prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Urolog

Lekarz urolog, profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej, urologii rekonstrukcyjnej, urologii czynnościowej, uroginekologii oraz schorzeniach wieku podeszłego u mężczyzn.

Od 2010 roku zastępca kierownika, a od 2012 roku kierownik Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Recenzent w licznych czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym (European Urology, Urogynecology, Urologia Internationalis, Videoch...

14.09.2013

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję

06.06.2013

Dlaczego tak malo jest takich lekarzy? Trafilam do Profesora z wada nerki ktora inni urolodzy chcieli usunac bo byla juz 3 razy operowana, a On powiedzial ze da sie narawic. Jestem po operacji plastycznej moczowodu i juz nie boli mnie nerka. Anna K

Anna K

14.03.2013

Prof Radziszewski uratowal mi nerke, usunal z niej duzy guz, wrocilem do zdrowia i ciesze sie zyciem. Dziekuje z calego serca. Jan.K.

29.01.2013

Najwspanialszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam, od ponad 20 lat już "się znamy". Bardzo konkretny, sympatyczny i skuteczny. Mam neurogenny pęcherz, jak wiadomo jest to choroba przewlekła, ale leczenie łagodzi jej objawy. Polecam wszystkim tego lekarza.

06.11.2012

Pan profesor Radziszewski jest po prostu swietny. Polecam go wszystkim moim koleżankom bliższym i dalszym. Niestety w Polsce jest przyjętą normą, że w pewnym wieku są problemy z trzymaniem moczu i nic nie pomaga. Takie bzdury wygadują też lekarze 1-szego kontaktu. Przykład pana Profesora, który się bardzo dużo uczy i śledzi co "się dzieje na świecie" ww. sprawie jest ewenementem w polskiej medycynie. Mialam szczęście, że Pana znalazłam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne
ul. Wynalazek 4