lekarz Piotr Wiśniewski

To że brak mu empatii byłbym w stanie zrozumieć przy takim przerobię ale brak kultury osobistej i pretensjonalne podejście do pacjenta jest dla mnie nie zrozumiałe. Człowiek minął się z powołaniem. Jest tyle pracy że nie powinien sę męczyć w tym zawodzie

Ręce, które leczą! Pan doktor poświęcił mi naprawdę sporo czasu, który jak wiemy nie każdy lekarz posiada. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi, na czym polega moje schorzenie oraz pokazał ścieżkę dalszej rehabilitacji. Do tego doktor pan Piotr jest bardzo uprzejmy i miły :) Takich lekarzy nam potrzeba!

Byłem u Pana Doktora na wizycie z powodu urazu w stawie kolanowym. Pan Doktor sprawiał wrażenie nie zbyt sympatycznego co się okazało mylnym odczuciem. Ponieważ wizyta była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób. Dostałem profesjonalne i bardzo konkretne leczenie. Polecam bardzo Pana Doktora!!!

Byłem u Pana Doktora na wizycie z powodu urazu w stawie kolanowym. Pan Doktor sprawiał wrażenie nie zbyt sympatycznego co się okazało mylnym odczuciem. Ponieważ wizyta była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób. Dostałem profesjonalne i bardzo konkretne leczenie. Polecam bardzo Pana Doktora!!!

Świetny, rzetelny lekarz. Światowa klasa! Nic dodać nic ująć! Wizyta u niego to sama przyjemność! Zdecydowanie polecam wszystkim chętnym ;)

Pan Doktor mimo, że sprawia wrażenie bardzo niedostępnego jest nieocenionym fachowcem w swojej dziedzinie. Kompleksowa kuracja zaproponowana przez Doktora pozwoliła mi odzyskać ponowna sprawność po ciężkim urazie ortopedycznym Wielkie Dzięki Doktorze !!!

Wielkie Dzięki Doktorze !!!

Być może Pan doktor jest w miarę kompetentnym lekarzem , niestety Jego kultura osobista, a właściwie jej brak nie wystawiają mu najlepszego świadectwa. Utarczki słowne, dyskredytowanie kolegi po fachu / lekarza rodzinnego / cyt ' Mam w dupie pana D.....", jak również nonszalancki obraźliwy stosunek do pacjenta, brak jakiejkolwiek empatii i zrozumienia świadczą o jego małości. Nic dziwnego skoro kiedyś stwierdził, że to rodzice zmusili go do ukończenia tych a nie innych studiów, a wiadomo jak traktuje się pracę, której się nie lubi. Zdecydowanie nie polecam, chyba, że Pan doktor zmienia swoje oblicze jak przyjmuje prywatnie. Wykształcenie zobowiązuje Pane Doktorze i czasami warto być choć trochę przyzwoitym, a zwłaszcza grzecznym i kulturalnym.