dr n. med.Piotr Ognik

Poznań
52,3958116,88086960 61 867 15 51

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
12 opinii

• 5

bardzo dobry specjalista. Byłam u Pana Doktora z dzieckiem, które miało problemy w szkole -w 100% wychwycił problem - terapia trwała 2 m-ce. Obecnie dziecko uczy sie bdb, nauka sprawia mu przyjemność.

• 1

Nie jestem zadowolona. Jak dla mnie to kręcił i kluczył. Pozdrawiam.

• 1

No więc przyłączam się do wąskiej grupy, która wyrażała się raczej negatywnie. Bardzo mi przykro, że mi nie jest przykro, ale Pan Doktór kreuje lekarską rzeczywistość. Czytając poprzednie entuzjastyczne komentarze mam wrażenie, że napisali je współpracownicy Pana Doktóra. Nie mam dowodów, że tak jest, to oczywiste. Nie podobał mi się zwłaszcza komentarz do długiego komentarza krytycznego, który moim zdaniem potwierdza moją opinię. Jedynego, zresztą krytycznego, do tej pory. Jest to swoją drogą dość interesujące i zastanawiające. Proszę Państwa o włączenie się do ocen Pana Doktóra. Najciekawsze jest, że wszystkie niemal uwagi pozytywne mówią o konieczności nastawienia się na leczenie długie, konsekwentne i bez wątpliwości. Rzeczywiście, jak bym był Doktórem, też bym tak chciał.

• 5

U mojej córki, gdy miała roczek stwierdzono ,,zespół westa idiopatyczny" Dziecko mając 6 lat praktycznie nie mówiło, cofało się wręcz w rozwoju. Leczenie farmakologiczne okazało się błędne. Córka miała zatrucie polekowe. Dzięki znajomemu trafiłam do dr. Ognika . Kilka lat jeżdżenia na wizyty, przestrzegania zaleceń zaowocowały Córa zdała maturę , studiuje. Wcześniej miała skierowanie do szkoły życia. Cudowny człowiek , uwielbiany przez córę , całą moja rodzinę. Zawdzięczamy mu tak wiele. POlecam gorąco

• 1

Nie wzbudził zaufania dziecka, odmowa następnej wizyty ze strony dziecka.

• 1

Szanowni Państwo, Leczymy chorobę małżonki mojej od lat. W wyniku konkretnego, miejscowego urazu zapadła bowiem na epilepsję. Po wizycie u Pana Lekarza, którego bardzo cenię jako człowieka, niestety odniosłem wrażenie, iż jeśli ktoś pragnie wyleczyć tę chorobę przez „chiromancję”, to proszę bardzo. Mianowicie usłyszeliśmy, że padaczki "pourazowej" należy się "oduczyć", jak nawyków migrenowych, gdyż wielu ludzi "naucza się" tej choroby. Interesujące. Następnie słuchaliśmy o Panu Lekarzu, i że Pan Lekarz „pisał doktorat i że go w końcu napisał, choć wcale nie z tej dziedziny, z której zamierzał, jakich miał promotorów i recenzentów, a że część ich nazwisk jest zbieżna z nazwiskami polskich artystów estradowych i tak należy ich sobie kojarzyć, że w końcu był kierowcą rajdowym i rozumie co czuje po wypadku R. Kubica, że czyta podręczniki z lat 80-tych i że tam są podstawy nowoczesności w nauce, których świat medyczny dookoła zdecydowanie zdaje się nie dostrzegać” (interesujące nie-mal cytaty). 60 min. przedzierania się przez monolog Pana Lekarza i wielokrotne „porozmawiajmy o moim przypadku”, „porozmawiajmy o mnie” mojej małżonki, dopełniło spektaklu tragifarsy. Za długo i intensywnie walczymy z epilepsją, żeby po pięciu minutach nie wiedzieć, czym zakończy się spotkanie. Smutne moim zdaniem, że Pan Lekarz nie powiedział: Kochani, nie mogę Wam pomóc. To byłoby Dobre i Słuszne. Już nie raz to słyszeliśmy i OK. Cieszę się, że udało mi się powstrzymać moją zbyt inteligentną małżonkę od napadów (ironii). Ponadto już proponowane metody diagnozy i koszty rozmów wstępnych miałyby opiewać na sumę prawie 1.000 PLN. I nie o pieniądze tu chodzi, choć prawda, o wiele ciekawsze rozmowy odbywaliśmy za granicą, i to za niższe stawki. Nie chcę obrazić ani Pana Lekarza, ani Państwa korzystających z jego usług, nie jest to moją intencją i jeśli się dzieje, to nie czynię tego świadomie. Zamieszczam jedynie opinię na forum, którego jest do tego stworzone. Po prostu proszę wziąć ją pod rozwagę przy wyborze lekarza. Poza tym Pan Lekarz to niezwykle przyjemny, sympatyczny i miły człowiek. Pozostaję w Szacunku

• 5

rewelacja dla małego nerwusa super terapia pomaga się dziecku skoncentrować profesjonalizm 100 procent polecam

• 5

Polecam z Pelną odpowiedzialnoscia prowadzil moje dziecko warto poswiecic czas idluga droge .Pozdrawiam ;)

• 5

zdecydowanie mi pomógł oraz zaprzyjaźnił się ze mną ;-)

• 5

Lekarz godny polecenia! Zachęcam każdego kto potrzebuje tego typu pomocy. Doskonały lekarz i świetny człowiek :)

• 5

Ciepły, kontaktowy, pomógł pacjentowi w bardzo ciężkim stanie.

• 4

Specjalista w neuropsychologii, a do tego potrafi wytłumaczyć istotę choroby w sposób jasny i zrozumiały. Sympatyczny i zna się na tym co robi.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat