lekarz Piotr Kleina-Schmidt

Okulista

Mikołaj

15.04.2016

Leczyłem się u Pana doktora na nużańca przez ponad rok i się udało! Można się wyleczyć ale trzeba być cierpliwym i działać zgodnie z zaleceniami, nie poddawać się!!! Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym!

Miłosz

16.10.2015

Bardzo polecam! Walczę z chorobą 20 lat. Dopiero teraz, leczenie na nużeńca dało niesamowity efekt! Osoby, które nie są pewne czy warto spróbować, nakłaniam z całego serca.

Bardzo polecam!
Osoby, które nie są pewne czy warto spróbować, nakłaniam z całego serca.

Violetta

10.09.2015

polecam wszystkim dr.Piotra Schmidta poniewaz jest swietnym lekarzem.Jego fachowosc,kompetencja i uprzejmosc to sa cechy,ktore emanuja od doktora.Lecze sie u niego od lat i bede sie leczyla caly czas.Nie wyobrazam sobie zmiany lekarza okulisty.Jest dokladny i mily dla pacjenta,odpowiada na kazde pytanie,jest dobrym doradca.Szczerze polecam gabinet dr.Piotra Schmidta

elzbietas1 elzbieta_s1

15.11.2012

Bardzo polecam kompetentny,wspaniałe podejście do pacjenta wytłumaczy dokładnie chorobę jeśli jest niepewny drąży diagnozę,nie zostawia pacjenta samego z problemem.Bardzo dziękuję więcej takich lekarzy!! BARDZO DZIĘKUJĘ I POLECAM. ELŻBIETA

Anonim

20.12.2011

Wspaniały lekarz i człowiek.Ma podejście do pacjenta.Jest ciepłym człowiekiem a zarazem fachowcem jakich mało.Serdecznie polecam oddanie się jego opiece.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

Drzewieckiego 33

okulista
Śniadeckich 7 lok. 4

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
Poznań

Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Robert Wasilewicz Specjalista Chorób Oczu W-EyeClinic
ul. Strzelecka 48b
ul. Braci Czeskich 15