Piotr Pawłowski

Ustronie Morskie
54,201927415,75988310 94 351 40 35

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
5 opinii

Jest bardzo dokladny ,wzbudza zaufanie którego innym lekarzom brak jest przy tym serdeczny opiekunczy służący pomocą 24 godz na dobe jesli zachodzi taka potrzeba wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem ,a poza tym polecam sami sprawdzcie .Ja poprostu juz mieszkam bardzo daleko i niestety niema takiego drugiego lekarza jakim jest Piotr Pawłowski wielka szkoda

Bardzo porządny człowiek , po prostu mi pomógł-to dobry ,niespotykanie spokojny ,miły lekarz .W moim rodzinnym mieście chory to wróg numer1 .Brawo panie doktorze, rzadko się spotyka dobrego człowieka a już takiego jak pan lekarza ???-po prostu do tej pory się zastanawiam ,czy pan jest prawdziwy???

Choroba dopadła mnie podczas wypoczynku w Ustroniu Morskim. Wstyd przyznać , ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak miłą i profesjonalną obsługą pacjenta. Pan Doktor jest ciepłym człowiekiem i okazał się świetnym lekarzem. Bezbłędnie postawił diagnozę, dzieki czemu dalszy wypoczynek okazał sie tylko przyjemnością. Pozdrawiam Pana Doktora i miłe Panie Pielęgniarki.Henryk Kulczyński , Wałbrzych.

Po wizycie u pana doktora dopiero zaczely sie problemy-zle dobrane leki .

Lekarz troskliwie pochylajacy sie nad pacjentem.Do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.Posiada umiejętność nawiązywania doskonałych kontaktów z dziećmi i ludźmi starszymi.Cechuje go również rzadka niestety zaleta u lekarzy - uprzejmość i cierpliwość.Świetny diagnostyk.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny