lekarz Piotr Brzozowski

Leczę zęby u Pana Piotra Brzozowskiego od ponad 25 lat. Wcześniej w Stomadencie , obecnie w gabinecie na Krawieckiej. Zawsze perfekcyjnie, uprzejmie , bez zarzutu. Wspaniałe podejście do pacjenta .

Zdecydowanie polecam. Chodzimy do Dr Brzozowskiego od wielu lat cała rodzina. Leczenie i obsługa na 6+.

Leczę się u Pana Piotra od ponad 20 lat. Dawno temu trafiłam do niego przypadkowo i zostałam na zawsze. Nareszcie mam stomatologa, któremu ufam, który jest bardzo profesjonalny, leczy bezbólowo i ma dużą cierpliwość. Wyleczył mi ubytki, których inni lekarze nie chcieli się podjąć. W porę rozpoznał początki paradontozy, która już się wycofała. Cenię go ja i moja rodzina bardzo wysoko. Polecam na 200% !

Leczę się u Pana Brzozowskiego ponad 20 lat, moja rodzina również. Zakres działań w tym czasie bardzo szeroki od zwykłych ubytków poprzez kanałowe, protetyka, a również leczenie stawu skroniowo - żuchwowego (co inni lekarze błędnie diagnozowali jako zapalenie nerwu trójdzielnego). Nie mam żadnych zastrzeżeń do leczenia. Fachowość, uprzejmość bez zarzutu. Polecam, na pewno nie zmienię lekarza.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u Pana Doktora, lekarz idealny. Moja córka też ma do Pana Doktora duże zaufanie, co nie jest łatwo osiągnąć. Szczerze polecam.

kilka lat temu byłam u lekarza p.Piotra,,,teraz znowu się wybieram..super zdolny w tym co robi,,,nikt lepiej tego nie potrafi.....

Dr. Brzozowski robił mi proteze z jednej strony do tego uzupełnił ukruszoną '2' na metalowy sztyft ( praca iście zegarmistrzowska ) proteza majstersztyk. Wkrótce idę z drugą stroną. Jedyny minus to to że dr. Brzozowski pracuje u kogoś i zasze trzeba przyjśc z kasą. ( Jeżeli ktoś pracuje we własnym gabinecie to zawsze można się dogadać w sparawie zapłaty np po skończonym leczeniu lub jako staly pacjent mozna zostać potraktowanym ulgowo ) a w Stomadencie niestety ich to nie obchodzi. Ja chodzę tam od wielu lat kupę kasy zostawiłem ale żadbych bonusów. No ale to nie wina lekarzy tylko właścicieli. Zdecydowanie polecam dr. Brzozowskiego

Leczę się u dr Brzozowskiego od kilkunastu lat. Zawsze jestem dobrze poinformowana o możliwościach leczenia oraz wszelkich szczegółach. Nigdy nie zdarzyła się reklamacja. Bardzo dobry i kompetentny lekarz

Zdecydowanie nie polecam! Zrobił dwa i po tym oznajmił że widzi jeszce co najmniej 8 miejsc wymagających uzupełnienia czy innej interwencji. Nieco zwątpliłam bo nigdy nie miałam problemów z zębami więc poszłam na konsultację do dwóch innych stomatologów z ktrych oboje powiedzieli że nie widzą żadnych problemów ani ubytków! Dla mnie to poprostu jakaś masakra. Odradzam wizyty u tego lekarza!

Cała moja rodzina leczy się u doktora. Jest bardzo kompetentny, sympatyczny i dba o dobro pacjenta. Gorąco polecam.