Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
29 opini

Kto go dobrze poznał wiej dokładnie jaki jest z niego dobry specjalista i jak podchodzi do dzieci. Ja jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych spotkań zawsze odpowiada szczerze na pytania bez owijania w bawełnę i może to właśnie niektórym się nie podoba. To jest lekarz a nie cudotwórca.

Wizyta nic nie dająca totalna ignorancja dziecka wizyta typu"masz jakiekolwiek zaświadczenie i spieprzaj chcesz drugie zrób ksero pierwszego..."było to nasze podejście nr3 i na pewno ostatnie,prywatnie również niewiele konkretniej tylko że dochodzi 150 zeta.Zdecydowanie odradzam typowy wysłannik NFZ.pozdrawiam

Miałam pewne podejrzenia odnośnie Zespołu asperger, ( jest to w spektrum Autyzmu, dziecko ma tylko pewne elementy, które wykazują dzieci aytystyczne. Po prosiłam Panią nauczycielkę o opinie jak zachowuje się w grupie rówieśnicznej ( bo najczęsciej jest to zaburzone) opinie psychologa, bo również obserwował go w grupie. Nie naprowadzaliśmy lekarza na ZA i uważam,że Pan Gorczyca trafnie wysnuł wnioski, że moje dzicko ma pewne cech wskazujące na ZA. Dała nam wskazówki jak pracować z dzieckiem, na co zwracać uwagę. My jesteśmy zadowoleni.Jeszcze jedno jak z każdym lekarze warto może jednak odwiedzić i skonsultować diagnozę z innym lekarze skoro jesteście niezadowoleni zGorczycy. Pozdrawim

TRUDNO ODPOWIADAĆ NA PYTANIA POD TYTUŁEM NP CZY JEST KOMPETENTNY - TO NIE MOJA DZIEDZINA WIĘC TRUDNO POWIEDZIEĆ CZY MA FACH W RĘKU.... ACZKOLWIEK WIZYTA DLA MNIE KOMPLETNA POREŻKA ZALECONO WIZYTĘ U PSYCHIATRY PONIEWAŻ NIE POTRAFIĄ ZNALEŹĆ PRZYCZYNY CIĄGŁEGO SPADKU POTASU I INNYCH MIKROELEMENTÓW W ORGANIŹMIE CO POWODUJE CZĘSTE WIZYTY NA POGOTOWIU. MĄŻ OPISAŁ CAŁY PROCES JAK TO WYGLADA TRWAŁO TO MOŻE 5 MINUT, ODPOWIEDZIAŁ MOŻE NA 3 PYTANIA I DOSTAŁ DIAGNOZĘ ŻE MA ADHD WIEKU DOROSŁEGO ORAZ HIPOHONDRIĘ I COŚ TAM JESZCZE CZEGO NIE MOGĘ POWTÓRZYĆ.... MĄŻ PO DOŚĆ NIESPODZIEWANYCH WYDARZENIACH W ŻYCIU - CHOROBY W RODZINIE WSRÓD PRZYJACIÓŁ I WIELE INNYCH - BOI SIĘ ŻE I JEMU MOŻE SIĘ COŚ WYDARZYĆ TYMBARDZIEJ ŻE CZESTE WIZYTY W SZPITALU Z POWODU BRAKU POTASU NIE POMAGAJĄ.... A TU DIAGNOZA ADHD I HIPOHONDRIA A PRZECIEŻ ON NIE WMAWIA SOBIE CHOROBY CZEGO DOWODZĄ BADANIA... ZADNEJ TERAPI ŻADNEJ WIĘCEJ ROZMOWY NIC.... TYLKO MAŁE BIAŁE TABLETKI NIEWIADOMO NA CO..... NA ADHD? NIE WIEM WIZYTA MOŻE 15 MINUT Z CZEGO CHYBA Z 10 COŚ LEKARZ PISAŁ I SKASOWAŁ STÓWĘ....

Fachowiec w pełni, być może nieco specyficzny, ale bardzo kompetentny.

Każdy wie,że choroba Parkinsona jest najokrutniejszą chorobą.Chorzy dostają jednak odpowiednie leki przeciwdziałające cierpieniu.Natomiast w szpitalach psych.podaje sięczęsto "lekarstwa",których skutkiem ubocznym często bywa tzw parkinsonizm.Człowiek sztywnieje,z trudem przewraca się w łóżku z boku na bok,cały czas taka osoba ma potrzebe chodzenia.Wiadomo jednak,ze juz w początkowej fazie tych dolegliwości podajesię korektor dla złagodzenia obajwów.W moim przypadku tak nie było!Przez dwa tygodnie ohydnie cierpiałam.Wszystkie mięśnie miałam totalnie spięte,prawdziwe piekło i zero pomocy ze strony lekarzy.Nikomu tegonie życzę,nawet panu Gorczyca,który był obecny na często na porannych wizytach w klinice psych.Tarnowskie Góry,gdzie jest kierownikiem tego'szpitala'.Razem z resztą obracałwżartymoje cierpienie i niby niktnie wiedział co się dzieje!Dalszy ciag"leczenie"gehenna!Do teraz zresztą..

bardzo dobry lekarz troche inaczej podchodzi do pacjenta troche zwariowany polecam jestem bardzo zadowoloma chodze z kasy chotych tez i jest bobrze

Cóż... mam mieszane uczucia. Z jednej strony nastąpiło wyleczenie z objawów choroby, ale nerwica pozostała. Lekarz wydawał się być nieobecny, zalecił tylko leczenie farmakologiczne bez rozmowy, która pomogłaby z pewnością na stany nerwicowe. Nie wiem też, czy straszenie chorego psychiatrykiem, kiedy w ciągu kilku tygodni jego zaburzenia psychiczne nie przestawiło się o 180 stopni, jest dobrą metodą. Ale cóż, może Pan Doktor nie miał dużo czasu? Wszak pisanie na klawiaturze i telefony trwały więcej, niż sama wizyta skonfrontowana z pacjentem i jego rodzicami... Nie polecam, chyba, że ktoś chce się wyleczyć samymi lekami. Jest za to uczciwym i rzetelnym człowiekiem, to trzeba przyznać.

Pamięta, że dziecko żyje w konkretnych warunkach w rodzinie. Nie ma wymagań z sufitu

Cieszę się, że moje córki trafiły do takiego specjalisty z podejrzeniem ADHD. Jako jedyny rzeczowo podszedł do sprawy. Najbardziej jednak dziękuję mu, że pomógł mi uporać się w ciężkim okresie z depresją i dzięki niemu inaczej też spojrzałem na problem córek. Jego niestandardowe podejście i takie trochę opisywane tu często "inne" zachowanie w/g mnie jest na duży plus. To jest po prostu "swój chłop" do którego ma się zaufanie. I co ważne to co robi robi z pasją oraz wkłada w to serce. Dla niego nie liczy się wyłącznie kasa jak dla innych specjalistów.

Lekarz jakich teraz mało, powołanie, wiedza i kompetencja, polecam.

zakręcony wspaniały człowiek, ogromna wiedza , duża chęć pomocy

Panie Gorczyca. Przyjmowałem ostatnio dziecko, które było pana Pacjentem. Po przeczytaniu pana opinii roześmiałem się niesamowicie. Po chwili ogarnęło mnie przerażenie, że to opinia specjalisty. Postawił pan nietrafną diagnozę: autyzm. W badaniu CARS, które wykonał pan podobno ciągu 15 minut uzyskaliśmy zupełnie inny wynik niż pan. Z tym że my badaliśmy dziecko w sumie ok 3 godziny. Wynik: 21 pkt=brak autyzmu. Według pana przeszło 30 pkt w skali CARS (może nie spojrzał pan w kryteria... mogę podesłać mailem) Jestem przerażony pana błędami. Zarówno metodologicznymi, jak i językowymi. Trzymam w tej chwili w ręku pana opinię i nie wiem śmiać się czy płakać... Zastanawiam się jak pan uzyskał te tytuły. Ja tylu nie mam.

Cóż mogę powiedzieć? Psychiatra przed duże "P". Oczywiście, trudno zwykłemu śmiertelnikowi wniknąć w sposoby działania lekarza zajmującego się na co dzień tak niezwykłymi ludźmi. A i tak najistotniejszy jest tutaj punkt widzenia pacjenta. Toteż i ten przedstawię. Przede wszystkim, pan doktor ma ludzkie podejście. Co więcej, jest bardzo sympatyczny. To bardzo ważne. Co do najważniejszego, jako lekarz naprawdę leczy; jako psycholog naprawdę pomaga; jako człowiek potrafi zmobilizować, a i zainspirować. (Do dziś lubię zaglądać do jednego dzieła Karla Jaspersa pt. "Strindberg i van Gogh".) Summa summarum? Człowieka najlepiej poznaje się po jego dziele. Jeśli dziełem psychiatry może być postawienie chorego psychicznie człowieka na nogi, to pan doktor jest dobrym lekarzem.

wysłuchuje i obserwuje dziecko ,mimo,że jest psychologiem jest także przede wszystkim lekarzem, umie pomóc

Oryginalny psychiatra, myśli o pacjencie i jemu pomaga, a nie zaspokaja potrzeby rodziny . Gorąco polecam.

WSPANIAŁY, TROCHĘ NIE Z TEGO ŚWIATA PSYCHIATRA I PSYCHOLOG W JEDNYM. nIEPOWTARZALNY, ALE PRZY TAKIM ZESTAWIENIU ZAWODÓW TRUDNO BY BYŁ INNNY

OTWARTY, KOMPETETNY, KULTURALNY, POLECAM

wspaniały nieco nie z tej ziemi ale psychiatra,rozumie pacjenta i jego problemy

SZkoda, że jest tak mało psychiatrów dziecięcych. Docenilibyśmy walory tego wspaniałego lekarza. Posiada on ogromną wiedzę i dobrze nawiązuje kontakt z dzieckiem. Przy takiej ilości pacjentów spisuje się na medal. Każdego przyjmie,pomoże.

Powiedziałem Doktorowi o komentarzach na Jego temat w internecie, na co odpowiedział, że w większości są słuszne i stara się wyciagać wnioski-stara się nie odbierać komórki, nie śpieszyć się itd. Z drugiej strony Doktor odpowiedział, że rozumie te żale rodziców dzieci, ale też i oczekiwania mają zbyt duże. Mimo, że doktor leczy także, wręcz głównie dorosłych to z ich strony nie natrafił na żadne komentarze (dobry komentarz to brak komentarza), dorośli przychodzą ze sobą, a rodzice, którzy przychodzą z dzieckiem szukają także czegoś dla siebie-trudno zaspokoić takie podwójne oczekiwania.

cena z kosmosu lekarz bardzo haotycznie podchodzacy do pacjenta zadawał pytanie nie zwiazane ani z choroba ani z dzieckiem wizyta trwała 35 min i nadal nic nie wiadomo otrzymałam na kartce zamiast diagnozy moje własne słowa i jedno słowo adhd u dziecka które nie sprawia rzadnych problemów wychowawczych przeciwnie jest nad wyraz zamknietym jak na swój wiek dzieckiem wiecznie smutnym odwiedziłam wielu lekarzy ale on jeden poswiecił nam minimóm czasu a po wyjsciu 10 letnie dziecko zapytało mnie tylko (mamo czy ty zrozumiałas co ten facet mówił) nie polecam w tej cenie liczyłam chc na zrozumiała diagnoze

Wizyta chaotyczna, nie był skupiony na pacjencie.

Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Szybko postawiona diagnoza choroby.

To wspaniały,kompetentny lekarz,człowiek z sercem..to właśnie On postawił synowi diagnozę...Dziękuję panie doktorze,za opiekę,za wsparcie...

W trakcie wizyty, która trwała pół godziny,lekarz odebrał 6!!! telefonów prywatnych. Nic więc dziwnego,że wydana opinia jest chaotyczna, niestylistyczna, zawarta w dwóch zdaniach(trudno się) skupić przy takim nawale telefonów!Wybierając wizytę w prywatnym gabinecie liczyliśmy na pomoc,dyskrecję(informacje dotyczące zdiagnozowanej u piętnastoletniego dziecka choroby, przekazywane były przy nim)jesteśmy bardzo rozczarowani, bo oprócz krótkiej informacji na temat choroby i błyskawicznej diagnozy nie uzyskalismy wsparcia i wskazówek jak dalej postepować.Nie polecam.Tytuły to nie wszystko.

Polecam, facet zna się na tym co robi. Jeźdimy po wielu specjalistach (AUTYZM) a ten Pan dopiero wyjaśnił co i jak.

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u tego Specjalisty. To fachowiec w swojej dziedzinie z górnej półki. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i do postawienia diagnozy nie potrzebuje miliona testów , tak jak inni uważajacy się za fachowców lekarze.

Niekomunikatywny, zarozumiały; brak jakiejkolwiek formy empatii. Wizyta miała charakter publiczny. Może prywatnie zachowuje się inaczej.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny