lekarzPiotr Rhone

Piotr Ptysia

14.10.2013
16:35
  • 4

Polecam, przydatków się nie oszczędza, wycina się wszystkie po kolei. Począwszy od genitaliów a zakończywszy na uszach. To ważny temat, nie można przeoczyć.

Ptysia

14.10.2013
16:28
  • 5

Świetny lekarz, skromny i niezwykle uprzejmy człowiek. Mam do niego zaufanie, dzięki czemu jest o wiele łatwiej. Z tego co widzę u siebie i innych pacjentek ma świadomość, jakie znaczenie w życiu kobiety mają piersi i stara się je oszczędzać. Polecam

30.01.2013
16:11
  • 5

Pan dr Rhone operował mnie dwukrotnie i za każdym razem efekty jego pracy przerosły moje najśmielsze oczekiwania. To wspaniały, utalentowany chirurg i skromny człowiek. Na pytania daje krótkie , konkretne, szczere i fachowe odpowiedzi. W zatłoczonej przychodni nie ma on czasu na pogaduchy i rozczulanie się. Mnie to nie zraziło i posłuchałam jego rad. Przed operacjami byłam zawsze dokładnie poinformowana o ich przebiegu. Teraz jestem bardzo zadowolona i gorąco go polecam .

20.08.2012
10:53
  • 5

Gorąco polecam Pana Doktora. Bardzo opanowany, konkretny i niezwykle kompetentny . Kilkanaście lat temu wykryto u mnie guzy w piersiach. Konsultowało mnie wielu lekarzy i diagnoza była jedna - operacja wycięcia a także usunięcia piersi. Tylko Pan dr Rhone zalecił obserwację co kilka miesięcy. Minęło 14 lat a ja wciąż mam swoje piersi, guzy są i owszem ale wciaż niezmienne.

15.01.2011
20:26
  • 4

dobry fachowiec ale bardzo opryskliwy i nie poświęcający czasu pacjentowi. nie ma odrobiny wurozumienia dla pacjenta nic nie wytłumaczy i zawsze się spieszy

display statlastseen stat