dr

Bydgoszcz
53,134106218,033047503142773

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
10 opinii

Pan dr Gasiński-lekarz kompetentny, z powołonia, bez zbędnych ceregieli przystępuje do działania z szacunkiem do pacjenta, zna się na swojej robocie. Dziekuję.

28 lutego 2014 mialam przeprowadzona operacje kregoslupa szjnego to czego dokonal dr.P. Gasinski rowna sie z cudem.Najwyzszej klasy specjalista.Blizna na szyji zawsze bedzie mi go przypominac.Dziekuje Panie Doktorze za wszystko co Pan dlamnie zrobil.

Bardzo interesująca wypowiedz. Samokrytyka jest konstruktywna. Tylko dlaczego tak surowa? Widocznie jest coś na rzeczy a lekcewarzenie tego dopiero byłoby błędem.

Miałam tylko raz styczność z panem doktorem, ale żałuję każdej chwili poświęconej na to spotkanie. Ten człowiek jest ignorantem i razi wręcz niekompetencją. Traktuje ludzi jak przedmioty i eliminuje tych, którzy nie pasują do jego wizji uporządkowanego świata. Nie chciałabym mieć z nim kiedykolwiek do czynienia, wszelkie pozytywne opinie na temat tego lekarza obawiam się, że pisane są przez niego samego, bo wydaje się nie widzieć nic poza własnym nosem. Zostałam przez niego potraktowana jak śmieć a rozmawiałam o ważnej kwestii zdrowotnej jak ze specjalistą licząc na pomoc i zrozumienie. Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem!!!

Wizyta odbyła się w pokoju lekarskim w towarzystwie dwóch innych lekarzy. Trwała 2-3 minuty. Dr Gasiński nawet nie doczytał do końca historii mojej choroby. Spławił mnie do innego szpitala w którym miałam przeprowadzaną operację. Stracony czas oczekiwania na wizytę ( ponad trzy miesiące)

DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA NAPRAWCZA OPERACJE I POZDRAWIAM

Bardzo dobry lekarz z powołania, ale też człowiek, który zrozumie i pomoże, bardzo miły, a do tego kompetentny i zdecydowany. Panie Dr dziękuję bardzo za sprawnie przeprowadzoną operację z 20 kwietnia.

Mój pierwszy kontakt z dr. był w placówce publicznej w szpitalu . Podejście do pacjenta było wspaniałe . Dr Gasiński jest wspaniałym neurochirurgiem ma złote ręce . Gdybym miała polecać lekarza to poleciła bym własnie dr. Piotra Gaśińskiego

BARDZO DOBRY SPECJALISTA,WIDAĆ ŻE ZNA SIĘ NA RZECZY,WIE CO ROBIĆ ZAŁATWIA TO SZYBKO I SPRAWNIE,BARDZO DUŻA ILOŚĆ LUDZI CHWALĄCYCH PANA DOKTORA .MIMO TAK MŁODEGO WIEKU POMÓGŁ JUŻ TYLU LUDZIOM.PANIE DOKTORZE DZIĘKI ZA WSZYSTKO CO PAN DLA MNIE ZROBIŁ.

JEST KOMPETENTNY,ZDECYDOWANY W PODEJMOWANYCH DECYZJACH.OCENIA TRAFNIEDANE SCHORZENIE IPODEJMUJE PRAWIDLOWE LECZENIE.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny