dr Piotr Gasinski

Neurochirurg

Dorota

13.03.2016

Lekarz miły umie podejść do pacjeta godny polecenia zna się na swojej pracy. Przed operacją wytłumaczy na czym pędzie polegała.

Wiktoria

18.02.2016

Jestem po operacji już rok czasu. Miałam 18ście lat kiedy mi ją robili . Pan doktor Piotr Gaśiński Jest Świetnym specjalista . Uratował mi życie i wielu innym osoba . Jestem i będę mu wdzięczna do końca życia . Dla każdego zawsze poświeci czas.Jest szczery i mówi ze szczegółami wytłumaczy . Ma bardzo dobre podejście do człowieka jest bardzo miły i zna się na tym co robi i wie co mówi . POLECAM !!! i Bardzo Dziękuje z całego serca ;*

Małgorzata

11.09.2015

Lekarz z "ludzkim" podejściem do pacjenta. Wytłumaczył w sposób przystępny dla laika, jakim jestem, moją chorobę oraz sposoby jej leczenia. Obecnie jestem po operacji,leczenia przebiega dobrze.Po kilku wizytach w innych gabinetach, byłam zaskoczona normalnością, z którą spotkałam się u pana Gasińskiego. Dziękuję!!!

Marlena

01.05.2015

Super lekarz.Bardzo mily i konkretny pan.Fachowe podejscie do pacjenta .Zna sie na swojeej pracy w 100%.Dziekuje panie doktorze.

Wioletta

23.06.2014

Pan dr Gasiński-lekarz kompetentny, z powołonia, bez zbędnych ceregieli przystępuje do działania z szacunkiem do pacjenta, zna się na swojej robocie. Dziekuję.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Bydgoszcz"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10