dr Piotr Gasinski

Neurochirurg

Opinii13

Dorota

13.03.2016

Lekarz miły umie podejść do pacjeta godny polecenia zna się na swojej pracy. Przed operacją wytłumaczy na czym pędzie polegała.

Małgorzata

11.09.2015

Lekarz z "ludzkim" podejściem do pacjenta. Wytłumaczył w sposób przystępny dla laika, jakim jestem, moją chorobę oraz sposoby jej leczenia. Obecnie jestem po operacji,leczenia przebiega dobrze.Po kilku wizytach w innych gabinetach, byłam zaskoczona normalnością, z którą spotkałam się u pana Gasińskiego. Dziękuję!!!

Marlena

01.05.2015

Super lekarz.Bardzo mily i konkretny pan.Fachowe podejscie do pacjenta .Zna sie na swojeej pracy w 100%.Dziekuje panie doktorze.

Wioletta

23.06.2014

Pan dr Gasiński-lekarz kompetentny, z powołonia, bez zbędnych ceregieli przystępuje do działania z szacunkiem do pacjenta, zna się na swojej robocie. Dziekuję.

Anonim

05.03.2014

28 lutego 2014 mialam przeprowadzona operacje kregoslupa szjnego to czego dokonal dr.P. Gasinski rowna sie z cudem.Najwyzszej klasy specjalista.Blizna na szyji zawsze bedzie mi go przypominac.Dziekuje Panie Doktorze za wszystko co Pan dlamnie zrobil.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bydgoszcz"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10