lekarzPiotr Roguszczak

Chirurg ogólny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.1512345
2 opinie

12345
  • 1

znany to on jest ale nie polecany! W relacjach lekarz-pacjent podejście ignoranckie czasem i bezczelne! W zakładce "WYBIERZ OCENĘ DLA TEGO LEKARZA I POSTARAJ SIĘ UZASADNIC" brakuje przekreślonej gwiazdki (ZŁY) dlaczego? skarżyłam się od trzech tygodni na chrypę,suchy kaszel,katar,złe samopoczucie-usłyszałam że to normalne! cytuję: "skoro ja mogę miec katar trzy tygodnie to i pani też!"Po dwóch dniach wróciłam ponownie i prosiłam o konkretną diagnozę -zaczęłam się ducic w nocy! Usłyszałam,że przesadzam i panikuje .Z łaski dostałam receptę na lek-tabl uspakajające!!!Brawo panie doktorze za fachową diagnozę to nie jest 1(pierwszy) kwietnia gdzie wszyscy robią sobie jaja to było zapalenie oskrzeli a dziś leczę przewlekłe zapalenie.Coraz więcej słyszy się w mediach o złym podejściu lekarzy do pacjentów, na nie fachowej diagnozie.Lista złych lekarzy nam stale rośnie - z czystym sumieniem wpisuje się pan doktor na ową listę!!!!Pozdrawiam,była pacjentka!

12345
  • 4
  • 3

pan doktor kiedyś był uznawany za wybitnego i dobrego. cieszył się bardzo dobrą opinią. Od jakiegoś czasu trochę się zmanierował. Po kilku latach prowadzenia swojej placówki czasami uderza mu woda sodowa do głowy. Panie doktorze więcej wyrozumiałości, otwartości i optymizmy. Jeszcze w pana wierzę.

Gdzie przyjmuję

place 11

Lekarz rodzinny

Stęszew
    52,2837516,70074

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat