dr n. med.

Piotr Błasiński

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11

Gajowa 7
Koszalin
54,212635716,1970997

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.6/5
Kompleksowość podejścia
3.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.6/5
Ilość poświęconego czasu
3.1/5
Uprzejmość
4.2/5
Godny polecenia
3.1/5
Średnia:
3.55
9 opinii
Opinie pacjentów
2,7/5

Widzę,że są tutaj same stare wpisy na temat dr Błasińskiego i przydałoby się trochę je odświeżyć, by nowe pacjentki miały świadomość do kogo chcą iść. Nie chcę oceniać wiedzy i umiejętności doktora, bo na szczęście moja ciąża przebiegała bezproblemowo i nie miałam okazji sprawdzić kompetencji tego lekarza. Chcę natomiast zwrócić uwagę na podejście doktora do pacjentek. Nie znając żadnego ginekologa, wyszukałam w internecie prywatny gabinet dr Błasinskiego. Pierwsza wizyta wypadła pozytywnie z ogólnie dobrym wrażeniem. Ale dowiedziałam się,że lekarz przyjmuje tez na NFZ w przychodni na ul. Monte Cassinno i zrezygnowałam z prywatnych wizyt. Oczywiście w prywatnym gabinecie podskakiwał i był wręcz przemiły, a w przychodni pokazał jaki potrafi być oschły i nieprzyjemny. Może wzmożone było to tym,że zrezygnowałam z płatnych spotkań? Każde pytanie jakie zadałam ( a przecież kobieta w ciąży, w trosce o maleństwo pyta o wszystko!) było odbierane jako atak z mojej strony. A odpowiedzi udzielane były wręcz w pretensjonalny i bardzo niemiły sposób (Pytania wynikają przecież z obaw i niewiedzy!). Strach było o cokolwiek pytać, żeby się nie zbulwersował! Co to za lekarz, który wywołuje u ciężarnej takie złe emocje. Każda wizyta kończyła się stresem i chęcią zmiany placówki. Bo warto dodać,że w kolejce czeka się tam ok 3 godzin !! I nawet przy decyzji o zmianie lekarza, urażony potrafił sobie skomentować, że jak chcę to mogę sama sobie prowadzić moją ciążę i do niego już nie muszę chodzić. WSTYD PANIE DOKTORZE – TAKIE GŁĘBOKIE PRZEMYŚLENIA NA PRZYSZŁOŚĆ PROSZĘ ZOSTAWIĆ DLA SIEBIE. WSZYSTKO TO ŚWIADCZY O PANA KULTURZE OSOBISTEJ ...Widzę, że niektórym stanowisko i zdobyta wiedza poprzewracały w głowach. Drogie Panie, ciąża to cudowny czas, nie pozwólcie by ktokolwiek Wam go popsuł i dlatego nie polecam dr Błasińskiego.

4,7/5

dobry fachowiec, wzbudza zaufanie i jest wspaniały

5,0/5

Bardzo polecam Pana Błasińskiego . Jest bardzo miły , wszystko tłumaczy co i dlaczego . Polecam .

2,0/5

Po prostu katastrofa!Do pacjentek podchodzi taśmowo,schematycznie-jak jednej pomogło...to druga zareguje tak samo.Jak zaczynają sie problemy to juz wogóle nie wie co zrobić.W ciązy wizyty co 2 tygodnie(tylko po co?)...bo ilość pacjentek to pieniądze!Nie polecam...no i jak trafiłam do innego lekarza to kwadratowe oczy robił na metody leczenia w ciąży dr błasińskiego!Dopiero jak zajął sie fachowiec to wszystkie problemy zniknęły.!

5,0/5

Od 13 lat mieszkam w USA.Nigdy tutaj nie spotkalam tak dobrego i uprzejmego lekarza. Odwiedzalam go jako nastolatka w przychodni publicznej,w pozniejszym czasie w gabinecie prywatnym. Jesli kiedykolwiek bedac w Polsce bede potrzebowala pomocy ginekologa bedzie to Piotr Blasinski. Przesympatyczny czlowiek,jak najbardziej polecam. Adriana Proborszcz-Bernat.

1,5/5

Ja i moje dzieko cudem przeżyliśmy poród, bo nie wypełnił rzetelnie karty ciąży!!! A teraz moje dziecko ma niepełnosprawność I stopnia. I codzienna rehabilitacja i specjalistyczna opieka. Od niego jak najdalej !!!

5,0/5

Super lekarz,prowadził moją poprzednią ciążę i teraz prowadzi kolejną,nie mam zastrzeżeń:)

1,5/5

OMIJAJCIE TEGO LEKARZA WYSŁAŁBY MNIE I MOJE DZIECKO NA TAMTEN ŚWIAT.

4,0/5

dobry lekarz, prowadził mnie całą ciążę. Ale co dwa tygodnie mnie chciał widzieć i za każdym razem "zaglądał" :))

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat