Radosław Bieniek

Neurolog

Opinii13

Anna

21.10.2015

Byłam na wizycie w ramach NFZ. Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył , zlecił badania i przejął się moim przypadkiem :)

Ewa

07.06.2015

Lekarz z powołania ! Stara się pomóc pacjentowi i znaleźć przyczynę choroby. Posiada dużą empatię i szacunek dla godności drugiego człowieka.

Magdula89

17.01.2014

Pierwszy lekarz który nie odesłał mnie gdzie indziej, inni bali się przyjmować ciężarnej epileptyczki, starał się zrozumieć moją sytuację i podszedł do sprawy profesjonalnie, poświęcił na to dużo czasu i zainteresował się także wcześniejszą ciążą i jej rozwiązaniem, dlatego nie mam wątpliwości co do tego wyboru:-) nareszcie jestem spokojna o siebie i dziecko.

zbyszek

17.10.2013

dobry lekarz zna się na rzeczy polecam potrafi zrozumieć nie patrzy się się tylko na pieniądze potrafi zrozumieć drugiego człowieka lekarz z powołania

Anonim

06.03.2013

Wspaniały człowiek lekarz i specjalista

Wspaniały człowiek lekarz i specjalista

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rydułtowy"?

GABINET NEUROLOGICZNY
NA GÓRZE 14