Przemysław Kaczanowski

Koszalin
54,186338216,21544070 94 345 31 70

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
8 opinii

Nie polecam, po tym jak prowadził mnie przez całą ciążę, na końcu wyszła cała jego niekompetencja i chyba zwykłe niedouczenie. Tylko szczęściu mogę dedykować to, że mój synek urodził się zdrowy, a ja bez wielkich komplikacji przeszłam ostatnie chwile porodu. Nie polecam tego człowieka.

Jestem zadowolona z opieki lekarskiej jeżeli chodzi o wizyty kontrolne jak również z prowadzenia ciąży.

owszem,człowiek miły ale zostawił mnie w ostatnim miesiącu ciąży bo wyjechał sobie na urlop i nie przekazał mnie pod opiekę nikomu innemu,potem podobno rodziłam kiedy miał dyżur w szpitalu i nawet do mnie nie zajrzał:( choc twierdził,że tak będzie. nie zrobił badań na obecność gronkowca,nie monitorował ostatnich 4 tyg ciąży,wyłożyłam kupę forsy a nie otrzymałam kompetentnej opieki,na szczęście w szpitalu zostałam potraktowana po ludzku i chwalę sobie młodego lekarza który uratował moje dziecko,bo poród był z komplikacjami...

Bardzo kompetentny,profesjonalny i miły.

Zostałam potraktowana rutynowo żeby nie powiedzieć taśmowo. Po wizycie zostałam sama z niepotwierdzoną diagnozą nie wiedząc co robić dalej...pomijając skierowanie na dosyć kosztowne badanie, które jak się później okazało nic nie wyjaśniło. Pan doktor nawet nie miał czasu, mimo wcześniejszej obietnicy, skonsultować wyników. Tak się nie traktuje pacjentek.

Gorąco polecam Pana Doktora. mily symaptyczny czlowiek sprawia ze przestaje sie czlowiek stresowac przed badaniem. prowadzil moja ciaze i zawsze moglam na niego liczyc o kazdej porze dnia.

To nie jest prawda że do tego lekarza jest się ciężko dostać,mi udawało się to zawsze. Polecam innym.

Moje doswiadczenia z tym lekarzem są calkiem dobre. Profesjonalny, życzliwy, jest na bieżaco ze wszystkim. Niestety dość ciężko się do niego dostać.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny