dr n. med. Piotr Tesla

Okulista

kam

19.06.2016

Tylko dr Tesla! Specjalista pierwszej klasy! Polecam w 100%. Jest absolutnym profesjonalistą. Prawdziwy lekarz z powołania.

Anonim

21.04.2013

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym okulista ale tez i psychologiem.Rozmowa z nim pomogla mi bardzo zrozumiec moj problem okulistyczny a bylam w bardzo duzej depresji gdy dowiedzialam sie w innym gabinecie ze moge nie widziec tam mnie olano.Dr tesla podjol sie leczenia i ...

Super lekarz,bardzo oddany pacjentowi,jest nie tylko wspanialym
okulista ale tez i psychologiem.Rozmowa z nim pomogla mi bardzo zrozumiec moj problem okulistyczny a bylam w bardzo duzej depresji gdy dowiedzialam sie w innym gabinecie ze moge nie widziec tam mnie olano.Dr tesla podjol sie leczenia i widze,chodze i zyje.Anna Bilinska

bar bara

27.04.2016

takiego lekarza nie spodkalam majac 64 lata wspanialy czlowiek ma wszystkie zalety jakimy moze PAN BOG obdarzyc czlowieka polecam bardzo

Ewelina

22.04.2015

Bardzo dobry lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Solidny, warty polecenia, godny zaufania.

Iwona Kamińska

31.10.2013

Nawet malkontent nie znajdzie powodu do ew. krytyki kompetencji czy kultury osobistej Pana Doktora. W czasach bufonów, którzy często mylą butne zadęcie z profesjonalizmem - fachowość i takt Doktora jest szczególnie ważny dla osób z mojej "półki" - tj. 55+ (stanowiących -jak widzę oczekując na wizytę - większość pacjentów), które Pan Doktor traktuje niemal jak szacownych krewnych, pomimo iż niektórzy mogą budzić irytację czy zniecierpliwienie. Oby tej pasji leczenia, empatii i zapału starczyło Doktorowi na jak najdłużej pomimo chorego systemu i innych bolączek polskiej codzienności.........

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Monika Dzięgielewska

wojskowy instytut medycyny lotniczej
krasinskiego 55
retina-oko@wp.pl
Cieszkowskiego 1/3 lok. 79/80
Centrum Leczniczo - Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy "Attis"
Górczewska 89

Grójecka 40