Piotr Błasiński

Koszalin
54,212635716,1970997

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
8 opinii

dobry fachowiec, wzbudza zaufanie i jest wspaniały

Bardzo polecam Pana Błasińskiego . Jest bardzo miły , wszystko tłumaczy co i dlaczego . Polecam .

Po prostu katastrofa!Do pacjentek podchodzi taśmowo,schematycznie-jak jednej pomogło...to druga zareguje tak samo.Jak zaczynają sie problemy to juz wogóle nie wie co zrobić.W ciązy wizyty co 2 tygodnie(tylko po co?)...bo ilość pacjentek to pieniądze!Nie polecam...no i jak trafiłam do innego lekarza to kwadratowe oczy robił na metody leczenia w ciąży dr błasińskiego!Dopiero jak zajął sie fachowiec to wszystkie problemy zniknęły.!

Od 13 lat mieszkam w USA.Nigdy tutaj nie spotkalam tak dobrego i uprzejmego lekarza. Odwiedzalam go jako nastolatka w przychodni publicznej,w pozniejszym czasie w gabinecie prywatnym. Jesli kiedykolwiek bedac w Polsce bede potrzebowala pomocy ginekologa bedzie to Piotr Blasinski. Przesympatyczny czlowiek,jak najbardziej polecam. Adriana Proborszcz-Bernat.

Ja i moje dzieko cudem przeżyliśmy poród, bo nie wypełnił rzetelnie karty ciąży!!! A teraz moje dziecko ma niepełnosprawność I stopnia. I codzienna rehabilitacja i specjalistyczna opieka. Od niego jak najdalej !!!

Super lekarz,prowadził moją poprzednią ciążę i teraz prowadzi kolejną,nie mam zastrzeżeń:)

OMIJAJCIE TEGO LEKARZA WYSŁAŁBY MNIE I MOJE DZIECKO NA TAMTEN ŚWIAT.

dobry lekarz, prowadził mnie całą ciążę. Ale co dwa tygodnie mnie chciał widzieć i za każdym razem "zaglądał" :))

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny