Piotr Pychtin

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Lekarz z powołania, bardzo dokładny, szczegółowy, poświęca pacjentce dużo czasu. Prowadził moją ciążę i po każdej wizycie bylam zachwycona profesjonalizmem.

lekarz z powołania miły sama wizyta to pasmo śmiechu wizyta bez pośpiechu skrupulatne badania i naprawde dr Piotrowi zależy by pomóc cierpliwie tłumaczy medyczne zawiłości jak mało który lekarz ten jest godny polecenia i wart zaufania dziekuje za wyrozumiałość Beata Wiktorzak rozumiałość Panu doktorowi)

dziekuje za wyrozumiałość Beata Wiktorzak

rozumiałość Panu doktorowi)

Juz dawno nie byłam na tak profesjonalnej wizycie z dobrą dozą humoru:). Fachowo i przyjemnie, Otrzymałam odpowiedz na wszystkie pytania jak i wiele rad, których niegdy za wiele. Jestem bardzo zadolowona i szczerze polecam. Cieszę się, ze całkowicie przypadkiem trafiłam na takiego lekarza

Mam duże wątpliwości co do tego lekarza. Co prawda zbadał mnie tak jak powinien, przepisał leki, które pomogły ale... i tu chyba najistotniejsza część mojej opinii. Dr Pychtin zwyczajnie zrobił ze mnie idiotkę. Całe życie, bo od 17 roku życia chodziłam do dr Ratajskiej (cudowna dr), która odeszła na emeryturę, więc wybór lekarza był dla mnie ogromnym stresem, ten niestety okazał się nieudany. Przepisał mi globulki, które używałam zawsze po miesiączce, tym razem byłam przed, zapytałam czy jeśli dostanę okres również mam ich używać, dr powiedział że oczywiście. Po wykupieniu ...

Mam duże wątpliwości co do tego lekarza.
Dr Pychtin zwyczajnie zrobił ze mnie idiotkę.
Po wykupieniu recepty okazało się, że przepisał mi jedną globulkę to raz a dwa Pani w aptece poinformowała mnie, że podaczas okresu one się po prostu wymywają. Podobnych niuansów podczas wizyty było jeszcze kilka ale nie będę o nich pisała, bo szkoda czasu.
Nie polecam tego pana

JESTEM PACJĘTKĄ DR PYCHTINA OD KILKU LAT .ŚWIETNY LEKARZ I FACHOWIEC. PROWADZIŁ CIĄŻE PROFESJONALNIE DZIĘKI NIEMU MAM ŚLICZNĄ I ZDROWĄ CÓRECZĘ. ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA I ROZWIEJE WĄTPLIWOŚCI. BARDZO CZUŁY I DELIKATNY. PO PROSTU LUDZKI A W DZISIEJSZYCH CZASACH JUŻ NIE MA TAKICH LEKARZY. POLECAM I POZDRAWIAM. SYLWIA I TATIANKA

Znakomity lekarz, dokładny, z poczuciem humoru, bardzo dbał o mnie podczas pobytu w szpitalu, mimo że nie byłam pacjetką prywatną. Wspaniale prowadził moją ciążę. Fantastyczny, kompetentny, najlepszy ginekolog.

Witam Ja z kolei wstyd się przyznać;-) ale nie byłam u ginekologa kilka lat, przełamałam się i na wizyte zapisała mnie mama własnie do Pana dr Pychtina. Byłam bardzo zdenerowowana ale jak tylko weszłam do gabinetu, porozmawiałam z Panem dr odrazu się uspokoiłam. Do samego badania Pan dr podszedł bardzo cierpliwie, bardzo delikatnie i z dozą poczucia humoru. Pan dr okazał dużą cierpliwość, uprzejmość. Nie mam jeszcze dzieci i nigdy nie byłam w ciąży ale jak tylko zdecyduje się na ten krok nawet minuty nie będe się zastanawiać nad wyborem ...

Witam
Ja z kolei wstyd się przyznać;-) ale nie byłam u ginekologa kilka lat, przełamałam się i na wizyte zapisała mnie mama własnie do Pana dr Pychtina. Byłam bardzo zdenerowowana ale jak tylko weszłam do gabinetu, porozmawiałam z Panem dr odrazu się uspokoiłam. Do samego badania Pan dr podszedł bardzo cierpliwie, bardzo delikatnie i z dozą poczucia humoru. Pan dr okazał dużą cierpliwość, uprzejmość. Nie mam jeszcze dzieci i nigdy nie byłam w ciąży ale jak tylko zdecyduje się na ten krok nawet minuty nie będe się zastanawiać nad wyborem dr.:-)Polecam serdecznie wszystkim kobietom takiego lekarza.

And all mistakes will be repeated By your future generations doomed to pay for your mistreatments Foolishness and flaws, greed and needs and disagreement And then you rush to have the most, from the day you left your boats You'll starve but never die in a world of hungry ghosts

And all mistakes will be repeated
By your future generations doomed to pay for your mistreatments
Foolishness and flaws, greed and needs and disagreement
And then you rush to have the most, from the day you left your boats
You'll starve but never die in a world of hungry ghosts

Dr Pychtina spotkałam podczas pobytu w szpitalu wojskowym i po przeprowadzonych przez niego badaniach i odbytej rozmowie podjęłam decyzję o zmianie lekarza właśnie na niego. Jest to lekarz delikatny, profesjonalny. Ma czas dla pacjentki, odpowiada na każde pytanie i do tego ma ogromne poczucie humoru. Polecam! :)

Polecam! :)

Super lekarz znam go od 12 lat, naprawdę polecam.

Super lekarz znam go od 12 lat, naprawdę polecam.