lekarz Piotr Drachal

1,6
1,2
1,2

No cóż chciałem coś napisać o tym człeku, ale niema potrzeby, moi poprzednicy na forum już to uczynili. To indywidum nigdy nie powinno być lekarzem, nigdy, co najwyżej mógł by stać na bramce w wiejskiej dyskotece…

W prywatnej przychodni przy MONDI ten Pan podpisuje papiery, przyjmując pacjentów plecami do wejścia. Tak jak wita pacjentów, tak też ich traktuje. Z takim "lekarzem" jeszcze się nigdy nie spotkałam. Jedna gwiazdka to za dużo !

Lekarz ten to absolutne nieporozumienie. Nie dość, że jest bezczelny i niemiły, to w dodatku totalny amator i nie chodzi tu tylko o podejście do pacjenta. Bierze pieniądze za prywatne wizyty, a zachowuje się jakby pracował za karę. Poza tym albo jest okulistą o niskiej wiedzy albo celowo wprowadza pacjentów w błąd... Nie polecamy i odradzamy wszystkim wizyty u niego!

Debil!!!! Do psychiatryka z nim!!! Moim zdaniem ma ADHD. W ogolę nie ma podejścia do pacjenta.

Ten czlowiek powinien sie leczyc! Zachowuje sie jak ostatnie bydle. Traktuje ludzi jak swinie. Nie wiem jak zachowuje sie leczac prywatnie, ale w MONDI gdzie przeprowadza badania wstepne potrzebne do przyjecia do pracy jest okropny. Potrzebuje albo psychiatry albo skucia geby!