lekarzPiotr Kirillovski

Jelenia Góra
50,900175315,7534050 75 755 02 79

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
14 opinii

• 3

Teoretycznie jest w porządku, jednak mam wrażenie, że z powodu ilości pacjentów, pan doktor, nie do końca przykłada się do wszystkich. Trochę takie zobojętnienie. Mam mieszane uczucia...

• 5

Wszystkim,którzy mają problem z oczami polecam pana dr Kirillovskiego.W Jego gabinecie wraz z żoną(która tez jest lekarzem)stwarzaja bardzo przyjemną atmosferę.Pan doktor cierpliwie,bez pospiechu pyta,bada,tłumaczy.Ma bardzo życzliwe ,spokojne podejście do malych dzieci(byłam już tam kilkakrotnie z moimi wnukami).Sama też się tam leczę.Pozdrawiam pana doktora i żonę,kóra Mu asystuje.Stała wdzięczna pacjentka z trójka wnucząt:Mają Hanią i Igorkiem

• 5

Poleciła mi go moja poprzednia okulistka, jako eksperta w leczeniu zeza. W 100% prawda, posiada ogromne doświadczenie. Leczy to, czego inni nie potrafią.

• 5

Wczoraj byliśmy z naszą 1,5 roczną córcią u tego lekarza. Gdyż wiele osób jak również lekarze pediatrzy sugerowali abyśmy zbadali oczko gdyż ucieka. Dzwoniliśmy do kilku okulistów ale nie chcieli przyjąć tak małego dziecka aż usłyszeliśmy bardzo dobre opinie o tym lekarzu a potem też nasza pediatra też go poleciła. Bardzo fachowo zajęli się naszą córcią (on lekarz i jego żona pielęgniarka)lekarz obejrzał i powiedział aby pielęgniarka zakropiła oczko gdyż potem dziecko może go żle kojarzyć i nie będzie chciało dać się zbadać (bardzo mądre i fachowe) oczka zostały zbadane kompleksowo i może oczodół i budowa wskazywałoby że być może będzie zez ale na razie wszystko jest dobrze dzieciom często uciekają oczka na początku a potem wszystko wraca do normy. Mamy przyjść na wszelki wypadek za rok z całym opisem który wystawił. Jesteśmy zachwycenie profesjonalnym podejściem i miłą atmosferą.

• 1
  • 2
  • 3

Przyjechałem do doktora z konkretnym schorzeniem "zmętnienie ciała szklistego". Niestety lekarz zignorował ten problem i sugerował abym się do tego przyzwyczaił... tylko że ja mam już tego dość. Za taką radę zapłaciłem 130 zł. Po innych opiniach widzę że 99% to pochwały w kierunku leczenia zeza. Moze i w tym jest dobry ale to jest dość rzadkie schorzenie a co z innymi? Mi nie pomógł, nawet nie próbował...

• 5

W końcu kompetenty lekarz okulista, dziękujemy!

• 5

Lekarz jak najbardziej kompetentny. Po kilku latach nieudanego leczenia oczek mojej córki trafiliśmy do doktora Kirillovskiego. W zeszłym roku przeprowadził Oliwce operację. Jest miły, kontaktowy i zawsze sprawdza czy rodzice aby na pewno zrozumieli co chce leczyć, jak chce to robić i czy wiedzą po co i na co przepisuje leki. Chce mieć 100% pewność, że wiesz jakie działanie ma lek. Ceny wizyt są takie jak wszędzie, a metody leczenia bez porównania. Nam od razu powiedział, że operacji nie musimy się obawiać, bo on się na tym dobrze zna. POLECAM tego lekarza.

• 5

Pan Doktor jest według mnie najlepszym okulista dziecięcym, który leczy moją córkę. Podchodzi do każdego dziecka z pełnym profesjonalizmem. Kilka razy byłam na wizycie w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w klinice leczenia zeza u dzieci w Lublinie ale tam lekarze jakby kpili sobie z małych pacjentów. Także mam wielkie zaufanie do pana doktora Kirillovskiego..szkoda tylko że nie w każdym szpitalu specjalistycznym są tacy dobrzy lekarze. Naprawdę zasłużona ocena 5!!

• 5

Pan doktor na pierwszej wizycie opisał szczegółowo na czym polega problem zdrowotny u mojego syna. Mój syn jest już pacjentem doktora od 9 lat, w tej chwili ma lat 15. Na każdej wizycie oprócz szczegółowo przeprowadzonych badań omawia w jaki sposób syn powinien się odżywiać, jaki uprawiać sport i szereg innych cennych wskazówek oraz to jaki wpływ mają inne choroby na wadę wzroku np. infekcje. Jesteśmy bardzo zadowoleni że trafiliśmy właśnie do doktora. Polecamy doktora wszystkim znajomym i nieznajomym. Panie doktorze życzymy dużo zdrowia. Wdzięczny pacjent Radosław J. z rodzicami

• 5

Lekarz ktoremu mozna zaufac w 100%.Przeszłam dwie operacje oczu uratowal mi wzrok bo zwykli okulisci potrafia tylko krople przypisywac. Dziekuje!!!Panie doktorze z calego serca!!

• 5

wcześniej chodziłam do wielu okulistów, którzy nie potrafili mi pomóc. Dopiero pan doktor dobrał mi szkła. Teraz co rok chodzę do niego na kontrolę.Polecam.

• 5

Bardzo dobry lekarz. Dzięki niemu w końcu mam dobrane odpowiednie szkła.

• 5

Specjalista, którego polecam. Bardzo dokładny i konkretny człowiek.

• 5

BARDZO DOBRY SPECJALISTA 5PUNKTOW TO ZA MALO OPEROWAL SYNKA 18MIES. WSZYSTKO JEST OK. NAPRAWDE NIE SPOTKALISMY LEPSZEGO LEKARZA, OBY WSZYSCY BYLI TACY JAK ON DZIEKUJEMY BARDZO W NASZYM IMIENIU I KUBUSIA:) A CO DO KOSZTOW TO KAZDA CENA JEST WARTA TEGO CO ON ROBI

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat