalam jest nisamowity, taki jakiego chcialam tzn naturalny ale kazdy przyglada mi sie i mowi ze bardz dobrze wygladam. Pytaja czy zminilam fryzuje. Ja sie nie przyznaje oczywiscie. Dr Rujna jest kompetentny, bardzo precyzyjnie i z ogromna starannoscia wykonywal zabieg. Klinika jest bardzo nowoczesna. Polecam lekarza i klinike