prof. dr hab. n. med.Piotr Radziszewski

Urolog

Lekarz urolog, profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej, urologii rekonstrukcyjnej, urologii czynnościowej, uroginekologii oraz schorzeniach wieku podeszłego u mężczyzn.

Od 2010 roku zastępca kierownika, a od 2012 roku kierownik Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Recenzent w licznych czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym (European Urology, Urogynecology, Urologia Internationalis, Videoch...

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
11 opinii

• 5

Klinika prowadzona przez prof. Radziszewskiego to ośrodek godny polecenia wszystkim chorym. Sprawnie, szyblo i miłao.Sam profesor pomimo młodego wieku , a może dzięki temu, ma świetny kontakt z chorymi. Ja miałem założony przez Profesora sztuczny zwieracz, z powodu nietrzymania moczu po operacji raka prostaty. Życie znowu stało się piękne, mogę jeździć na rowerze. Dziękuję

• 5

Dlaczego tak malo jest takich lekarzy? Trafilam do Profesora z wada nerki ktora inni urolodzy chcieli usunac bo byla juz 3 razy operowana, a On powiedzial ze da sie narawic. Jestem po operacji plastycznej moczowodu i juz nie boli mnie nerka. Anna K

• 5

Prof Radziszewski uratowal mi nerke, usunal z niej duzy guz, wrocilem do zdrowia i ciesze sie zyciem. Dziekuje z calego serca. Jan.K.

• 5

Najwspanialszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam, od ponad 20 lat już "się znamy". Bardzo konkretny, sympatyczny i skuteczny. Mam neurogenny pęcherz, jak wiadomo jest to choroba przewlekła, ale leczenie łagodzi jej objawy. Polecam wszystkim tego lekarza.

• 5

Pan profesor Radziszewski jest po prostu swietny. Polecam go wszystkim moim koleżankom bliższym i dalszym. Niestety w Polsce jest przyjętą normą, że w pewnym wieku są problemy z trzymaniem moczu i nic nie pomaga. Takie bzdury wygadują też lekarze 1-szego kontaktu. Przykład pana Profesora, który się bardzo dużo uczy i śledzi co "się dzieje na świecie" ww. sprawie jest ewenementem w polskiej medycynie. Mialam szczęście, że Pana znalazłam

• 5

POLECAM TEGO LEKARZA W 100% BARDZO BARDZO DOBRY SPECJALISTA SOLIDNY, UCZCIWY JEŹDZIŁAM PO CAŁYM ŚLĄSKU BO JESTEM Z KATOWIC MIAŁAM STRASZNE BÓLE I NIKT MI NIE MÓGŁ POMÓC PRZEZ 4 LATA TYLKO LEKI I LEKI KTÓRE NIE POMAGAŁY ,AŻ TRAFIŁAM DO DR RADZISZEWSKIEGO DO WARSZAWY POMÓGŁ MI OD RAZU I PO CO TE 4 LATA MĘKI ON JEST WSPANIAŁY .POLECAM Z CAŁEGO SERCA .G.SOKOŁOWSKA

• 5

Sprawnie, rzeczowo i co najważniejsze fachowo i znowu trzymam mocz. Operacja się udała, tańcze i bawię się. Dziękuję Profesorze :)

• 5

Cierpiałam na nietrzymanie moczu, kilku lekarzy powiedział że w moim wieku nic się nie da zrobić. Po wizycie u Profesora, kilku badaniach zoperował mnie i jest dobrze, wreszcie nie popuszczam moczu

• 5

Jest to jeden z najlepszych lekarzy u których byłam!!! Mało jest takich lekarzy, którzy w sposób prosty potrafią wytłumaczyć pacjentowi "jego chorobę". Mam 18 lat i nie zawsze mogę pojąć długie monologi lekarzy używających specjalistycznych pojęć!! Tu jednak było inaczej. Pan Radziszewski poświęcił mi dużo czasu na wytłumaczenia.Spokojnie odpowiadał na moje pytania.Jestem BARDZO ZADOWOLONA!

• 5

Rzeczowo i konkretnie wyjaśnil moją chorobę, zaproponował postepowanie, jestem już po operacji nerki i wracam do zdrowia ( a kilku innych juz połozyło na mnie krzyżyk)

• 5

jestem pacjetka od 3 lat i jestem zadowolona choc przebieg choroby jest rozny bo choruje na srodmiazowe zapalenie pecherza moczowego polecam kompetentny lekarz na ktorego mozna liczyc

Gdzie przyjmuję

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

display statlastseen stat