dr n. med.Piotr Tesla

Boguckiego 6
52,261652820,98401820 22 869 08 75

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.8512345
26 opinii

• 5

Nawet malkontent nie znajdzie powodu do ew. krytyki kompetencji czy kultury osobistej Pana Doktora. W czasach bufonów, którzy często mylą butne zadęcie z profesjonalizmem - fachowość i takt Doktora jest szczególnie ważny dla osób z mojej "półki" - tj. 55+ (stanowiących -jak widzę oczekując na wizytę - większość pacjentów), które Pan Doktor traktuje niemal jak szacownych krewnych, pomimo iż niektórzy mogą budzić irytację czy zniecierpliwienie. Oby tej pasji leczenia, empatii i zapału starczyło Doktorowi na jak najdłużej pomimo chorego systemu i innych bolączek polskiej codzienności.........

• 5

No cóż, opinie innych pacjentów w pełni potwierdziły się: o Panu Doktorze mogę mówić tylko w samych superlatywach. Kompetentny, życzliwy, tłumaczący wszystko, co jest związane z chorobą i jak ją leczyć. No i skuteczny. Jedyny problem - długie kolejki nawet do jego gabinetu prywatnego, ale warto zaczekać. Piotr Kozarzewski

• 5

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym okulista ale tez i psychologiem.Rozmowa z nim pomogla mi bardzo zrozumiec moj problem okulistyczny a bylam w bardzo duzej depresji gdy dowiedzialam sie w innym gabinecie ze moge nie widziec tam mnie olano.Dr tesla podjol sie leczenia i widze,chodze i zyje.Anna Bilinska

• 5

Cudowny lekarz- z powołania - to teraz rzadkość, ilość osób jakim go poleciłam (straciłam rachubę) jest duża.. Fachowiec pełną gębą.. POLECAM!!!

• 5

Przyszłam na konsultację w sprawie, z którą dotychczas nie poradziło sobie trzech innych okulistów (nietypowa, rzadka wada). Nie potrafili mi powiedzieć, co mi dolega. Pan doktor dokładnie zbadał mi wzrok i powiedział na czym polega wada. Wszystko wyjaśnił, uspokoił. Jestem bardzo zadowolona. Ponadto jest bardzo uprzejmy i sympatyczny.

• 5

Leczyłem się w latach 2002 do 2009.Szybka diagnoza skuteczne leczenie,wysoka kultura.Zdecydowanie polecam.

• 5

Dr.Tesla operował mnie jeszcze jak pracował w Klinice na Sierakowskiego.Ten człowiek uratował mi oko przed usunięciem.Niestety nic więcej nie dało się zrobić z tym okiem po wbiciu sobie noża na 1,5 cm.Operowało mnie wtedy 2 znakomitych okulistów dr.Piotr Tesla i dr.Piotr Fryczkowski.Gdybym wtedy trafił na inny szpital z ostrym dyżurem okulistycznym to na 100 % by mi te oko usunięto ale ręce tych lekarzy uratowały mi oko i mam własne a nie sztuczne.

• 5

Uprzejmy,kompetentny z bardzo dużą wiedzą doktor.Kultura osobista bardzo wysoki poziom,poświęcający dużo czasu pacjentowi,fantastyczny diagnosta.

• 5

wyśmienity SPECJALISTA, polecam go każdemu!!! nie ma drugiego takiego lekarza.

• 5

nikomu nie życzę choroby, ale z całego serca polecam dr Teslę, kompetentny lekarz, przemiły człowiek.

• 5

Jestem pewna, że doktor Piotr Tesla jest jednym z najlepszych okulistów, nie tylko w Polsce. Wszystkim osobom, z którymi miałam kontakt uratował wzrok i to w przypadkach beznadziejnych.Operacje w Jego wykonaniu to dzieło sztuki. I na dodatek jest wspaniałym, fajnym człowiekiem. Suuuuper!

• 5

W sierpniu tego roku zdiagnozowano u mnie odwarstwienie się siatkówki na ostrym dyżurze w szpt. W. Orłowskiego w Warszawie. Trafiłam na dr. Piotra Teslę, i jestem mu wdzięczna bo dzięki niemu dziś widzę. Przeszłam u niego dwie operacje, i leczę się pod jego czujnym okiem. Uratował mój wzrok zarówno na tym oku, które operował, jak i na drugim, na którym mam groźne zmiany zwyrodnieniowe. Tak więc, nikomu nie życzę operacji oka, ale polecam dr. Teslę. Uprzejmy, kompetentny, serdeczny człowiek.

• 5

bardzo dobry fachowiec i miły człowoek

• 5

Kompetencja i kultura,b. duze zaangazowanie w problem choroby pacjenta,godny polecenia Dr.Tesla,P.Doktorze,dziekuje P.Bogu ze obdarzyl Pana takim powolaniem .Dziekuje za kazdą wizyte u Pana

• 5

Odwarstwiła mi się siatkówka. Tego samego dnia trafiłem na stół operacyjny, a następnego dnia poszedłem do domu z ocalonym wzrokiem w lewym oku (gdyby nie operacja to utrata widzenia byłaby tylko kwestią czasu). To wszytko zawdzięczam dr Tesli. Gdyby nie on byłoby bardzo źle i resztę życia spędziłbym z ogromną ułomnością. Oby więcej takich ludzi! Całkowicie polecam tego lekarza. Fachowiec jakich mało.

• 5

W 2005 roku miałem wypadek w pracy(wbiłem sobie w lewe oko nóż)nóż wszedł 1,5 cm.Miałem ogromne szczęście w nieszczęściu że wypadek był w tą noc co ostry dyżur w Klinice na Sierakowskiego i akurat lekarzem dyżurnym był dr.Piotr Tesla.Panu Tesli zawdzięczam to że mam własne oko a nie sztuczne.Naprawdę polecam wszystkim tego lekarza.Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta jest wręcz fenomenalne.Gdybym mógł to wystawiłbym mu pomnik.Aha gdyby ktoś jeszcze szukał bardzo dobrego okulisty w warszawie to gorąco polecam dr.Piotra Fryczkowskiego.Ten lekarz razem z dr.Teslą pracowali w tym samym czasie w jednej Klinice i oni razem ratowali mi oko.Wzrok w uszkodzonym oku mam prawie zerowy ale gdybym wypadek miał w innym dniu i ostry dyżur byłby w innym szpitalu to na pewno nie patyczkowali by się i natychmiast bym miał usunięte oko.Panie Piotrze jeżeli czyta to Pan to jeszcze raz bardzo dziękuje za uratowanie oka.Tomasz Rybarczyk.Ps.tacy lekarze powinni pracować w szpitalach państwowych i powinni zarabiać tyle na ile zasługują bo to co jest teraz to śmiech na sali ale niestety marne pieniądze z NFZ i tacy wspaniali lekarze uciekają do prywatnych gabinetów a większość ludzi nie stać na takie wizyty.JESZCZE RAZ POLECAM TEGO LEKARZA W 100 %

• 5

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Można mu zaufać.Godny polecenia innym.

• 5

Wspaniały lekarz. Miałam wrażenie, ze jestem jedynym pacjentem, którym należy się zaopiekować. Najwyższa klasa.

• 5

Wiedza, doświadczenie, życzliwość, zaangażowanie, kultura osobista - to wszystko cechy Pana Doktora, który jest lekarzem z powołania. Bardzo mi pomógł i dzięki niemu mam poczucie światła i ruchu w oku, które miało już nic nie widzieć.

• 1

Leczył mojego Wujka, który kompletnie stracił wzrok, za co Pana Doktora bynajmniej nie winię (może wzroku nie było jak uratować). Wypisał Wujkowi błędne zaświadczenie do ZUS-u o rzekomej "samodzielności" w codziennych, życiowych sprawach. Jak ktoś, kto nie jest w stanie się samodzielnie poruszać, bo prawie nic nie widzi, kwalifikowany jest przez Pana Doktora jako samowystarczalny? Stąd negatywna ocena tego lekarza. Może standardy pracy i odpowiedzialności zawodowej zmieniły mu się, jak poszedł na prywatną praktykę. Lepiej późno niż wcale:-)...

• 5

znakomity specjalista, pomimo licznych trudności przyszył mi siatkówkę

• 5

Dr. Piotr jest najlepszym lekarzem jakiegokiedykolwiek mialem przyjemnosc wizytowac. Zarowno wiedza merytoryczna jak i osobowosc to wzor do nasladowania dla wszystkich. Na prawde godny polecenia

• 5

Doktor uratowal mi wzrok dzieki dobrej diagnozie i skutecznemu zabiegowi laserowemu.Z problemem tym borykalam sie od ponad roku,nim trafilam do doktora Piotra Tesli. Podziekowania - Jadwiga

lekarz z powołania,super specjalista

• 5

Jestem bardzo zadowolony z uslug Pana dr.

• 5

Prywatna praktyka dr.Piotra Tesli powinna być wzorem do naśladowania dla przychodni.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat