lekarz Piotr Roguszczak

1,5
1,5

Anonim

22.12.2012

znany to on jest ale nie polecany! W relacjach lekarz-pacjent podejście ignoranckie czasem i bezczelne! W zakładce "WYBIERZ OCENĘ DLA TEGO LEKARZA I POSTARAJ SIĘ UZASADNIC" brakuje przekreślonej gwiazdki (ZŁY) dlaczego? skarżyłam się od trzech tygodni na chrypę,suchy kaszel,katar,złe samopoczucie-usłyszałam że to normalne! cytuję: "skoro ja mogę miec katar trzy tygodnie to i pani też!"Po dwóch dniach wróciłam ponownie i prosiłam o konkretną diagnozę -zaczęłam się ducic w nocy! Usłyszałam,że przesadzam i panikuje .Z łaski dostałam receptę na lek-tabl uspakajające!!!Brawo panie doktorze za fachową diagnozę to nie jest 1(pierwszy) kwietnia gdzie wszyscy robią sobie jaja to było zapalenie oskrzeli a dziś leczę przewlekłe zapalenie.Coraz więcej słyszy się w mediach o złym podejściu lekarzy do pacjentów, na nie fachowej diagnozie.Lista złych lekarzy nam stale rośnie - z czystym sumieniem wpisuje się pan doktor na ową listę!!!!Pozdrawiam,była pacjentka!

Anonim

27.08.2012

pan doktor kiedyś był uznawany za wybitnego i dobrego. cieszył się bardzo dobrą opinią. Od jakiegoś czasu trochę się zmanierował. Po kilku latach prowadzenia swojej placówki czasami uderza mu woda sodowa do głowy. Panie doktorze więcej wyrozumiałości, otwartości i optymizmy. Jeszcze w pana wierzę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Stęszew"?

Tadeusz Bruś

Chirurg ogólny
"Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego ""MEDICUS"" s.c."

Stęszew