Piotr Gryglas

Miedzynarodowa 48/51
52,235941521,0649814608528866

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
12 opinii

lekarz "bufon", który kocha kasę i wykorzystując państwową służbę zdrowia bierze na siebie znacznie więcej obowiązków niż może sam podałać

Polecam, jest dobrym fachowcem. Lecze sie z powodu zwyzek cisnienia,dr globalnie podszedł do mojego problemu.na wyniki i efekty czekam.

Najlepszy lekarz, do jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo kompetentny i uczciwy. Gorąco polecam

zdecydowanie nie polecam. Byłam u doktora jakiś czas temu i potraktował mnie baaardzo przedmiotowo.

Fantastyczny lekarz, z doskonałym podejsciem do pacjenta. Cierpliwy, ciepły w kontakcie. Leczę sie u niego na nadciśnienie i jestem bardzo zadowolona.

Doskonały fachowiec...cudowny człowiek...polecam ....

Jeżeli ktoś ma namiar na doktora proszę podać.chciałabym się umówic na wizytę. z góry serfdecznie dziękuję

Witam Serdecznie. Doktor Piotr, człowiek zdyscyplinowany i niezwykle kompetentny przy tym pełen zapału i sympatii. Jest lekarzem dla Którego nie ma problemu nie do rozwiązania. Od około 10 lat korzystam z usług doktora Gryglasa i nigdy nie byłem zawiedziony. Moim zdaniem ludzie powinni leczyć się u tego lekarze bez względu na typ dolegliwości czy choroby, w tym przypadku specjalizacja przed nazwiskiem nie gra największej roli. Ten człowiek wyleczy was ze wszystkiego, a jeśli nie to nauczy Pana/nią żyć z dolegliwością i cieszyć się życiem i zdrowiem. Szczerze polecam Daniel D.

Wspaniały specjalista, oddany swoim pacjentom. W zrozumiały sposób tłumaczy zawiłości chorób. Świetny diagnosta.

stara sie zrozumiec pacjenta,jest miły uprzejmy nie ma bariery pacjent - lekarz. nie widac w jego postepowaniu ze sie spieszy i ogranicza sie do wypisania recepty.Darzę go pełnym zaufaniem

mam 21 lat i od 5 lat leczę sie na nadciśnienie...kiedy trafilam do kliniki na Banacha dowiedzialam sie wlasnie od dr.Piotra ze dotychczasowe tabletki,które brałam na nadciśnienie i które zostały przepiasne przez mojego lekarza rodzinnego mogą spowodować problemy z zajściem w ciażę...bardzo mnie to zaskoczylo i zszokowalo bo jak lekarz mogł mi przepisać takie tabletki.. ???? na szczęście w odpowiednim momencie zaopiekowal sie mną dr.Piotr i jestem MU za to baaardzo wdzięczna bo duuuuzo mi powiedział o co tak naprawde chodzi w tej chorobie...czego unikać, jaką dietę stosować...za ok.miesiąc idę do szpitala na cały tydzień z wielkim uśmiechem na twarzy bo wiem że trafię w DOBRE RĘCE...SZKODA TYLKO ŻE TAK MALO JEST TAKICH LEKARZ JAK dr.PIOTR GRYGLAS

Byłam w ciąży i miałam nadciśnienie. Trafiłam na Banacha i tam poznałam doktora. On jedyny pomógł mi. Urodziłam szczęśliwie zdrowe dziecko.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny